LED displej riadiacej miestnosti

LED displej riadiacej miestnosti

Kontrolné miestnosti LED displej Vedúce spoločnosti, vlády, vysielatelia, inžinieri, bezpečnostné a dopravné úrady spoliehajú na riešenia ERALED pre monitorovanie miestnosti, na monitorovanie ich sietí, identifikáciu problémov a rýchle riešenie. Navigácia cez veľké dáta, viac IP alebo analógové video ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Ovládacia miestnosť LED displej

Vedúce korporácie, vlády, vysielatelia, inžinieri, bezpečnostné a dopravné úrady spoliehajú na riešenia ERALED pre zobrazovanie kontrolných miestností na monitorovanie svojich sietí, identifikáciu problémov a rýchle riešenie problémov. Prechádzanie veľkými dátami, viacerými IP alebo analógovými video streamy a počítačovými zdrojmi po celom svete si vyžaduje najnovšie riešenia na spracovanie obrazu a steny, či je riadiaca miestnosť pre 200 operátorov pracujúcich pre telekomunikačnú firmu alebo troch inžinierov, ktorí vyhladzujú ropovod a plynovod ,

Prečo ERALED v kontrolnej miestnosti?
ERALED ponúka širokú škálu produktov, ktoré zdieľajú silný súbor hlavných charakteristík.

C (1)

600x337.5mm P1.25-1.56 1.875 (6)

7 (001) .jpg

23.jpg

Modul, napájací zdroj, prijímacia karta a káble medzi skrinami sa dajú udržiavať vpredu.

Navyše, špeciálne navrhnutá skrinka môže byť inštalovaná aj z prednej strany, čo ju prispôsobuje stavu s obmedzeným priestorom. Predný servisný modul umožňuje jednoduchú údržbu, úsporu času a úsporu miesta.

Ultra vysoký rozlíšenie, aby sa dosiahlo prvotriedne zobrazenie

P1.25517.jpg

Displej LED s malým pixelovým rozstupom zvýšil priemyselný štandard pre kvalitu obrazu a videa.

Displej LED s malým pixelovým rozstupom poskytuje nové možnosti pre obsah predtým obmedzený na LCD video stenu.

Menšie a prísnejšie rozstupy pixelov vytvárajú podrobnejší a ostrý vzhľad, čo robia tieto produkty

ideálne, ak chcete do svojej polohy pridať prvok luxusu a vysokej kvality.

LED displej s malým pixelovým rozlíšením poskytuje reprodukciu farieb skutočnej farby a originálnu kvalitu obrazu

s menším dostupným fyzickým priestorom pri bližšej vzdialenosti pozorovania.

24 (001) .jpg

Nízke náklady na spájanie

S dokonalým pomerom panelov 16: 9 by mal byť displej s malým pixelovým rozstupom ERALED ľahko spojený v zhode s často používaným pomerom videa 4: 3 alebo 16: 9, čo by mohlo výrazne znížiť náklady na spojenie za dvojitých podmienok predpísaných zdroj signálu a určitú scénu.

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

Lepšie rozhodovanie
Vizualizácia veľkých údajov, interakcia s viacerými zdrojmi videa a aplikácie pre počítače prinášajú na pracovisku väčší dopyt po technológii zobrazovania. Ponuka spoločnosti ERALED prináša tieto údaje do života, takže rozhodnutia v reálnom čase sa dajú robiť v kritických prostrediach. Video steny s vysokým rozlíšením a displeje pracovných staníc to umožňujú.

Veľké video steny pre veľké údaje
Bezproblémové zadné projekčné video steny alebo video steny s priamym výhľadom s jemným rozostupom umožňujú neobmedzené zdroje dát a videa. Výkonná technológia spracovania umožňuje, aby jedna pracovná plocha zmenšila veľkosť steny a niekoľko zdrojov, ktoré sa majú zobrazovať a konfigurovať na stene. Konečné LCD steny poskytujú tenkú a flexibilnú alternatívu.

Výnimočná hodnota pre integrátora a klienta
Riešenia ERALED pre riadiacu miestnosť sú navrhnuté tak, aby design, inštalácia a údržba boli lacnejšie a mali nižšie celkové náklady na vlastníctvo optimalizované pre prostredie riadiacich miestností s funkciami, ako je predná obsluha a LED osvetlenie.


Aplikácia potrebuje produkt ERALED
Veľké meranie vizualizácie a monitorovania riadiacej miestnosti ERALED DirectLight LED video steny so systémom vizuálneho riadenia Clarity (VCS & trade;), ERALED TVH Series alebo ERALED TWA Series s Clarity VCS spracovaním alebo Clarity Matrix LCD Video Walls.
Prezentačná technológia pre efektívnu diskusiu a rozhodovanie v zasadacích miestnostiach Séria ERALED PS a Clarity Matrix LCD Video Walls prinášajú do vašich konferenčných prostredí väčšie, jasnejšie a lepšie vybavené displeje.
Stolové monitory na zvýšenie produktivity Prenášanie pohybov na väčšie displeje, podsvietenie LED a teraz dotykové rozhranie na pracovnej ploche ponúka program ERALED desktopové doplnky na doplnenie video stenových inštalácií.

Hot Tags: control room led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like