Reklamný LED displej na komerčné účely

Reklamný LED displej na komerčné účely

Komerčná reklama LED displej Reklamná reklama LED billboardy Zapojte svojich zákazníkov, vytvorte dokonalý vizuálny maloobchodný zážitok! Komerčná reklama LED video stena pre udalosti Teraz viac ako kedykoľvek predtým sa maloobchod a reklama zameriava na prevažne digitálne publikum. S ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Obchodná reklama LED displej

Obchodná reklama LED billboardy

Zapojte svojich zákazníkov, vytvorte dokonalý vizuálny maloobchodný zážitok!

Obchodná reklama LED video stena

pre udalostiTeraz viac - než kedykoľvek predtým - maloobchod a reklama sa zameriavajú na prevažne digitálne publikum. Keď spotrebitelia zaplatia nové snímky z existujúcich značiek na hodinu, vaša značka sa musí vyčleniť a zapojiť vaše publikum rýchlo a efektívne.


Pôvodne navrhnuté pre maloobchodné a komerčné reklamné aplikácie, naše bezkonkurenčné LED displeje ERALED sú perfektne vhodné pre inštalácie v ľubovoľnej lokalite alebo aplikácii v prvotriednej pozícii vašich zákazníkov, ako sú nákupné centrá, letiská a prístrešky autobusov.


 

ZRUŠENÁ VÝHODA

Naša spoločnosť chápe požiadavky na videnie a vyvinula systém špeciálne navrhnutý tak, aby sa zameral na spotrebiteľov a podporoval výzvu na akciu. To sa deje prostredníctvom našej inovatívnej technológie LED a našich skúseností v priemysle a je realizované niekoľkými spôsobmi:


ZAHÁJANIE VIDEA

Vynikajúci kontrastný pomer a vysoká obnovovacia frekvencia, poskytujúc vynikajúci vizuálny obsah v akomkoľvek svetelnom stave.

EFEKTÍVNY DESIGN

Naše inovatívne dynamické displeje sú ľahké, energeticky úsporné, jednoducho inštalovateľné a ľahko sa udržiavajú.

CREATE ENGAGEMENT

Naša rozsiahla ponuka najnovších inovatívnych displejov ERALED, kreatívnych ľahkých panelov pre vaše obchodné priestory alebo interaktívnu LED podlahu, ktorá skutočne zaujme vašich zákazníkov.

FLEXIBILITA DESIGNU

Flexibilita v dizajne a schopnosť vytvárať vonkajšie alebo vnútorné a predné alebo zadné servisné systémy.

24/7

Navrhnuté pre prevádzku 24 hodín denne a 7 dní v týždni, naše systémy maloobchodných radov ponúkajú kompletnú platformu na monitorovanie a správu na diaľku a poskytujú informácie o výkonnosti displeja v reálnom čase.

SIEŤOVÉ RIADENIE

Rozšírené riadenie sietí umožňuje nahrávať a riadiť správu na obrazovke cez WLan, Wi-Fi alebo 3G odkiaľkoľvek na svete a aktualizovať správu týždenne, denne, hodinovo alebo okamžite.

Vážime si, akú konkurenčnú súťaž je pre vašu značku, a preto naša technológia prinesie vašu správu na najnovšiu úroveň s našimi najnovšími systémami pre správu obsahu. Náš softvér vám umožňuje streamovať živé dáta a obsah vytvorený používateľmi z vášho webu alebo zo sociálnych médií v reálnom čase. To znamená, že keď zákazníci chodia po prednom okne vášho obchodu a vyfotografujú si obrázky svojich dynamických reklám, zdieľajú ich so svojimi priateľmi alebo sa zapájajú do vašich on-line propagačných akcií, stanú sa vašimi najlepšími reálnymi reklamami.Hot Tags: obchodná reklama led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like