Firemná LED displej

Firemná LED displej

Firemný LED displej Vedúce spoločnosti a vládne agentúry si uvedomujú, že ich zariadenia sú v skutočnosti hovorcom svojej značky a zároveň vytvárajú optimálne pracovné prostredie pre zamestnancov. Od pozdravu hostí na komunikáciu zamestnancov a produktivitu, technológie videa ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Firemná LED displej

Vedúce korporácie a vládne agentúry uznávajú, že ich zariadenia sú v skutočnosti hovorcom ich značky a zároveň vytvárajú optimálne pracovné prostredie pre zamestnancov. Od pozdravu hostí až po komunikáciu zamestnancov a produktivitu môžu technológie pre video technológie a systémy digitálnej signalizácie zohrávať kľúčovú úlohu pri vytváraní takého dynamického prostredia ako spoločnosti, ktoré ich nasadzujú. Spoločnosť ERALED je popredným poskytovateľom technológie zobrazovania od stolových počítačov až po veľké lobbyové zariadenia, ktoré zvyšujú produktivitu a značku budov.

Prečo ERALED pre podnikové riešenia?
ERALED ponúka širokú škálu produktov, ktoré zdieľajú silný súbor hlavných charakteristík.

C (1)

7 (001) .jpg

24 (001) .jpg

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

Lepšie rozhodovanie
Vizualizácia veľkých údajov, zapojenie sa do viacerých online zdrojov a aplikácií a vznik telepresencie prináša väčší dopyt na technológiu zobrazovania na pracovisku. K ponuke spoločnosti ERALED patria veľké videoprojektory a konferenčné miestnosti, ktoré prinášajú do života údaje a stretnutia.


Navrhnuté pre dizajnérov
Produkty ERALED na stenu a digitálne značenie sú navrhnuté tak, aby vytvárali jedinečné kulisy alebo ohniskové ohniská v korporátnom dizajne. Voľné usporiadanie architektonických videoprofesií ERALED Mosaic Architect, samostatne stojace podstavce pre veľkoformátové displeje a možnosti zhody farieb sú príkladmi tejto inovácie v práci. Produkty s digitálnou značkou ERALED majú tenký montážny profil, ktorý je v súlade s normami ADA bez dodatočných konštrukcií alebo nákladných vložiek.

Optimalizované pre podporu
Produkty ERALED majú rozlíšenie displeja, možnosti pripojenia, možnosti montáže, jednoduché používanie a hodnotu, ktorú váš tím IT potrebuje na inštaláciu produktov s dôverou. Spoločnosť ERALED pôsobí už 30 rokov v oblasti plochých panelových displejov a dodáva najnáročnejšie značky a aplikácie na svete.

Výnimočná hodnota
Riešenia spoločnosti ERALED sú navrhnuté tak, aby návrh, inštalácia a údržba boli lacnejšie a mali nižšie celkové náklady na vlastníctvo optimalizované pre tieto verejné prostredie s funkciami, ako je predná obsluha a dizajn podsvietenia LED.


Aplikácia potrebuje produkt ERALED
Wow faktor v lobby alebo foyer, kde digitálne značenie pozdraví hostí alebo vytvára architektonický záujem ERALED Mosaic Architectural Video Walls, ERALED DirectLight LED Video Wall, Clarity Matrix LCD Video Wall, ERALED UltraRes Series alebo ERALED QE Series vytvárajú ponorné skúsenosti, ktoré komunikujú hodnoty značiek.
Vizualizácia a prezentačná technológia pre efektívnu diskusiu a rozhodovanie v zasadacích miestnostiach Priekopníkom v video technológiách v riadiacich miestnostiach, ERALED vytvára displeje väčšie, jasnejšie a lepšie vybavené pre vaše prostredie s atraktívnym dizajnom a funkčnosťou spracovania. Pozri video steny ERALED PS a Clarity Matrix LCD. Na monitorovanie kontrolnej miestnosti pozri ERALED DirectLight, séria ERALED TWA, série LED video steny ERALED TVH a série ERALED UltraRes.
Digitálne signalizácie chodieb, ktoré informujú a vzdelávajú série ERALED UltraRes, ERALED QE, ERALED PS alebo Clarity Matrix LCD Video Walls spolu s vaším softvérom alebo obsahom prehrávača MediaSmart ERALED, budú udržiavať návštevníkov a zamestnancov aktuálne so správami a udalosťami. Výrobky sú namontované tenko pre zhodu ADA.
Účinná vonkajšia reklama a reklama Séria LED série LED série LED uLV poskytuje ohromujúci plátno pre firemné zasielanie správ.

Hot Tags: firemné led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like