Ovládací panel LED displeja

Ovládací panel LED displeja

LED displej Command Center Vďaka špičkovej technológii, prvotriednemu tímu výskumu a vývoja a vynikajúcej kvalite produktov, ERALED poskytuje riešenie LED displeja s ultravysokým rozlíšením (HDD) pre riadiace a riadiace strediská, ktoré slúžia vo veľmi osobitnom a špeciálnom prostredí, vrátane riadenia premávky, siete. ..
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Ovládací panel LED displeja

S prvotriednou technológiou, prvotriednym výskumným a vývojovým tímom a vynikajúcou kvalitou produktov ponúka riešenie ERALED ultra-HD (UHD) LED displej pre riadiace miestnosti a veliteľské centrá, ktoré slúžia vo veľmi špecifickom a špeciálnom prostredí vrátane riadenia premávky, monitorovania siete, priemyselných a vojenských aplikácie. LED displej ERALED UHD sa stal perfektnou voľbou pre rôzne odvetvia, so svojimi funkciami bezšvového spojenia, vynikajúcim vizuálnym výkonom, super nízkou hlučnosťou, stabilnou a spoľahlivou prevádzkou a mnohými ďalšími výhodami.
Vlastnosti

Vynikajúci vizuálny výkon

Vďaka špičkovej technológii HDR, kalibrácii a 24-bitovej hĺbke spracovania farieb, displej ERALED LED poskytuje najpresnejšie a najkvalitnejšie obrázky. Vďaka vlastnému softvéru rýchly čas odozvy a viacnásobné ovládanie obrazovky dobre spĺňajú požiadavky aplikácie do kontrolných miestností, čo prispieva k rozhodovaniu v reálnom čase.

Dobrá adaptácia na životné prostredie

Ventilátorová konštrukcia umožňuje šepotovo pomerne jednoduchú prevádzku a patentovaný podkladový šerm bez podsvietenia. Okrem toho extrémne široký uhol pohľadu a ultra vysoká obnovovacia frekvencia zaisťujú úplné detaily a obrazy získavajú diváci z akejkoľvek pozície v kontrolnej miestnosti.

Vysoká stabilita a spoľahlivosť

Systém dvojitého zálohovania ERALED dokáže dosiahnuť bezproblémový prepínanie obsahu zobrazenia. Dokonca aj v prípade núdze, záložný systém môže pracovať normálne bez zastavenia.

Jedinečný dizajn konštrukcie

ERALED jedinečná predná funkčná konštrukcia v ľahkom a tenkom prevedení vyžaduje menej miesta na inštaláciu, zabezpečuje rýchle nastavenie a jednoduchú údržbu počas životnosti, čím sa znižujú náklady na prevádzku a údržbu.

Hot Tags: ovládacie centrum vedený displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like