Auditorium LED displej

Auditorium LED displej

Auditorium LED Display Auditoria, konferenčné miestnosti, kongresové centrá sú obrovské oblasti, ktoré počas konkrétnej akcie, konferencie alebo seminára obsadzuje veľký počet návštevníkov. Jadro ceremónie alebo dodávky na takých miestach je potrebné preukázať veľkému publiku, ktorý sedí na ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Auditorium LED displej

Auditoria, konferenčné miestnosti, kongresové strediská sú obrovské oblasti, ktoré počas konkrétneho podujatia, konferencie alebo seminára obsadzuje veľký počet návštevníkov. Základné obrady alebo výstupy na takýchto miestach je potrebné preukázať veľkému publiku, ktoré sedí na veľké vzdialenosti od javiska. Ďalej sú tieto oblasti veľmi očarujúce osvetlené banketové miestnosti, ktoré vyžadujú veľmi jasný displej na prezentáciu živých podujatí divákom v danom prostredí. Vnútorný LED video displej je dokonalým riešením pre sály, konferenčné miestnosti a akcie.


Plne farebné auditorium LED obrazovky, LED záclony a LED mesh môžu tiež robiť veľmi efektívne pozadie pre javisko, obsah ktorého môže byť zmenený s každou udalosťou po kliknutí na tlačidlo. Cylindrické LED videowalls, ktoré si môžete pozrieť zo všetkých strán, môžu byť umelecky umiestnené v strede miestnosti.


Auditorium LED displejHot Tags: auditorium led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like