Digitálna reklama LED displej

Digitálna reklama LED displej

Reklamný displej s LED displejom Digitálna LED zobrazovacia skrinka Revolučná séria Digitálna reklama bola navrhnutá špeciálne pre pevné aplikácie vonkajšej reklamy, ktoré ponúkajú najlepšiu rovnováhu medzi hmotnosťou a odolnosťou, aby vydržali tvrdé environmentálne faktory, ako je priama UV ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Reklamný LED displej

Digitálny LED displej

rozvádzač
Revolučná séria Digital Advertising bola navrhnutá špeciálne pre pevné aplikácie vonkajšej reklamy, ktoré ponúkajú najlepšiu rovnováhu medzi hmotnosťou a odolnosťou, aby vydržali tvrdé environmentálne faktory, ako sú priame UV žiarenie, rôzne teploty, konštantné vibrácie a nepriaznivé poveternostné podmienky.


Mimoriadne vysoký jas viac ako 9000nits, vynikajúci kontrast umožňuje a vysoké obnovovacie frekvencie umožňujú sériu Digital Advertising prinášať vynikajúce vizuálne efekty za akýchkoľvek svetelných podmienok.


Séria digitálnej reklamy je vybavená patentovaným monitorovacím systémom displeja, ktorý vám umožňuje sledovať živé stavy obrazovky a pracovať vzdialene odkiaľkoľvek po celom svete. Na základe štandardnej štruktúry internetu cloudový server automaticky zhromažďuje špecifikácie a pošle hlásenia výstrah prevádzkovateľovi prostredníctvom e-mailu / textu, ak sa vyskytne nejaká chyba. Prevádzkovateľ sa tiež môže na diaľku prihlásiť do systému a skontrolovať živé podmienky obrazovky - teplotu, vlhkosť, napájanie atď.


Modulárny dizajn skríň umožňuje rýchle a jednoduché a horúce prestavenie napájacích a riadiacich modulov a tiež zabudované vedenie káblov. Panely sú navrhnuté s konvekčným chladením a na palube sú vybavené pamäťovou kartou na ukladanie kalibračných údajov. K dispozícii je tiež možnosť pridať redundanciu napájania do jednotky.


Séria Digital Advertising je ľahká s výkonom 27 KG na SQM a je vybavená ochranou proti vodotesnosti Advanced IP65 a je k dispozícii v prednej i zadnej časti pre údržbu.


VLASTNOSTI PRODUKTU

  • Výnimočne vysoký jas viac ako 9000nits

  • Vynikajúci kontrastný pomer

  • Patentovaný monitorovací systém displeja

  • Jednoduché a rýchle prepájanie napájacích a signálnych modulov

  • Konvekcia Chladená, na palube žiadne ventilátory

  • Ľahké, ale trvanlivé

  • Pokročilá ochrana proti vodotesnosti IP65

  • Obidve predné a zadné možnosti údržby


LED-Screen-GM-Series-Fanshawe-Auckland

LED-Screen-GM-Series-MCEC
LED-Screen-GM-Series-RobellaLED-Screen-GM-Series-Riccarton-ChristchurchHot Tags: digitálne reklama LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena,

Vyšetrovanie

You Might Also Like