Príslušenstvo LED displeja

Príslušenstvo LED displeja

LED displej Príslušenstvo TRUSS BARY & FRAMES ERALED závesné tyče sú špeciálne navrhnuté tak, aby umožňovali jednoduché a rýchle zavesenie displejov ERALED. Použitím tejto pevnej a pevnej závesnej konštrukcie sa montáž a demontáž stávajú rýchlymi a jednoduchšími. K dispozícii v rôznych šírkach, aby vyhovovali rôznym ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Príslušenstvo LED displeja


TRUSS BARY & FRAMES


Truss-Bar-Pedestal-Support-Frame

Závesné tyče ERALED sú špeciálne navrhnuté tak, aby umožňovali jednoduché a rýchle zavesenie displejov ERALED.

Použitím tejto pevnej a pevnej závesnej konštrukcie sa montáž a demontáž stávajú rýchlymi a jednoduchšími. K dispozícii v rôznych šírkach, ktoré vyhovujú rôznym modelom a konfiguráciám obrazovky.

Truss-Bar-M-Series


Truss-Bar-C-Series


Truss-Bar-S-Series


LED obrazovka FLIGHT CASE

ERALED Flight Cases poskytujú dokonalú ochranu LED displejov pre turistiku a prenájom trhu s rozmermi letových schránok, aby vyhovovali štandardným rozmerom nákladných automobilov. Vyrobené z vysoko kvalitných odolných materiálov pre bezpečnú prepravu systémov.

Dokončené tvrdým čiernym exteriérom s hliníkovo chránenými hranami a robustnými oceľovými rohmi. Kolové jamky zapustené na vrchole letových schránok umožňujú stohovanie počas prepravy a skladovania.Flight-Case-P-Series-5-Way


,

,

LED displejový panel TOURING FRAME & CART

Turistický systém ERALED bol navrhnutý špeciálne pre profesionálne zábavné trhy. Robustné a ergonomicky navrhnuté, uzamykacie systémy umožňujú rýchle a jednoduché nastavenie obrazovky. Vysoko presný turnajový rám ERALED sa pripája k panelom s magnetmi, nie sú potrebné žiadne skrutky.


Systém vozíka pre cestovné systémy pojme dohromady až 4 dvojité skrine a môže byť uložený na cestách, čo minimalizuje skladovanie, prepravu a nastavenie času. Turnajový vozík tiež poskytuje optimálnu ochranu panelov počas prepravy a turné.


,Touring-Frame-and-Cart-System-4


Touring-Frame-and-Cart-System-5


Touring-Frame-and-Cart-System-2


Touring-Frame-and-Cart-System-3


Touring-Frame-and-Cart-System-1


,

,

LED displej MEDIA & POWER CONTROL

Či už prevádzkujete mobilnú alebo statickú operáciu ERALED, môže pomôcť navrhovať riešenia médií a riadenia výkonu tak, aby vyhovovali všetkým odborným požiadavkám.


Ak chcete získať ďalšie informácie, môžete nás kontaktovať, prípadne môžete špecifikovať požiadavky na obrazovku a budeme schopní poskytnúť riešenie médií a napájania prispôsobené vašim konkrétnym požiadavkám.


,

,

LED Displej kaskádové napájacie káble

ERALED ponúka celú škálu napájacích káblov špeciálne navrhnutých pre jednoduché používanie s ERALED LED systémami.


Sortiment zahŕňa konektory na báze PowerCon a CEEFORM, ako aj špecializované IP káble. Káble ERALED sú vyrobené z odolného materiálu s vysokým štandardom, každý je navrhnutý a testovaný na špecifické použitie


Power-Cables-Chogori


Power-Cables-Chogori-2


Power-Cables-Chogori-5


Power-Cables-Chogori-3


Power-Cables-Chogori-4


,

,

LED displej kaskádové DATA KÁBLE

Dátové káble ERALED sú k dispozícii v rôznych dĺžkach, individuálne testované na najvyššiu kvalitu.


Vonkajšie káble sú určené pre vonkajšie použitie a sú vybavené konektormi typu Neutrik IP a vysoko výkonným káblom Cat 5e.
Data-Cables-3-Pin-3mm-jack


Data-Cables-DVI-HDMI


Data-Cables


Data-Cables-HDMI


Data-Cables-RJ11-Cat5e


Data-Cables-HDMI-DVI


Hot Tags: led príslušenstvo displeja, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like