3D LED displej

3D LED displej je nový high-tech LED displej zariadenia sú široko používané v posledných rokoch, s vysokým rozlíšením, stabilná kvalita, dlhá životnosť, charakteristiky flexibilné funkcie displeja. Dnes je to v oblastiach 4 k, 3D neustále obohacovať a rozširovať, robiť to vo farbe, jas, kontrast, atď je náročnejšie, jasnejšie, a tiež nechať zákazníka získať vyššie pri sledovaní videa, aby si to.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

3D LED display.jpg

3D LED displej je nový high-tech LED displej zariadenia sú široko používané v posledných rokoch, s vysokým rozlíšením, stabilná kvalita, dlhá životnosť, charakteristiky flexibilné funkcie displeja. Dnes je to v oblastiach 4 k, 3D neustále obohacovať a rozširovať, robiť to vo farbe, jas, kontrast, atď je náročnejšie, jasnejšie, a tiež nechať zákazníka získať vyššie pri sledovaní videa, aby si to.

3D LED Display factory.jpg

3D LED display factory.jpg

3D LED Display Suppliers.jpg


V porovnaní s inou 3D obrazovkou môže byť 3D ich vlastné svetlo, LED displej má pixely s vyšším jasom, farba je jasnejšia, vyššia kontrast, ultra tenká a ľahká, atď., Majú prirodzenejšie a pohodlnejšie videnie a široké zobrazenie. Angle, široká vyhliadka na mnohých konkrétnych miestach. Teraz malá medzera s 3D technológiou nielenže vedie k lepšiemu zobrazovaciemu efektu, ale aj postupne nahradzuje 3D technológiu otvoreného otvoru, ktorá sa používa v LED displeji, 3D LED otvára väčší potenciál.


Technológia 3D zobrazovania v aplikácii LED displeja výrazne zmenila vizuálnu skúsenosť ľudí, mala taktiež obrovský vplyv na trh s LED displejom, pretože ako výrobca LED displeja v zobrazovaní 2D až 3D v situácii technologických inovácií bude tiež čeliť nové výzvy a dosah.

3D LED Display suppliers.jpg

Aplikácia 3D technológie bude účinne obchádzať konkurencieschopnosť odvetvia. 3D technológie aplikácie v LED displeji, čo je nové pole, len niekoľko pevninských podnikov vo výskume a vývoji. Možno povedať, že používanie 3D technológie na LED displeji prinesie dodatočnú pridanú hodnotu pre výrobky LED Display v homogénnej konkurencii, čím sa vyhne konkurenčnému bodu clusteru, takže môže byť v homogenite konkurencie vyhrať trh. Navyše, pretože použitie 3D technológie v LED je druh nových vecí, tak neexistuje žiadny veľký pevninský región alebo problém veľkých firiem dominuje na trhu v tejto novej oblasti.

Po druhé, výrobcovia LED displejov musia hľadať rôznorodý vývoj. Ovplyvnené technológiou 3D zobrazovania sú prvými tradičnými dodávateľmi obrazoviek s 2D displejmi, ako je napríklad účasť na výkonnom trhu, ktorý je naklonený k diferenciácii obrazového obsahu, personalizovaným požiadavkám a viac-menej smerom k 3D technológiám, ovplyvňuje tradičné 2D tradičný obchod dodávateľa. Preto, tvárou v tvár takých pozitívnych a silných útokov, väčšina dodávateľov obrazovky musí zmeniť smerovanie stratégie produktovej rady, čeliť výzvam v podobe diverzifikácie, diferenciácie a 3D LED displej výrobcovia a agentúry, rozšírenie produktovej rady, udržiavanie súťaže s časovou synchronizáciou.

Samozrejme tiež nevylučujeme, že v rámci novej 3D technológie LED displeja stále má svoje chyby, ale o tom môžeme premýšľať, s vývojom 3D technológie a malým rozstupom LED Rozlíšenie displeja sa neustále zvyšuje, veríme v blízkej budúcnosti 3D hd LED displej prinesie divákom úplne nový vizuálny zážitok.

3D LED displej Prehľad

Systém ERALED 3D LED zobrazuje najvhodnejšiu 3D technológiu uzávierky pre LED displej a spoločne s aktívnym zobrazovacím režimom si môžete vychutnať ten najlepší 3D LED displej bez zložitosti okolitého periférneho zariadenia. Podporuje zobrazenie s vysokým rozlíšením as relatívne veľkými zdrojmi viac výrobcov vynakladá veľké úsilie na propagáciu, čo je bežná technológia, ktorú všeobecne prijali popredné medzinárodné značky. Medzitým systém LED displeja ERALED3D dodržiaval štandard ZigBee 3D Synchronization s flexibilnejším a efektívnejším pripojením, v ktorom ponúka našim zákazníkom skvelý zážitok zo sledovania 3D.

3D LED displej Vlastnosti

· Aktívne 3D technológie, brilantný efekt zobrazenia;

· Podpora 1080P HD displeja;

· Jednoduché vybavenie, jednoduché na konfiguráciu;

· Štandard ZigBee;

· Jeden kľúčový prepínač z 3D na 2D;

· Kompatibilný s ľubovoľným LED displejom;

· Podporované medzinárodné továrne s bohatšími materiálmi;

3 StormTest.jpg

2017-09-10_102918.jpg

2. 3D LED displej Schéma pripojenia

3d-ľad display2.jpg


3. 3D zobrazenie LED dimenzie odosielateľa

4.png

3D LED displej Príručka používateľa odosielateľa

obsah

I. Úvod do výrobku .............................................. .............................................. 3

II. Hardvérová inštrukcia ................................................ ........................................... 4

III. Pripojenie k hardvéru ................................................ ......................................... 6

IV. Operačné prostredie................................................ ....................................... 7

V. Nastavenie 3D .............................................. .................................................. ............ 10

VI. Konfigurácia parametrov ................................................ ................................... 16

VII. Návod na obsluhu tlačidla .............................................. ........................ 25

I. Úvod do produktu

3D odosielateľ je riešenie, ktoré obyčajný LED displej dosahuje 3D displej pre vývoj. 3D odosielateľ a vysielač, 3D okuliare typu 3D uzávierky predstavujú 3D riadiaci program displeja.

Podpora 3D odosielateľa podporuje rozhranie HDMI s vysokým rozlíšením. Má najsilnejšiu schopnosť prijímať 4K. Má 4 gigabitové výstupy Ethernet na podporu veľkej obrazovky večere. Okrem toho na displeji LCD je možné zobraziť informácie o stave obrazovky v reálnom čase a bohatý ovládací panel podporuje rýchle nastavenie LED displeja bez potreby počítača.

1 (001) .jpg

II.Inštrukcia pre hardware

3.png

2.1 Predný panelžiadny

Popis kľúča

názov

funkcie

1

Vypínač

/

Zapnutie / vypnutie

2

Číselný kľúč

0 ~ 9


3

Kontrolka

/

Uveďte prevádzkový stav vstupných portov siete

4

LCD panel

/

Zobrazujte informácie, ako napríklad firemné logo, bežiace informácie, stav nastavenia parametrov atď.

5

Funkcia kľúč

Ponuka

Ponuka

Stlačením tlačidla vstúpite do ponuky

potvrdiť

OK

Potvrďte prevádzku menu funkcií

spiatočný

Esc

Operácia návratu

Vstupný spínač

DVI / HDMI

Stlačte tlačidlo, indikátor svieti a model je DVI, ak nie, model je HDMI.

Zapnúť / vypnúť obrazovku

čierna

Vypnúť / zapnúť obrazovku, keď stlačíte tlačidlo, indikátor svieti a obrazovka sa vypne; ak indikátor svieti, obrazovka sa zapne.

klávesová skratka

fn

Kombinácia s číselným tlačidlom pre vytváranie klávesovej skratky

6

Tlačidlo Spin

/

Pre nastavenie jasu
a asistovaný výber

2.2 Funkcie rozhrania


5.jpg

Nie.

Rozhranie

funkcie

Poznámka

1

Zdroj

Rozhranie sieťového napájania
(AC100-240V)


2

Synchronizácia 3D

Pripojte vysielač 3D okuliarov


3

Audio vstup

Vysielajte audio signál na multifunkčnú kartu


4

USB 2.0

Pre komunikáciu 3D odosielateľa a PC alebo 3D kaskádu odosielateľa

Vyberte si niektorý z nich

5

Vstup DVI

Vstup DVI signálu


6

Vstup HDMI

Signálový vstup HDMI


7

Výstupný port

4 výstupy RJ45, pripojte sa k prijímacím kartám


III.Hardware Connection

6 (001) .jpg

1. Napájanie: AC 100-240V (50Hz-60Hz)

Červený indikátor Svetlo: ZAPNUTÉ pre napájanie

2.Pripojte video výstupné zariadenie a 3D Sender cez kábel DVI / HDMI, môžete použiť kábel DVI / HDMI súčasne podľa požiadavky

3. Pripojte signál riadenia

Pripojenie počítača a 3D odosielateľa pomocou kábla USB môže byť USB port 3D odosielateľa použitý v každom z týchto dvoch. Toto sa bude používať na konfiguráciu 3D odosielateľa pomocou operačného počítača

4.Ethernet kábel

Pripojte karty Prijímanie a 3D odosielateľ pomocou kábla Ethernet (Poznámka: Kábel musí byť CAT5E alebo CAT6)

IV.Operatívne prostredie

4.1 Konfigurácie počítača

● Frekvencia procesora> = 2.0GHZ

● Pamäť hostiteľa> = 1G

● Grafická karta s rozhraním DVI: Pamäť ≥512 MB

Konfiguráciu počítača môžete upraviť podľa aktuálnej situácie. Úprava sa zameriava hlavne na celkové pixely LED displeja, komplexný program prehrávania a či je možné prehrávať HD video alebo nie. Upozorňujeme, že grafické rozlíšenie počítača by sa malo rovnať alebo byť viac ako zobrazenie LED.

4.2 Inštalácia ovládača USB

Existujú dve metódy na inštaláciu ovládača USB.

1, skontrolujte "USB disk pre odosielaciu kartu" pri inštalácii LEDVISION, ako vidíte na nasledujúcom obrázku.

10.png

2, Otvorte disk CD-ROM, vyhľadajte názov súboru "USB driver for sending card" a dvakrát kliknite na ňu na inštaláciu.

4.3 Nastavenia grafickej karty

Vyberte duplicitné alebo rozšíriteľné v režime grafickej karty a ich rozdiel je v tom, že na displeji sa zobrazuje obsah zhodný s počítačom v duplicitnom režime, zatiaľ čo v režime rozšírenia zobrazte iba okno, ktoré chcete zobraziť. (Ako je znázornené na obr.4-2)

7.jpg

Ako zmeniť režim, v rôznych počítačoch existujú rôzne spôsoby. Napríklad systém WIN 7/8 a grafické karty NVIDIA, prečítajte si nasledujúce spôsoby nastavenia.

● Prvý spôsob: Podržte klávesy WIN a P naraz a v rozbaľovacom okne vyberte požadovaný režim

11_05.gif

● Druhý spôsob: Kliknutím pravým tlačidlom myši a výberom "rozlíšenia obrazovky" vstúpite na stránku "upraviť vzhľad zobrazenia"; ak vaša grafická karta nie je NVIDIA a nemôže nájsť rozhranie pre nastavenie, pozrite si popis grafickej karty.

12.png

8 (001) .jpg

Nastavenie V.3D

5.1Introduction

3D znamená tri dimenzie, ktoré dokážu zobraziť 3D efekt podľa paralaxy dvoch očí.

5.2 Nastavenia softvéru

Príklad pre ilustráciu kroku nastavenia: má LED displej, ktorého rozlíšenie je 1280 * 960 pixelov a prijímač (prijímacia karta) je i5A. Na spájanie obrazovky používame 4 porty karty odosielateľa. Rozdelte veľkú obrazovku (1280 * 960) do 4 malých obrazoviek, každá obrazovka je 1280 * 240, A, B, C, D znamená štyri porty odosielateľskej karty.Symbol znamená umiestnenie štartovacieho bodu (x, y) , ako je uvedené nižšie:

QQ 截图 20170904155522.jpg

(Zobrazenie z prednej strany displeja s kontrolou)

Pre 3D zobrazenie je nastavený nasledujúci krok:

Prvý krok: Spustite LEDVISION a kompletné nastavenie parametrov ovládanej obrazovky, kapitola VI obsahuje podrobné spôsoby nastavenia.

Osobitná poznámka

Každý sieťový port 3D odosielateľa, jeho riadiaca oblasť je 327680 nie 655360, znamená to, že každá riadiaca oblasť portu by mala byť menšia ako 327680 (Ako je uvedené vyššie, riadiaca plocha každého portu = 1280 * 240 = 307200 <>

Druhý krok: nastavenie rozlíšenia karty odosielateľa

Spustite LEDVISION v režime i Series (Kliknite na "Nastavenie"> "Nastavenie softvéru", potom zvoľte "i Series Mode" s heslom "168").

Kliknutím na tlačidlo "Ovládanie"> "Správa obrazovky" vstúpite do rozhrania správy obrazovky pomocou hesla: 168. A zvoľte "Nastavenie karty odosielateľa"> Rozlíšenie> Vlastné (Ako je znázornené na obr.5-2)

1.png

Všeobecne platí, že šírka rozlíšenia karty odosielateľa je dvakrát reálna šírka LED displeja a plus 32 (32 pre rezervovanú hĺbku poľa, hĺbka ostrosti (DOF)): tiež nazývaný rozsah zaostrenia alebo efektívny rozsah zaostrenia, je vzdialenosť medzi najbližšie a najdlhšie objekty v scéne, ktorá sa v obraze zobrazuje ako prijateľne ostrý.).

A výška, ktorá sa rovná skutočnej výške LED displeja. Ako je uvedené vyššie, rozlíšenie displeja LED je 1280 * 960, takže rozlíšenie nastavené na 2592 * 960 (šírka = skutočná šírka LED displeja * 2 + 32)

Tretí krok: Nastavenie parametrov 3D

A výška, ktorá sa rovná skutočnej výške LED displeja. Ako je uvedené vyššie, rozlíšenie displeja LED je 1280 * 960, takže rozlíšenie nastavené na 2592 * 960 (šírka = skutočná šírka LED displeja * 2 + 32)

Tretí krok: Nastavenie parametrov 3D

1.jpg

Kliknite na "Rozšírené nastavenia" a zvoľte "3D nastavenie" pre vstup do rozhrania 3D parametrov.

2.png

①check "Enable 3D" (Ako je znázornené na obr.5-5)

3.png

② režim videa vyberte Side by Side, nastavte parametre:

Stupnica smeru: štandardná voľba systému je normálna

Fázová kontrola: systémová predvolená voľba je správna ako prvá

V riadiacej oblasti sa každá hviezda pravého riadku portov vypočíta takto:

Pravý riadok hviezda = X + W / 2 + Z (X je stĺpci pôvodu každého výstupného portu, W je šírka rozlíšenia karty odosielateľa, Z je hĺbka ostrosti, DOF je všeobecne nastavená na 4 body alebo 8 bodov. nastavenie príliš veľké, inak môže spôsobiť závraty.).

Podľa vyššie uvedeného príkladu šírka rozlíšenia karty odosielateľa je 2592

Počiatok stĺpca portu ABCD je 0

Štart pravého stĺpca portu = 1300 (0 + 2592/2 + 4)

B Začiatok pravého stĺpca portu = 1300 (0 + 2592/2 + 4)

C pravý stĺpec na začiatku portu = 1300 (0 + 2592/2 + 4)

Pravý stĺpec D portu začína = 1300 (0 + 2592/2 + 4)

Ako vidíte na obr.5-6

4.png

③ režim videa zvoľte Top and Bottom, nastavte parametre:

Stupnica smeru: systémová predvolená hodnota je Normálna

Kontrola fáz: najprv je správne nastavenie systému

V tomto prípade je pravá riadka hviezda = Y (Y je začiatočný bod riadku každého portu). Podľa vyššie uvedeného príkladu ABCD štyri porty pravého riadku hviezda je 0,240,480,720.

5.png

④ Parameter nastavenia času oneskorenia signálu je 0 (ako je znázornené na obr.5-8)

6.png

⑤ Najprv kliknite na tlačidlo "Odoslať" a potom kliknite na "Uložiť", bude sa hrať 3D video po vyznačení úspechu

Tipy:

1. Prehrávanie 3D videa vyžaduje zobrazenie celej obrazovky.

2. 3D video formát musí byť vedľa seba

VI. Konfigurácia parametra

Najprv skontrolujte, či je softvér v režime série i pred nastavením.

Kliknutím na "Nastavenie"> "Nastavenie softvéru" vstúpite do okna Správa softvéru (Ako je znázornené na obr. 6-1), zmeňte režim pomocou hesla: 168

7.png

6.1 Kontrola pripojenia k hardvéru

Pred nastavením skontrolujte, či je hardvérové pripojenie správne a či je softvér v sériovom režime.

6.1.1 Detekcia kariet odosielateľov

Spustite softvér, kliknite na tlačidlo "Ovládanie"> "Správa obrazovky" pre vstup do okna Správa obrazovky, Režim odosielateľa vyberte "Podľa odosielateľskej karty", Kliknite na tlačidlo "Detekcia kariet odosielateľov", informácie o odosielacích kartách sa zobrazia v rozhraní na obr.6-2). Ak nie je možné detegovať karty odosielateľa, skontrolujte hardvérové spojenie.

20.jpg

6.1.2 Detekcia kariet prijímača

Vyberte sieťový port a kliknite na tlačidlo "Detect Cards Receiver", softvér automaticky získa množstvo prijímača (Receiving card) pre každý sieťový port odosielajúcej karty. Skontrolujte kábel, ak čísla karty prijímača nie sú v súlade s aktuálnymi. (Ako je znázornené na obr.6-3)

8.png

6.2 Nastavenie obrazovky

Kliknite na "Nastavenie obrazovky LED" pomocou hesla: 168 pre vstup do rozhrania pre nastavenie obrazovky LED, kliknite na položku "Advance Settings" (Ako je znázornené na obr.6-4)

6.2.1 Nastavenie karty odosielateľa

9.png

Rozlíšenie karty odosielateľa: Vo všeobecnosti by malo byť v súlade s grafickými kartami

Informácie o vstupných signáloch: Softvér automaticky zozbiera parametre z karty odosielateľa.

Pokročilé nastavenia: Táto funkcia je určená len profesionálnemu a technickému personálu na nastavenie špeciálnych aplikácií, neprofesionálny personál nie je oprávnený pracovať. Obsahuje nasledujúce nastavenia parametrov v časti Rozšírené nastavenia.

◆ Nastavenie 3D: Táto položka slúži len na nastavenie funkcie vysielača 3D. Kapitola V obsahuje podrobné spôsoby nastavenia.

◆ Write Logo: Môže byť napísané na zákaznícky špecifikovaný obrázok, ako je logo a zobrazenie pred vstupom video signálu.

◆ Zero Frame Delay: Povolené odborným a technickým personálom, inak sa bude zobrazovať neobvykle

◆ Automatické prepínanie (DVI, HDMI): vysielač iba identifikuje súbor video signálov, ak je zvolený; signál prvého prístupu sa dá automaticky identifikovať, ak nie je začiarknutý.

♦ Nastavenie jasu na základe multifunkčnej karty: Skontrolujte, či potrebujete multifunkčný svetelný senzor, ktorý automaticky upraví jas obrazovky LED.

◆ Typy dátových sietí: Predvolené nastavenie softvéru je "Štandardný rámček"; prosím, profesionálny a technický personál, ak sa chcete zmeniť.

◆ Výstup rámu: Predvolené nastavenie softvéru je "Každý rámček"; prosím, profesionálny a technický personál, ak sa chcete zmeniť.

◆ Hĺbka vstupných bitov: Predvolená hodnota softvéru je "8bit"

◆ Typ vstupu signálu: Zvoľte HDMI alebo DVI podľa rozhrania video zdrojových zariadení.

◆ Metóda synchronizácie: softvérová predvolená hodnota je "Auto Select"

6.2.2 Parametre obrazovky

Pozorujte obrazovku displeja s jednotnou skrinkou ako jednotkou, ak sa všetky skrinky zobrazujú normálne (obraz medzi skrinami nie je spojitý, ale aj ako normálny), ignorujte tento krok priamo do ďalšieho kroku.

V opačnom prípade zadajte nasledujúcu konfiguráciu:

Prvý krok: Kliknutím na tlačidlo "Načítať" vyberte správny súbor parametrov pre zobrazenie pomocou LED

1.png

Druhý krok: Kliknutím na tlačidlo Odoslať odoslať parameter na prijímanie kariet, v tomto okamihu by sa všetky skrinky mali zobrazovať normálne (obraz medzi skrinami nie je spojitý, ale takisto ako normálne) a potom kliknite na tlačidlo "Uložiť do prijímača".

Obráťte sa na výrobcu inžinierskeho a technického personálu, ak je displej neobvyklý.

6.2.3 Parametre pripojenia (Pozrite sa zozadu)

V režime série i, LED obrazovka stačí nastaviť vzťah prijímača (prijímajúcej karty) pre každý sieťový port odosielajúcej karty, softvér automaticky vypočíta každú oblasť riadenia sieťového portu. Špecifické nastavenie je nasledovné

1) Prijímač Nastavte nastavenie

Nastavte, koľko prijímača (prijímajúca karta) sa používa v počte riadkov a počte odčítaní (6 * 6 ako príklad), koľko pixelov spravuje jeden prijímač (prijímajúca karta) v šírke a výške (64 * 64 ako príklad) softvérové rozhranie správne uvidíte vedenie zobrazenia oblasti mapovania (prezeranie z prednej časti displeja s LED).

2.png

2) Nastavenie parametrov karty prijímača

Vyberte príslušné číslo odosielateľa. a "Port" pri správaní Prijímač (Prijímajúca karta). Vzor pripojenia prijímača konfigurácie (Receiving Card) pre každý sieťový port, ak je použitý viac ako jeden port. Existujú dva spôsoby nastavenia.

Poznámka: Nastavenie pripojenia Prijímač (Prijímacia karta) musí byť založený na skutočnostiach.

3.jpg

● Vyberte jeden po druhom pomocou myši zvoľte jeden po druhom

Na základe skutočného pripojenia ethernetového kábla kliknite jedenkrát na prijímač (prijímacia karta) až do posledného načítania portu, v oblasti mapovania displeja sa zobrazí spojovacie linky (Zobrazenie z prednej strany zobrazenia LED) (Ako je znázornené v 6-8)

5.jpg

● Vzor pripojenia

Zvoľte vzorec pripojenia na základe skutočnosti a potom zvoľte tento port načítať prijímač (prijímajúca karta) v oblasti mapovania displeja. (Ako je znázornené v 6-9)

8.jpg

Ak niektorý prijímač (prijímajúca karta) spravuje rozdielne množstvo pixelov od ostatných, je možné nastaviť individuálnu veľkosť prijímača (prijímacia karta) v šírke a výške. (Ako je znázornené v 6-10)

9.jpg

3) Odoslať príjemcovi

Po nastavení parametrov Receiver (Receiving card) a vzoru pripojenia pre každý sieťový port odosielajúcej karty bude LED displej k dispozícii po kliknutí na "Send".

Uistite sa, že nie je žiadna chyba, a potom kliknite na tlačidlo "Odoslať na prijímač", aby ste uložili parameter do Prijímača (Prijímacia karta).

11.jpg

VII. Operačné pokyny pre tlačidlá

7.1Klačítkový kľúč

7.1.1Funkčný kľúč

Stlačte tlačidlo "Fn", podržte indikátor a následne stlačte ďalšie klávesové skratky pre klávesovú skratku. Ostatné klávesy sa automaticky vypnú pri povolení klávesu "Fn".

7.1.2 Tabuľka funkcií klávesových skratiek


Klávesová skratka

funkcie

ilustrovať

Fn + 0

Uzamknite obrazovku

Stlačte tlačidlo Fn a potom stlačte tlačidlo 0, kontrolka sa rozsvieti a obrazovka sa zamkne, LED obrazovka obnoví prehrávanie stlačte opäť tlačidlo "0".

Fn + 1

Upravte jas

Otáčaním klávesy Fn a tlačidlami 1 nastavte jas "Spin Spin".

Fn + 2

Testovací mód

Stlačte tlačidlo Fn a stlačte tlačidlo 2, dve svetlá zapnuté a potom môžete otočiť "Spin dna" pre výber testovacieho vzoru vrátane 16 testovacích režimov (1, normálne, 2, červené, 3, zelené, vertikálna tyč, 7, vodorovná lišta, 8, ľavá šikmá čiara, 9, pravá šikmá čiara, 10 posunutím nadol bielymi štvorcami, 11 postupná zmena červená 12 postupná zmena zelená 13 postupná zmena modrá 14 postupná zmena biela, 15, čierna, 16, logo)

Fn + 3

Zistite karty prijímača

Stlačte tlačidlo "Fn" a stlačte "3", informácie o karte prijímača sa zobrazia na paneli LCD.

Fn + 4

Téma prepínač

Stlačte tlačidlo "Fn", potom stlačte tlačidlo 4, môžete prepínať rozhranie tém.

Fn + 5

Prepínač jazyka

Najprv stlačte tlačidlo "Fn" a potom stlačte tlačidlo "5" na zmenu jazyka.

Fn + 6

Prepínajte farbu slova

Najprv stlačte tlačidlo "Fn" a potom stlačte "5" na zmenu farby slova

Fn + 9

2D / 3Dswitch

Najskôr stlačte "Fn" a potom stlačte "9" na prepínanie medzi režimom 2D a 3D


7.2

3D odosielateľ má bohatý ovládací panel, môže nastavenia a operácie LED displej nepotrebuje počítače. Stlačením "Menu" vstúpite do rozhrania ponuky nastavenia.

15.jpg

7.2.1 Kontrola obrazovky

Zvoľte "Ovládanie obrazovky" a stlačte tlačidlo "OK" alebo "spin tlačidlo" pre vstup do rozhrania nastavenia (Ako je znázornené na obr.7-2)

16.jpg

1) Detekcia odosielateľa: Vyberte položku "Detect Sender" a potom stlačte tlačidlo "OK", na paneli LCD sa zobrazia informácie o karte odosielateľa

2) Detekcia prijímača: Zvoľte "Detect Sender" a potom stlačte tlačidlo "OK", panel LCD zobrazí číslo karty prijímača pri každom zaťažení portu.

17.jpg

3) Pripojenie: Vyberte "Pripojenie" stlačením tlačidla "OK" vstúpte do rozhrania nastavenia (Ako je znázornené na obr.7-4)

25.jpg

Vyberte príbuzný port z A, B, C, D a vstúpte do rozhrania nastavení. Potom môžete vidieť 【Net Port Offset】 【Prijímač Num】 【Typ pripojenia】 【Uložiť】 atď.

①Nastavenie posunu sieťového portu

Zvoľte "Net Offset Offset" stlačením tlačidla "OK" vstúpte do rozhrania nastavenia (Ako je znázornené na obr.7-5)

"Pravá" a "Nízka" predstavovali os X a os Y, ktoré sú východiskovým bodom v ľavom hornom rohu tejto oblasti ovládania portov. Platí ihneď pri zadávaní čísla 0-9999.

26.jpg

② Num

Zvoľte "Receiver's Num" a stlačte tlačidlo "OK" pre vstup do nastavovacieho rozhrania. Okamžitý účinok pri zadávaní čísla (počet riadkov * počet stĺpcov <1024) a="" potom="" stlačte="" tlačidlo="">

27.jpg

③ Typ spojenia

Stlačením tlačidla "OK" môžete vidieť 8 druhov vzťahov spojenia, normálne nastavenie sa môže dokončiť otočením tlačidla "spin" pre výber možností. * Symbol znamená teraz stav vstupu; po zmene, stlačte tlačidlo návratu, aby ste sa vrátili.

1.jpg

④Save

Stlačením tlačidla "OK" uložte "offset portu" "číslo prijímača karty" "pripojiť vzťahy" "uložiť" a automaticky získať výšku a šírku prijímačov.

7.2.2Brightness

Zvoľte "Ovládanie obrazovky" a stlačte tlačidlo "OK" pre vstup do nastavovacieho rozhrania (Ako je znázornené na obr.7-8)

2.jpg

1) Nastavenie jasu: Stlačením tlačidla "OK" vstúpite do rozhrania percentuálneho jasu, môžete nastaviť jas otočením tlačidla "spin" a stlačením tlačidla "OK" uložiť; Pokiaľ nedôjde k žiadnej akcii, automaticky sa po 10 sekundách uloží.

3.jpg

2) Farba TEMP: Vyberte automatické nastavenie farieb TEMP otočením tlačidla "spin" a následným stlačením tlačidla návratu späť, ak sa nestlačí žiadna akcia, automaticky sa po 10 sekundách uloží.

4.jpg

3) Obrazovka OFF: Zvoľte "Screen OFF" stlačením tlačidla "OK" vypnite / vypnite obrazovku, stlačením tlačidla "Black" môžete vypnúť / zapnúť obrazovku.

4) 3D OFF: Stlačením tlačidla "OK" zapnete / vypnete 3D

7.2.3Setting

1) Rozlíšenie

Normálne rozlíšenie: Teraz existujú tri druhy normálne nastavenie rozlíšenia a vlastné nastavenie rozlíšenia; vyberte rozlíšenie otočným otočným tlačidlom

5.jpg

Definované používateľom: číslo vstupu na nastavenie výšky a šírky rozlíšenia, ktoré zaznamenali zadanie čísla z vysokej na nízke, napríklad: 1920, poradie je 1,9,2,0. Ak je chyba rozlíšenie, stačí otočiť "spin tlačidlo" potom sa pohybovať späť a upraviť rozlíšenie.

6.jpg

2) Rám: Stlačte tlačidlo "OK" pre vstup do rozhrania nastavenia a potom otočte "spin tlačidlo" pre výber toho, čo je druh výstupného režimu. "OK" pre ukončenie.

7.jpg

3) Prečítajte si informácie DVI

Zvoľte "DVI Info" a stlačte tlačidlo "OK" na zobrazenie DVI informácií na paneli LCD.

4) Testovací vzor

Stlačte tlačidlo "OK" pre vstup, otočte "spin tlačidlo" pre voľbu súvisiaceho testovacieho vzoru (1, normálne, 2, červená, 3, zelená, 4, modrá, , Ľavá lomka, 9, pravá lomka, 10, tabuľka, 11, gradientová červená, 12, gradientová zelená, 13, gradientová modrá, 14 gradient biela, 15 čierna, 16 logo).

8.jpg

5) Nastavenie času

Stlačte tlačidlo "OK" pre vstup, číslo vstupu môže nastaviť určitý čas karty odosielateľa.

9.jpg

7.2.4 Nastavenie jazyka

V ponuke zvoľte "Jazyk" a stlačením tlačidla "OK" vstúpite do rozhrania nastavenia a potom vyberte požadovaný jazyk

10.jpg

7.2.5Nastavenie témy

Stlačením tlačidla "OK" vyberte požadovanú tému

11.jpg

● Téma1: Vyberte téma1 ako predvolenú

● Téma1: Vyberte téma1 ako predvolenú

● Čas na späť: Nastavenie sa vráti späť na predvolený čas témy, ak nie je žiadna akcia

● Čas do režimu spánku: Nastavenie vypnite čas na LCD displeji, ak nejde o žiadnu činnosť

12.jpgHot Tags: 3D LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like