Displeje LED displejov na letiskách

Displeje LED displejov na letiskách

Letiská LED displeje Jedna cesta nie je všetko o mieste určenia. Technológia LED môže zmierniť myslenie cestujúcich tým, že ich návšteva bez problémov. Spoľahlivé a robustné digitálne LED displeje sprievodcu cestujúcimi pri príchode, odchode a všetkom medzi tým. Ponorte cestovateľov do ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Letiská LED displeje

Cestou nie je všetko o mieste určenia.

Technológia LED môže zmierniť myslenie cestujúcich tým, že ich návšteva bez problémov. Spoľahlivé a robustné digitálne LED displeje sprievodcu cestujúcimi pri príchode, odchode a všetkom medzi tým. Ponorte cestujúcich do nezabudnuteľného zážitku s atraktívnymi digitálnymi dizajnmi a obsahom, čím vytvoríte uvoľnené prostredie. Vytvárajte svoje záujmy s reklamami tretích strán, všetko zároveň dávajte viac peňazí späť do vrecka.

1. Marquee

2. Cestná komunikácia

3. Parkovanie

4. Počúvanie mobilného telefónu

5. Curbside

6. Ticketing a check-in

7. Informácie o letoch

8. Zábava

9. Wayfinding

10. Reklama

11. Informácie o rampách

12. Nároky na batožinu

 

Vytvorte pocit miesta

Čo robí architektonický priestor nezabudnuteľný? Je to pocit miesta.

Ale tento zmysel miesta sa dosiahne len vtedy, keď charakteristiky, ktoré ho robia zvláštnym a jedinečným, sú kombinované so zmysluplnými ľudskými skúsenosťami. ERALED pomáha inšpirovať tento nezabudnuteľný pocit na miestach po celom svete. Špičková technológia LED vytvára stredové prvky, ktoré sa hodia na to, aby boli srdcom každého letiska.

Použitie LED displejov na vytvorenie pocitu miesta

Displeje s LED diódami

Urobte prvý dojem privítaním cestujúcich a uisťovaním ich miest vstupu na letiskách.

Zábavné LED displeje

Zlepšite skúsenosti cestujúcich s atraktívnymi dizajnmi a vytvorte pre ne uvoľnené prostredie, ktoré čakajú.

Reklamné LED displeje

Maximalizujte príjmy propagáciou predajcov na mieste, koncesiami a miestnymi podujatiami, keď cestujúci prechádzajú letiskom.

Informujte s FIDS

Dobrý systém zobrazovania letových informácií (FIDS) musí byť dlhodobý, vysoko čitateľný a spoľahlivý.

Musí byť schopný poskytnúť všetko od konsolidovaných výpisov letov vo veľkých verejných a oblastiach týkajúcich sa nárokov na batožinu, informácie o letoch, predpovede počasia destinácie, reklamy a oveľa viac. Intuitívny kontrolný softvér a krištáľovo čistá jasnosť poskytovaná spoločnosťou ERALED znamená, že jeho displeje sa ľahko integrujú s existujúcimi sieťami letiska a zobrazujú to, čo je potrebné.

Široké pozorovacie uhly a menšie pixelové odstupňovacie zariadenia ponúkajú čitateľnú čitateľnosť pre cestujúcich, ktorí sa ponáhľajú do preplnených oblastí. A posledné: životnosť displejov ERALED pre FIDS je trojnásobok životnosti alternatívnych riešení. Prostredníctvom robustného testovania produktov bude váš displej pripravený slúžiť vášmu letisku 24 hodín denne, 365 dní v roku.

Ako sa môže FIDS používať na letisku?

Počúvanie mobilného telefónu

Poskytnite čakajúcim vodičom najnovšie informácie o letoch a znížte zaparkovanú dopravu v oblastiach, ktoré sú vzdialené.

Letové informácie

Držte cestujúcich v maloobchodných oblastiach informovaní o príletoch, odletoch a zrušeniach letu, aby sa minimalizoval ich čas na ich bránke.

Informácie o rampách

Zdieľajte bránu, informácie o letoch a počasí, aby sa operácie v letovej prevádzke mohli udržiavať v aktuálnom stave.

Propagujte značky Premium

Dnešné letiská sa digitálne rozširujú, čím sa zvyšuje podiel ich neletových príjmov prostredníctvom digitálnej reklamy.

Letiská sú hlavnými miestami pre digitálnu reklamu. Publikum je blahobytné, vplyvné a začínajúce používatelia technológií. S predletovým časom na rukách sú pripravení byť inšpirovaní nakupovať.

Značky videné v prostredí letiska sú synonymom pre exkluzívne elitné výrobky. A aby sa premietol tento prémiový stav, obrazovky, na ktorých sú zobrazené, musia vykresliť ich s rovnakou nadradenosťou. Z tohto dôvodu sa spoločnosť ERALED vybrala na celom svete, aby sa dostala do popredia na medzinárodných letiskách.

Reklama s LED displejmi na letiskách

reklama

Maximalizujte príjmy propagáciou predajcov na mieste, koncesiami a miestnymi podujatiami, keď cestujúci prechádzajú letiskom.

Požiadavky na batožinu

Aktualizujte miesta pre kolotoč batožiny pre príletové lety a podporujte miestne atrakcie.

Pomôžte cestujúcim pri hľadaní cesty

Od vchodu do odletových brán ľubovoľného letiska cestujúci očakávajú, že budú vidieť jasné informácie, ktoré sú ľahko čitateľné a pochopiteľné.

Je to prioritou, že musia ľahko nájsť cestu okolo letiska. LED displeje ERALED, v malom alebo veľkom formáte, poskytujú moderné terminály pre cestujúcich efektívny spôsob riadenia pohybu osôb. Je to technológia, aby každá jazda bola menej stresujúca a zlepšila cestovanie.

Ako môžu byť LED produkty použité v spôsobe vyhľadávania?

Cestné LED diódy

Minimalizujte čas potrebný na to, aby cestujúci cirkulovali na cestách a znížili zmätenosť lokality.

Parkovacie LED diódy

Zvýšte bezpečnosť cestnej premávky a príjmy z parkoviska tým, že budete cestovať na otvorené parkovacie miesto.

Obrazové LED diódy Curbside

Znížte návštevnosť a maximalizujte priestor na cestách zmenou leteckých liniek na základe letových poriadkov.

LED diódy pre vstupenky a check-in

Vytvorte bežné počítadlá využitia a zlepšte kontrolu cestujúcich tým, že zobrazíte logá leteckých spoločností za pultom.

Wayfinding LED Zobrazuje

Uľahčite úzkosť cestovania tým, že sprievodcu cestujete na svoju bránu, reklamácie batožiny a iné letiská.

Vytvorte tučné zobrazenie

Nové možnosti s LED displejom s malým pixelovým rozstupom

malý pixelový rozstup Video LED displeje poskytujú nové možnosti pre obsah predtým obmedzený na obrazovkách LCD. S ostrými detailmi a živými farbami môžu byť tieto displeje použité ako prvky interiérového dizajnu na vytvorenie luxusného priestoru na digitálne umenie a reklamu.

Hot Tags: letiská vedie displej obrazovky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like