Zakrivený LED displej

Zakrivený LED displej Zakrivený LED displej má určitý radián, ktorý môže mať širší uhol pohľadu. Podľa smeru radiánu môže byť Arc Curved LED displej klasifikovaný ako vonkajší oblúk s oblúkovým oblúkom a vnútorný oblúk s oblúkovým zakrivením. Arc Curved LED displej je široko používaný v centrách ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Zakrivený LED displej

Zakrivený LED displej má určitý radián, ktorý môže mať širší pozorovací uhol. Podľa smeru radiánu môže byť Arc Curved LED displej klasifikovaný ako vonkajší oblúk s oblúkovým oblúkom a vnútorný oblúk s oblúkovým zakrivením. Arc Curved LED displej je široko používaný vo veliteľských centrách, kontrolných miestnostiach, konferenčných miestnostiach, hleboch, veľkých reštauráciách, dôležitých dopravných križovatkách atď., Ktoré vyžadujú väčší pozorovací uhol.


Nekonečné aplikácie

Flexibilný LED displej rozširuje kreatívne možnosti

nad rámec tradičných aplikácií.

Pretože nie sú potrebné nosné konštrukcie

Zakrivený LED displej je možné lepiť na povrch.

1.jpg
2.jpgSuper ľahký, ultratenký

Oslobodzuje vás od obmedzení tradičných LED displejov

Vyzdvihnite svoju správu v nepredstaviteľných inštaláciách

Hladká a rýchla inštalácia pre rýchle nastavenie času a zníženie nákladov.Výkonné spracovanie

Konštantný prúd riadenia IC MBI5153

Zníženie spotreby energie

Zlepšenie stability

Jednoduchá modulárna konštrukcia pre jednoduchú údržbu

3.jpg
4.jpg


Vysoká rovinnosť a vysoká jednotnosť farieb

Žiadne vizuálne medzery medzi listami.Široká aplikácia a krátka návratnosť investícií

Výstavy, výstavy, nákupných centier atď.

5.jpg
6.jpgPohodlné pre akékoľvek podmienky inštalácie

Nie Špeciálne konštrukčné potreby, ktoré vám pomôžu pri inštalácii

Na akomkoľvek mieste kdekoľvek budete chcieťPredná a zadná údržba

Zmeníte moduly bez

akékoľvek nástroje a udržiava displej v prednej a zadnej časti

Jednoduchá montáž a demontáž

7.jpg
8.jpg
Rýchla montáž a demontáž

Pre inštaláciu displeja nie sú potrebné žiadne nástroje.

9.jpg

Dnes si mnohí architekti chcú, aby ich budovy vyzerali atraktívnejšie a jedinečnejšie, takže preferujú skôr zakrivené ako ploché displeje, aby lepšie zapadli do svojej architektúry budov. Preto sme vyvinuli revolučný modul "CURVED", ktorý sa ľahko zmestí do akéhokoľvek tvaru steny pri zachovaní všetkých vlastností normálneho LED displeja.

Veľmi dlhá životnosť (viac ako 10 rokov), údržba zanedbateľná a ľahká. Inštalácia je tiež jednoduchšia a menej nákladná ako tradičné skrine modulov LED, pretože nie je potrebná žiadna oceľová komora.

Tento typ dosiek je k dispozícii vo vodotesných moduloch s rozstupom 20 a 25 mm. Prehľad všeobecných špecifikácií nájdete nižšie.

Dobré pre trvalé inštalácie OUTDOOR alebo INDOOR alebo pre prenájom na akcie, koncerty, TV štúdiá, kluby, dekorácie atď.

Môžeme tiež vyrábať akýkoľvek typ zakriveného displeja v ľubovoľnom pixelovom rozteči, vo vnútri alebo v exteriéri, ale potrebujeme kresby, pretože by to bolo prispôsobené zobrazenie.

10.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

Zakrivený, magnetický LED displej - patentovaný výrobok

Pozostáva z modulov RUBBER s magnetickými kotvovými bodmi, takže ich môžete prilepiť na akýkoľvek kovový povrch a urobiť akýkoľvek tvar, ktorý sa vám páči. Môžete vytvoriť úžasné vzory a vzory, zakrivené, okrúhle, voľné tvarové ... Dostupné v rozmeroch 6, 8 a 10 mm

Je ideálny pre použitie na prenájom v koncertoch, televíznych štúdiách, scénach, dekorácii a výstavách.

charakteristika:

1. Displej je vyrobený z vysoko kvalitných LED diód SMD integrovaných do špeciálneho gumového modulu, ktorý zobrazuje pekný a čistý obraz, rovnako ako bežný video displej

2. S obnovovacou frekvenciou vyššou ako 1000 Hz je obraz bez blikania vhodný pre profesionálne aplikácie.

3. Ľahký a malý objem: 20 metrov štvorcových mäkkého zakriveného LED displeja môže byť zabalený v jednom letu, čo šetrí peniaze za dopravné poplatky.

4. Rýchla, jednoduchá a nákladná inštalácia: 200 m2 trvá len 4 hodiny, čo len málo mužov.

5. Záves displeja je vyrobený zo špeciálnej gumy, ktorá môže byť natretá, aby sa stala odolnou proti dažďu, použiteľná v interiéri a vonku.

6. Je zakrivený, takže je vhodný pre všetky druhy nepravidelných tvarov, ako sú kruhy, stĺpy, elipsy, trojuholníky atď.

1.jpg

2.jpg


3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Úspora energie:

50% úspory energie s veľmi nízkou spotrebou energie, nízky poplatok za elektrickú energiu, nízka produkcia tepla, oveľa dlhšia životnosť, dlhá životnosť s vysokým jasom a pixely s nízkym výpadkom;

Široká aplikácia a krátka návratnosť investícií:

Výhody s vysokým rozlíšením, vysokým jasom a úsporou energie umožňujú rôzne široké využitie, ako napríklad:

Vysoký kontrast, vysoká frekvencia a vysoká farebná kapacita:

5000: 1 Kontrast Ratioa veľmi vysoká úroveň, aby sme zaistili živý obraz nášho systému LED displejov. 3840HZ High Frequencya veľmi vysokú úroveň na zabezpečenie nepretržitej revízie videa. 16 bitov, kapacita 281 biliónov farieb Kapacita - veľmi vysoká úroveň šedej pre vytvorenie živého živého obrazu.

LED čip prvej triedy:

Dodávané Nichia LED ďalšej generácie z Japonska, CREE LED z USA, Nationstar LED z Číny najlepšie LED Stock Listed Company pre zabezpečenie vysokého jasu, jednotných farieb a dlhej životnosti nášho LED displeja.

Rezanie za slnečného svetla Dlhodobo vysoký kalibrovaný jas a jas:

6000 úrovní jasu počas celej životnosti LED displeja a vytvára jediné pravé viditeľné riešenie pre denné svetlo a zaisťuje čistú živú kvalitu obrazu aj pri priamom slnečnom svetle, ktoré zaisťuje, že priťahujete viac divákov, aby ste získali krátku investíciu na investície LED displeja.

Jednoduchá inštalácia, prevádzka a servis:

Jednoduché a jednoduché inštalačné rozhranie a užívateľsky prívetivý softvér na zaistenie užívateľsky prívetivého rozhrania systému LED displeja.

Pohodlná údržba:

Prístup do prednej a zadnej skrinky zabezpečuje udržiavanie práce veľmi pohodlnými a nízkymi nákladmi, ktoré vám pomôžu sústrediť viac času a energie na vašu hlavnú marketingovú podporu.

24/7/365 Zobrazenie zdravia:

Voliteľné monitorovanie displeja zvyšuje prevádzkovú dobu displeja a ponúka okamžitú reakciu v prípade výskytu chyby.

Kreatívny LED displej sa tiež nazýva špeciálny tvarový LED displej, je to inovovaný, vytvorený stredový LED displej. Kreatívny LED displej zahŕňa predovšetkým diamantový LED diódový LED diódový displej, LED diódový DJ DJ displej, LED displej Magic cube LED, LED displej sklenenej steny, tanierový LED displej, mriežkový LED displej, LED meteorové svetlo, LED páskové svetlo, LED pixelová stena, displej, LED displej tvaru guľôčky atď.

Displej ERALED je rýchlo rastúci energeticky úsporný, vysoko technologický zelený produkt, ktorý sa dnes v dnešnej dobe stáva starými tradičnými produktmi. Môžete ignorovať existenciu LED displeja. Avšak LED displej vás nikdy nebude ignorovať! LED displej sa objavuje v každom rohu sveta a každou sekundu sa s nami dotýka. Žijeme a dotýkajú sa LED displeja každú sekundu, dokonca ani nevieme, že sa nazýva LED displej.

LED displej modernizuje náš život, naše mesto, naše mesto. Je to tak móda, že ak sa udrží dôležité udalosti bez LED displeja. Volá sa, zlyhá, atď.

Každé centrum, ulica, obchod, škôl, kostol, okno bolo tiež nainštalované obrovský LED displej teraz!

LED displej je základným potrebným vybavením pre centrálnu televíznu stanicu každej krajiny. Dokonca aj každá malá mestská televízia má teraz obrovský LED displej!

LED displej je tiež základným potrebným vybavením pre každý dôležitý športový štadión. Bez ohľadu na NBA alebo svetový pohár LED displej je vždy nevyhnutným vybavením. Dokonca aj pre niektoré športy, ktoré by ste sa mohli postarať aj s LED displejom, napríklad: Badminton, Tenis, Futbal, Volejbal, Goalball, Softbal, Speedball, Hádzaná, Rugby, Aikido, Lyžovanie, Zápas, Lukostreľba, Šport, Tanec, Šerm, Rybolov, Golf, Grappling, Gymnastika, Hokej, Hurling, Judo, Závodné, Tenis, Trampolining, atď.

Dokonca viac a viac taxiových dosiek bolo teraz vybavených LED displejom!

Ako zlepšiť stabilitu zakriveného LED displeja

V tomto rýchlom rozvoji vedecko-technického času sa obrazovka LED používa na reklamu, výkon, party, tlačové správy atď. Rozsiahle aktivity. A stabilita LED displeja zohráva dôležitú úlohu v celom procese, najmä prenájom sériu výkonových činností. Aby sa dosiahla rôznorodosť efektov zobrazenia, často sa menia modely spájania obrazovky. Nielen displej má požiadavku na ľahkú inštaláciu a ladenie, ale má aj vysokú stabilitu. Potom ako zlepšiť stabilitu prenájmu LED fáze obrazovky? Tri aspekty od výberu materiálu, systémovej schémy riadenia, zobrazenie pracovného stavu na ilustráciu.

Kľúčovým materiálom pre rozhodovanie o stabilite pracovnej plochy obrazovky sú LED svietidlá, jednotka pohonu, napájanie, konektor signálu napájania a vynikajúci dizajn konštrukcie. Našou požiadavkou na výber materiálu je, že: medzinárodné slávne značky, s vyššou než priemyselné štandardy na testovanie, a rôznorodé požiadavky na ochranu funkcie. Napríklad výber napájania spínačov: ochrana pred prehriatím, vstup AC potrebuje podporu širokého napätia, odolnosť voči prepätiu. DC výstup vyžaduje nadmerné napätie, nadprúdovú ochranu. Súčasne návrh konštrukcie musí zabezpečiť, že kabinet je krásny a módny a zabezpečuje dobrú chladiacu cestu a rýchly spôsob spájania.

Každá časť schémy riadenia systému má funkcie zálohovania, vrátane vysielacích a prijímacích zariadení, káblov prenosu signálu atď., Čo môže zaručiť, že niektoré body systému sa objavia v nečakanej situácii, systém môže automaticky diagnostikovať a veľmi rýchlo prepínať rýchlosť zálohy funkcia zariadenia a celý proces prepínania neovplyvnia efekt zobrazenia. Napríklad, aby sa splnil požiadavka na javisko, obrazovka na obrazovke musí byť presunutá a splietanie modelu na živú show. Ak v dôsledku nedbalosti zamestnancov a iných dôvodov medzi riadkami obrazovky vstupného signálu obrazovky uvoľnili, v bežnej schéme riadenia začať s voľnou skriňou, koniec s kaskádou signálu, všetky zobrazenie nebude signál. Pridajte však horúci plán zálohovania v riadiacom systéme a počínajúc okamžikom straty signálu, displej stále funguje normálne a neprinesie žiaden vplyv.

Monitorovanie pracovného stavu obrazovky v reálnom čase je možné pomocou počítača vrátane teploty, vlhkosti, napätia, dymu a pracovného stavu ventilátora a tak ďalej. ktoré tiež automaticky upravujú rôzne druhy situácie. a ponúkajú umiestnenie a alarm pre abnormálne. Napríklad, keď je vnútorná teplota skrine vyššia v dôsledku okolitého prostredia alebo iných faktorov.Niektorý včasný vyriešený stav, vnútorné napätie kabinetu nad teplotnou ochranou sa stane kedykoľvek. Ak sa v tomto prípade bude monitorovať pracovný stav displeja, byť automaticky nastavený systém na zníženie vnútornej teploty obrazovky. Keď inteligentné nastavenie nedokáže dosiahnuť cieľ zníženia teploty. Systém bude poplašovať personálom nastavením, ponúkaním miesta abnormálnej skrinky a informovaním zamestnancov, aby sa s nimi zaobchádzali včas. Zaistite normálnu prácu na obrazovke.

Jedným slovom, s cieľom zlepšiť stabilitu obrazovky potrebuje výber materiálu, dizajn hardvéru, systém riadenia schéma atď Rôzne aspekty komplexné zváženie. Potreba mať skúsený a silnejší tím výskumu a vývoja.


Hot Tags: zakrivený LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like