Obojstranný LED displej

Obojstranný LED displej sa nazýva aj obojstranný indikátor LED, dvojitý LED displej. Zvyčajne je dvojitý LED displej veľmi hrubý, napríklad 250 - 350 mm v závislosti od veľkosti. Čím väčšia je veľkosť, tým silnejšia by mala byť skriňa. Môžeme však tiež urobiť obojstranný LED displej ako ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Obojstranný LED displej sa nazýva aj obojstranný indikátor LED, dvojitý LED displej. Zvyčajne je dvojitý LED displej veľmi hrubý, napríklad 250 - 350 mm v závislosti od veľkosti. Čím väčšia je veľkosť, tým silnejšia by mala byť skriňa. Môžeme však urobiť aj obojstranný LED displej ako tenký ako 120mm-200mm v závislosti od veľkosti a modelu obojstranného LED displeja.

Obojstranná LED displej386.jpg

Jednoduchá inštalácia a údržba je najväčšou výhodou nášho obojstranného LED displeja

Náš obojstranný LED displej je veľmi pohodlný a ľahko sa inštaluje na ľubovoľné miesto, ktoré chcete.

Obojstranný LED displej569.jpg

Náš obojstranný LED displej je známy svojou tichou prevádzkou a nízkou spotrebou energie. Je tiež známy pre rýchle odvádzanie tepla, čo šetrí viac energie. Odstráňte náklady na elektrickú energiu a pomocné prostredie s týmto vysoko pokročilým reklamným displejom.

Obojstranná LED displej836.jpg

Obojstranný LED displej je ľahko inštalovateľný a udržiavaný, čo môže ušetriť veľa času a nákladov. Špecializované na inštaláciu ulíc, bočných ciest, staníc, telocvične a letiska.

3.png

16.jpg

Každá časť displeja je nainštalovaná našimi inžiniermi. Taktiež sa venuje veľká pozornosť pri výbere materiálu a montáži výrobkov. To zabezpečí, že konečný produkt, ktorý získate, je lepší ako vaše očakávania.

Reklamný efekt je oveľa významnejší a pokrýva viac publika porovnáva s jedným predné udržiavať LED displej. Zákazník je šokovaný svojim silným vizuálnym dopadom s vysokým rozlíšením a chváli produkt.

17.jpg

Displej je vybavený vodotesnou vrstvou Front IP66, ktorá chráni displej pred akýmkoľvek poškodením. Vyhradený ochranný kryt zabraňuje poškodeniu a dopadom na životné prostredie. Obrazovka zostane neškodná v každom stave a za každého počasia.

18.jpg

Skrinka s obojstranným LED displejom má jedinečný robustný dizajn, ktorý umožňuje ľahké prenášanie a inštaláciu. Ľahká skrinka je ľahko prenosná a šetrí náklady na dopravu. Je to bez poškodenia a trvá celý život. Vyberajte z rôznych štandardných farieb skriniek.

19.jpg

Strávime nejaký čas s každým detailom produktu, takže si môžete vychutnať každý detail vašich marketingových obrázkov. Pixel-dokonalé obrázky sú starostlivosťou sledovať. Znamená to, že na obrázku, na videu alebo na texte zobrazenom na obrazovke neuvidíte žiadne detaily.

ERALED Obojstranný LED displej Dostupné modely: P3mm, P3.2mm, P3.334mm, P3.91mm, P4mm, P4.81mm, P5mm, P6mm, P6.67mm, P8mm, P10mm, P16mm, P20mm.

Vedľa tohto obojstranného LED displeja vyrábame aj celý rad ďalších prispôsobených a kreatívnych LED displejov, ako je mäkký flexibilný LED displej, LED displej s okrúhlym tvarom, diamantový LED displej, LED displej s guľovým tvarom atď.


Hot Tags: obojstranný LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like