Koncertný LED displej

Koncertný LED displej

Koncertný LED displej Zvyčajne sa celý LED systém zobrazuje v štyroch častiach a vytvára plnofarebnú stereofónnu scénu. Zobrazenie na pozadí, bočný displej, stropný displej a zemný displej. Vyrobené podľa najvyšších štandardov, technológia displeja ERALED LED vám poskytne ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Koncertný LED displej


Zvyčajne sa celý LED systém zobrazuje v štyroch častiach a vytvára plnofarebnú stereofónnu scénu. Zobrazenie na pozadí, bočný displej, stropný displej a zemný displej. Vyrobené podľa najvyšších štandardov, technológia displeja ERALED LED vám poskytne najostrejšie a najjasnejšie možné snímky aj za denného svetla. Tiež máme tú výhodu v tom, že poskytujeme čo najširší možný uhol pohľadu, takže vaše publikum vidí displej jasne bez toho, aby musel čeliť obrazovkam.

Vyrobené podľa najvyšších štandardov, technológia displeja ERALED LED vám poskytne najostrejšie a najjasnejšie možné snímky aj za denného svetla. Tiež máme tú výhodu v tom, že poskytujeme čo najširší uhol pohľadu, takže vaše publikum môže jasne vidieť displej bez toho, aby čelil obrazovkám.
Hot Tags: koncertné LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like