Prispôsobený LED displej

Prispôsobený LED displej

Individuálny LED displej Jediným obmedzením na naše LED displeje ERALED je fantázia! Dostanete len jednu šancu, aby ste urobili prvý dojem, a preto potrebujete niečo, čo by malo okamžitý vizuálny vplyv. Od privítania divákov na Australian Open až po značku pre ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Prispôsobený LED displejGreen-Lantern-3

Jediným limitom na naše vlastné LED displeje ERALED je fantázia!


Dostanete len jednu šancu, aby ste urobili prvý dojem, a preto potrebujete niečo, čo by malo okamžitý vizuálny vplyv. Od privítania divákov na Australian Open až po značku pre Coca-Cola náš tím ERALED navrhol, vytvoril a nainštaloval niektoré z najinovatívnejších a jedinečných vlastných LED displejov.


V spoločnosti ERALED máme radi výzvu a máme obrovský trhový zážitok vo všetkých aspektoch a špecifikách rôznych trhov a prostredí. Z ikonických štruktúr až po rozsiahle produkcie budeme spolupracovať s vami na prispôsobenie našich produktov a riešení tak, aby dokonale vyhovovali vašim účelom / požiadavkám. Naša sila ako spoločnosť prichádza prostredníctvom kvality našich výrobkov, technológií, softvéru, skúseností a inovácií nášho skúseného tímu. Vynikáme vtedy, keď iné spoločnosti nie sú schopné alebo ochotné dodať vašu víziu pre vašu značku.


 

ZRUŠENÁ VÝHODA

Funkcia ERALED umožňuje predefinovať zobrazovaciu scénu a prispôsobiť video systémy LED podľa vašich požiadaviek prostredníctvom vedenia nášho skúseného tímu vrátane:


UNIVERZÁLNOSŤ

Ponúka širokú škálu LED video riešení, ktoré obsahujú interiérové, vonkajšie, zakrivené, oko a kreatívne LED panely, čím sa stáva jedným z najuniverzálnejších LED dosahov na trhu.

STAV VÝROBY VÝROBY

Výroba našich výrobkov v našich vlastných najmodernejších zariadeniach, čo nám dáva flexibilitu a veľkú výhodu, pokiaľ ide o prispôsobenie našich produktov.

EXPERT GUIDANCE

S tímom skúsených inžinierov na úrovni výskumu a vývoja, ako aj na úrovni projektov, ktoré sú zamerané na riešenie, ktoré najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám, aplikácii a vízii.

SKÚSENOSTI

Použitím poznatkov a skúseností, ktoré sme získali prostredníctvom spolupráce s renomovanými spoločnosťami ako Tennis Australia, Channel 7, Coca-Cola, QMS a Porsche na veľmi špecifických zákazníckych projektoch.

FLEXIBILITA DESIGNU

Flexibilita a inovácia v dizajne pre niekoľko odvetví vrátane televíznych štúdií, kreatívne koncepcie dizajnu pre reklamné agentúry, outdoorovú reklamu a športové zariadenia.

ŠPECIFICKÉ STRÁNKY

ERALED LED Displeje špeciálne navrhnuté pre umiestnenie a prostredie miesta konania spolu s vstavaným softvérom umožňujúcim automatické prispôsobenie sa zmenám v slnečnom svetle a meniacim sa úrovniam svetla.

CREATIVE TEAM

Naše vlastné kreatívne centrum ERALED pracuje s vami, aby zabezpečilo, že vaša vízia sa prinesie do života bez ohľadu na veľkosť a tvar.


Hot Tags: customized led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like