Vysielací LED displej

Vysielací LED displej

Vysielaný LED displej Technológia digitálneho zobrazovania v on-air a off-air umožňuje nové trendy vo vysielaní. Návrh dizajnu na kamere sa vyvinul na nové úrovne s veľkými video stenami, interaktívnymi displejmi a architektonickými stenách videa, vytvárajúcimi prostredie. Riadiace stanice vysielania vyžadujú rýchle ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Vysielanie LED displeja

C (1)

7 (001) .jpg

24 (001) .jpg

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

Technológia digitálneho zobrazovania na vzduchu a na vzduchu umožňuje nové trendy vo vysielaní. Návrh dizajnu na kamere sa vyvinul na nové úrovne s veľkými video stenami, interaktívnymi displejmi a architektonickými stenách videa, vytvárajúcimi prostredie. Riadiace stanice vysielania vyžadujú rýchle rozhodovanie a bezchybnú viditeľnosť viacerých kamier, sád a pohyblivých dátových a video prúdov, ktoré tvoria moderné programovanie.

Spoľahlivosť a použiteľnosť sú dôležité, keď sa musí prehliadnuť.

Prečo ERALED pre rozhlasové riešenia?
Ponuka spoločnosti ERALED je široká a ponúka niektoré spoločné vlastnosti, ktoré odlišujú tieto produkty od najnáročnejších vysielacích prostredí.

Spoľahlivé pre misiu kritické použitie
Od robustného priemyselného dizajnu kovového rámu až po redundantné napájanie vlastnej technológie ERO (Extended Ruggedness and Optics & trade;) spoločnosti ERALED, monitory a displeje ERALED sú určené pre prostredie, kde prestoje nie sú voľbou.

Dokonalosť na vzduchu
Kompatibilita s teplotami farieb od 3200k do 9300k a jemnými kontrolami vyváženia šedej sú len niektoré z funkcií, ktoré sú k dispozícii v displejoch ERALED, čo ich robí jedinečne vhodnými na používanie na vzduchu. Dostupné vstupy HD-SDI v niektorých modeloch umožňujú jednoduché pripojenie k staršej infraštruktúre. Bezproblémové LED video steny poskytujú plátno pre novinky, športy alebo podujatia.

Konfigurácia pre Ultimate Control
Z voľného usporiadania architektonických video stien ERALED Mosaic na prakticky neobmedzenú mierku, ktorá umožňuje akékoľvek rozlíšenie obrazoviek Clarity Matrix LCD, ERALED umožňuje konfiguráciu video steny, ktorá poskytuje flexibilitu pri inštalácii a dizajne.

Výnimočná hodnota
Monitory a displeje spoločnosti ERALED sú navrhnuté tak, aby návrh, inštalácia a údržba boli lacnejšie a mali nižšie celkové náklady na vlastníctvo.


Aplikácia potrebuje produkt ERALED
Wow faktor v novom súbore pre novinky alebo odrody show ERALED EP série displejov ponúkajú širokú škálu podpory teploty farieb, jemné nastavenie šedej sady s 16 sivými stupňami vyrovnávania ekvivalentu gamma 1,85 až 2,6 a rozsiahle možnosti ovládania podsvietenia. Pre tvorbu sady kreatív, video steny ERALED Mosaic Architectural, videoprojektory ERALED DirectLight LED, série ERALED TVH, série ERALED TWA alebo Clarity Matrix LCD steny vytvárajú atraktívne kulisy, ktoré dokážu zobraziť okolitú grafiku alebo informatívne ilustrácie. S týmito modulárnymi displejmi sú možnosti nekonečné.
Interaktívne displeje pre manipuláciu s údajmi v telefóne ERALED je lídrom v technológii dotykovej obrazovky s produktmi od veľkých obrazoviek s jedným displejom až po masívne multi-user multi-touch video steny.
Priestorové televízne vysielanie s dôrazom na životné prostredie Produkty ERALED sú navrhnuté pre spoľahlivosť s komerčnými funkciami, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť a prevádzku. Jednoduchá inštalácia, servis a údržba umožňuje zobrazenie displeja v strede veľkej obrazovky s matricou Clarity Matrix bez odstránenia jednotlivých displejov Clarity Matrix pre sústavu nepretržitých polí. LCD monitory z radu ERALED EP poskytujú vysoko výkonné komerčné displeje pre monitorovanie dôvery alebo postprodukciu. Séria ERALED UltraRes s impozantným rozlíšením s rozlíšením 4x HD umožňuje zobrazenie viacerých kanálov vysielania na jedinej obrazovke pre maximálnu flexibilitu.

Hot Tags: vysielanie LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť