LED displej na vonkajšiu reklamu

LED displej na vonkajšiu reklamu

Outdoor Advertising LED display V oblasti komerčnej reklamy vyvinula firma ERALED špeciálnu jednotnú štandardizovanú vonkajšiu skriňu s rovnakým rozmerom, ktorá sa vzťahuje na displeje s rôznymi požiadavkami na pixely, vhodné pre výstavy, zábavné parky a vonkajšiu reklamu atď ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

LED displej na vonkajšiu reklamu

V oblasti komerčnej reklamy spoločnosť ERALED vyvinula špeciálnu jednotnú štandardizovanú vonkajšiu skriňu s rovnakým rozmerom, ktorá sa vzťahuje na displeje s rôznymi požiadavkami na pixely, vhodná pre výstavy, zábavné parky a vonkajšiu reklamu atď. Kompletné riešenie s vynikajúcimi funkciami vrátane vysokej spoľahlivosti , vysoko prispôsobivé a inteligentné ovládanie. Našou profesionálnou službou a vysokou kvalitou stojí vaša dôvera. Vďaka neustálemu zdokonaľovaniu technológie LED sa znížia náklady na LED, a preto aj náklady na LED displeje klesajú. Tento vývoj pomohol zvýšiť trh a popularitu LED displejov. Ako aktuálne najvýznamnejšia oblasť aplikácie pre plnofarebné LED displeje, digitálna vonkajšia reklama sa teraz pre tradičné tlačové reklamy pomaly preberá.


Vlastnosti a výhody reklamného LED displeja Riešenie

* Jednotný dizajn štandardnej skrinky robí rovnaký rozmer skrinky pre displeje s rôznymi požiadavkami na pixely; pohodlnejšia inštalácia reklamných obrazoviek.
* Jedinečný dizajn vodotesnej skrinky v súlade s normami ochrany IP65; môžu byť priamo inštalované pre vonkajšie použitie.
* S citlivým riadiacim systémom dokáže automaticky upraviť jas obrazovky podľa zmeny osvetlenia vnútorného a vonkajšieho prostredia, čím šetrí energiu, čím výrazne znižuje prevádzkové náklady.
* Vysoká obnovovacia frekvencia a vysoká šedosť robia obraz realistickejším, čo zodpovedá požiadavke vysokej vizuálnej kvality komerčného využitia.
* Reklamný obsah môže byť kedykoľvek zmenený, pre rôznych zákazníkov a rôzne reklamy.
* Displej ERALED LED podporuje funkciu ovládania siete, ktorá umožňuje kedykoľvek zmeniť zobrazenie viacerých miest na jednom mieste.
* Prostredníctvom systémov monitorovania životného prostredia môžete ovládať zobrazenie kedykoľvek a kdekoľvek.
* Vďaka multifunkčnej karte môžete zapnúť a vypnúť obrazovku softvérovým časovaním alebo manuálne kedykoľvek dosiahnuť funkciu bez dozoru.
* Spoločnosť tiež poskytuje náhradné diely. Všetky diely sú modulárne, čo uľahčuje údržbu po kúpe.

viedlo
viedlo
aplikácia

Široko používaný v nákupnom stredisku, Plaza Park, budove, historické budovy, železničné stanice, doky, letiská, metro, obchodná štvrť, finančné lokality, trhy s cennými papiermi a iné verejné priestory.

Hot Tags: vonkajšia reklama led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť