Naša história

ERALED vedie v procese výroby a technológie LED displejov so základným imaním 100 miliónov RMB, špecializujúca sa na výrobu UHD malých pixelov LED displej, UHD malý pixel LED TV, prenájom LED displej, pevný LED displej, vonkajší LED displej, vnútorné LED displej, Creative LED displej, LED displej športového štadióna, reklamné LED displej, LED displej riadiacej miestnosti, mobilný LED displej, zábavný LED displej, oblúkové LED displej, realitný LED displej, TV a vysielanie stanice LED displej, LED displej, predný prístupný LED displej, LED moduly.

ERALED ponúka užívateľsky prívetivé produkty, ktoré optimalizujú produktivitu a efektívnosť podnikania a zachovávajú najvyššie štandardy dizajnu a kvality. Spokojnosť zákazníkov je naším hlavným cieľom a náš vysoko kvalitný LED video displej bol použitý vo viac ako 170 krajinách a získal vysokú reputáciu.

ERALED má vlastné zariadenia pre marketing, zákaznícku podporu, výskum a vývoj a výrobu v Číne, Európe, Severnej Amerike, Južnej Amerike a Strednom východe.


Naša továreň

ERALED pokročilé riadiace predpisy; prísny systém kontroly kvality a naši skúsení, zodpovední a spoľahliví pracovníci Vám zabezpečia najkvalitnejší, užívateľsky prívetivý produkt a bezproblémový servis po predaji. ERALED vám pomôže sústrediť celý svoj čas a energiu na svoju hlavnú činnosť dokonalým systémom výroby a servisu.

ERALED je silný, skúsený a spoľahlivý výskumný a vývojový tím, masový výrobný režim a najväčšia výrobná základňa na svete zaručuje, že všetky vaše OEM, ODM spolupráca dokončená v najvyššej rýchlosti, vysoká kvalita, dobrá cena a silné dodávky.

ERALED má najprednejší super vysokorýchlostný stroj SMT v priemysle a poprednú svetovú automatiku.

Kvalita je život ERALED. S vysokou spoľahlivosťou, dokonalou komplexnosťou služieb a cenovou výhodou boli naše produkty divoko používané vo viac ako 170 krajinách, 3000 mestách po celom svete.

ERALED je rýchly rast potrebuje vašu pomoc, podporu, múdrosť a silu. Srdečne Vás víta ako náš partner, zamestnanci, predajcovia, zákazníci a investori!

ERALED srdečne vítajú doterajších zákazníkov, vynikajúci personál, dodávateľa surovín, ktorý je našim investorom.

Teraz je čas:

Výber nového ERA, vlastnenie novej ERA, spustenie nového ERA s ERALED!


Náš produkt

Indoor LED displej

Venkovný LED displej

Pevný LED displej

LED displej pre prenájom a výstavu

Predný servisný LED displej

Energeticky úsporný LED displej

Ohybný flexibilný LED displej

Športový štadión Obvodový LED displej

UHD TV LED displej

Plagátový LED displej

Úzke zobrazenie LED s rozlíšením pixelov

Oblúkové LED displej

Kreatívny LED displej

Dopravný LED displej

Modul LED displeja

LED displej

Energeticky úsporný LED displej

Správa LED displeja


Aplikácia produktu

reklama

preprava

štádium

požičovňa

Trieda miestnosti a auditorium

Kontrolné miestnosti

Digitálny podpis

Zasadacia miestnosť a zasadacia miestnosť

Inteligentné mestá


Náš certifikát

CE RoHS FCC ISO EMC LVD


Výrobné zariadenia

ERALED má najprednejší super vysokorýchlostný stroj SMT v priemysle a poprednú svetovú automatiku.