Airport LED Display

Airport LED Display

Airport LED Display Airport LED obrazovka Všetky dopravné uzly ako sú letiská, stanice, autobusové zastávky atď. Každoročne prechádzajú milióny ľudí, ktorí potrebujú byť informovaní o stave cestovania a príslušných časových harmonogramoch. Tiež stôp na týchto spoločných miestach môže byť použitý na ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Airport LED DisplayLetiská LED obrazovky screens7.jpg

Letiská LED displeje screens3.jpg
Airport LED obrazovka


Všetky dopravné uzly ako sú letiská, stanice, autobusové zastávky atď. Každodenne prechádzajú milióny ľudí, ktorí potrebujú byť informovaní o stave cestovania a príslušných časových plánoch. Taktiež zásahy na týchto spoločných miestach môžu byť použité na generovanie príjmov z reklamy pre dopravné úrady.


Na všetkých dopravných uzlach, ako sú letiská, stanice atď., LED displeje slúžia ako veľmi účinné médium na zobrazovanie informácií o cestovaní, ako sú informácie o príchode a odchode, oneskorenia, informácie o termináli / platforme atď. naplánované vopred alebo riadené počas letu z akéhokoľvek centrálneho miesta, ktoré môže byť integrované s krmivom z konkrétneho softvéru FIDS / TIDS.


Všetky také spoločné priestory, ako je stanica alebo letisko, sú obrovské jasné vlastnosti, ktoré vyžadujú veľmi efektívne komunikačné médium. LED Video Walls sú ultraľahké a robustné displeje, ktoré slúžia ako správne médium na zobrazovanie rôznych reklám.LED Video steny môžu mať sférický / cylindrický tvar bez akýchkoľvek obmedzení veľkosti, aby pritiahli pozornosť divákov, ktoré je možné vidieť z akéhokoľvek miesta.


Dynamické LED Tickers môžu byť umiestnené na rôznych miestach s cieľom zobraziť informácie o akciových trhoch, aktuálne správy, firemné správy atď., Ktoré by boli zaujímavé pre cestujúcich, zatiaľ čo časť tickeru môže byť použitá ako médium značky pre spoločnosť vlastniaca ticker ,

Značky LED na letisku
1 features.jpgHot Tags: letisko led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like