Bus LED obrazovka

Bus LED obrazovka

Bus LED obrazovka Viacjazyčné / GPRS Zobrazenie na displeji ERALED LED Scrooling zobrazuje pre rsrtcIn krajiny ako Čína, kde regionálny jazyk je tak široko používaný ako angličtina, technológia musí byť kompatibilný s regionálnymi jazyky.ERALED LED ticker podporuje mnoho jazykov, ktoré umožňujú odosielateľovi .. ,
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Bus LED obrazovka

Viacjazyčné / GPRS zobrazenia


ERALED LED Scrooling sa zobrazuje pre rsrtcIn krajiny, ako je Čína, kde regionálny jazyk je tak široko používaný ako angličtina, technológia musí byť kompatibilná s regionálnymi jazykmi.ERALED LED ticker podporuje veľa jazykov, čo umožňuje odosielateľovi správy propagovať alebo prenášať správu efektívne. LED indikátory ERALED sú k dispozícii vo viacerých farbách. Jednou z kľúčových funkcií je umožnenie ovládania displeja prostredníctvom siete GPRS, tento mechanizmus funguje odoslaním SMS.


Toto riešenie je vynikajúcim riešením problémov pre dopravný priemysel. Autobusy, vlaky alebo súkromné kabínové služby môžu zobrazovať miesto zobrazenia, môže tiež zobrazovať miesto určenia. Z tohto riešenia môže byť veľmi užitočný systém verejnej dopravy.


LCD / LED obrazovky inštalované na autobusových a vlakových termináloch môžu zobrazovať ETA (Predpokladaný čas príchodu), ETD (Očakávaný čas odchodu), akékoľvek oneskorenia, plány atď. Centrálna kontrola nad všetkými displejmi môže byť vykonaná, aby priniesla synchronizáciu & koordinácie v systéme.

Bus LED Ticker


1-140115161222127.jpg589a994d538d7.jpg

5899984990bab.jpg

Bus LED displej (2)

Bus LED displej (1)
XM LED Scrooling sa zobrazí pre rsrtc

LED ticker, tiež známy ako rolovanie LED displeja, je LED pás, ktorý zobrazuje informácie vo forme textu väčšinu času. LED ticker sa používa na zobrazenie nejakého druhu živých dát napr. Na burzových údajoch, novinových titulkoch, informačných kanáloch RSS, Twitterových informáciách, krátkych správach atď.


Obsah beží na LED ticker je väčšinou v pohybe. ERALED LED ticker je vyrobený z pravých farebných LED modulov. LED ticker tiež obsahuje niektoré atraktívne animácie na prezentáciu dôležitých správ. Napríklad burzový lístok ERALED na Burze cenných papierov v Bombaji je horizontálny 25 stopový LED indikátor. Používajú sa rôzne symboly ako šípka hore, šípka dole. S burzovým softvérom ERALED tento ticker ukazuje rastúce akciové sadzby v zelenej farbe a používa červenú farbu pre akcie, ktoré strácajú svoju hodnotu. Podobný druh riešenia sa používa na vertikálnych 2 burzách národnej burzy cenných papierov.


Účelom indikátora LED je zobraziť ostré informácie; LED indikátory sa používajú aj na zobrazovanie správ o bezpečnosti na rôznych miestach dopravy. Uvádzať bankové sadzby, menové kurzy, sadzby zlata, úrokové sadzby v bankách. Ak chcete zobraziť živé vysielanie titulkov, môžete použiť indikátor LED, ale môžete ho využiť aj na zapojenie diváka pomocou Twitter.


3 StormTest.jpg


Hot Tags: autobus vedenie obrazovky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like