Flexibilný LED modul

Flexibilný LED modul ERALED Flexibilný LED modul je tiež nazývaný ohýbateľný LED modul, soft LED modul, ktorý je pružnejší, ľahší a tenší ako tradičný modul LED s výhodou tvorivého tvaru, ľahké a rýchle nastavenie znižuje čas a náklady na inštaláciu. Dostupné modely ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Flexibilný modul LED

ERALED Flexibilný modul LED sa tiež nazýva ohýbateľný LED modul, ktorý je flexibilnejší, ľahší a tenší ako tradičný modul LED, ktorý má výhodu v tvare kreatívnej voľnosti, jednoduché a rýchle nastavenie, ktoré znižuje čas a náklady na inštaláciu. Dostupné modely zahŕňajú: Pružný LED modul P2.0mm, P2.5mm, P3mm, P4mm, P5mm, P6mm, P6.67mm, P8mm a P10mm. Väčšina modelov s horúcim predajom je modul P2.5mm Flexible LED.

Magnetický flexibilný modul LED - patentovaný výrobok

Pozostáva z modulov RUBBER s magnetickými kotvovými bodmi, takže ich môžete prilepiť na akýkoľvek kovový povrch a urobiť akýkoľvek tvar, ktorý sa vám páči. Môžete vytvoriť úžasné vzory a vzory, pružný, okrúhly, voľný tvar ... K dispozícii v rozteči 6, 8 a 10 mm

Je ideálny pre použitie na prenájom v koncertoch, televíznych štúdiách, scénach, dekorácii a výstavách.

charakteristika:

1. Modul je vyrobený z vysoko kvalitných LED diód SMD integrovaných do špeciálneho gumového modulu, ktorý ukazuje príjemný a čistý obraz, rovnako ako bežný video modul

2. S obnovovacou frekvenciou vyššou ako 1000 Hz je obraz bez blikania vhodný pre profesionálne aplikácie.

3. Ľahký a malý objem: 20 metrov štvorcových mäkkého flexibilného modulu LED sa dá zabaliť do jedného letu, čo šetrí peniaze za dopravné poplatky.

4. Rýchla, jednoduchá a nákladná inštalácia: 200 m2 trvá len 4 hodiny, čo len málo mužov.

5. Modulová clona je vyrobená zo špeciálnej gumy, ktorá môže byť potiahnutá tak, aby bola odolná voči dažďu, použiteľná v interiéri a vonku.

6. Je flexibilný, takže je vhodný pre všetky druhy nepravidelných tvarov, ako sú kruhy, stĺpy, elipsy, trojuholníky atď.

1.jpg2.jpg
3.jpg4.jpg
5.jpg6 (001) .jpg

Nekonečné aplikácie

Flexibilný modul LED rozširuje možnosti kreatív

nad rámec tradičných aplikácií.

Pretože nie sú potrebné nosné konštrukcie

Flexibilný modul LED je možné nalepiť na povrch.

7.jpg
8.jpg

Super ľahký, ultratenký

Oslobodzuje vás od obmedzení tradičných LED modulov

Vyzdvihnite svoju správu v nepredstaviteľných inštaláciách

Hladká a rýchla inštalácia pre rýchle nastavenie času a zníženie nákladov.

Výkonné spracovanie

Konštantný prúd riadenia IC MBI5153

Zníženie spotreby energie

Zlepšenie stability

Jednoduchá modulárna konštrukcia pre jednoduchú údržbu

9.jpg
10.jpg

Vysoká rovinnosť a vysoká jednotnosť farieb

Žiadne vizuálne medzery medzi listami.

Široká aplikácia a krátka návratnosť investícií

Výstavy, výstavy, nákupných centier atď.

11.jpg
12.jpg

Pohodlné pre akékoľvek podmienky inštalácie

Nie Špeciálne konštrukčné potreby, ktoré vám pomôžu pri inštalácii

Na akomkoľvek mieste kdekoľvek budete chcieť

Predná a zadná údržba

Zmeníte moduly bez

všetky nástroje a udržiavať modul v prednej a zadnej časti

Jednoduchá montáž a demontáž

13.jpg
14.jpgRýchla montáž a demontáž

Pre inštaláciu modulu nie sú potrebné žiadne nástroje.

Široká aplikácia a krátka návratnosť investícií:

Výhody s vysokým rozlíšením, vysokým jasom a úsporou energie umožňujú rôzne široké využitie, ako sú: vonkajšia a vnútorná reklama, flexibilné a udalosti, inscenácia a dekorácia atď.

Jednoduchá inštalácia, prevádzka a servis:

Jednoduché a jednoduché inštalačné rozhranie a užívateľsky prívetivý softvér na zabezpečenie užívateľsky prívetivého rozhrania systému LED modulov.

Pohodlná údržba:

Prístup do prednej a zadnej skrinky zabezpečuje udržiavanie práce veľmi pohodlnými a nízkymi nákladmi, ktoré vám pomôžu sústrediť viac času a energie na vašu hlavnú marketingovú podporu.

Úspora energie:

50% úspory energie s veľmi nízkou spotrebou energie, nízky poplatok za elektrickú energiu, nízka produkcia tepla, oveľa dlhšia životnosť, dlhá životnosť s vysokým jasom a pixely s nízkym výpadkom;

LED čip prvej triedy:

Dodáva sa pomocou novej generácie Nichia LED z Japonska, LED CREE z USA, Nationstar LED z Číny najlepšieho LED Stock Listed Company, ktorý zabezpečuje vysoký jas, jednotné farby a dlhú životnosť nášho modulu LED modulov.

24/7/365 Modul Zdravie:

Voliteľné monitorovanie modulov zvyšuje funkčnosť modulu a ponúka okamžitú odpoveď v prípade výskytu chyby.

Úvod o LED displeji

Možno ste už videli veľa LED obrazovky všade, viete, čo je LED obrazovka? LED obrazovka je video displej, ktorý používa svetelné diódy. Panel LED je malý displej alebo je súčasťou väčšieho displeja alebo obrazovky. Obyčajne sa používajú vo vonkajších priestoroch v obchodných značkách a billboardoch av posledných rokoch sa tiež bežne používajú na miestach určených pre verejnú dopravu. LED panely sa niekedy používajú ako osvetlenie, na účely všeobecného osvetlenia, osvetlenia úloh alebo rovnomerného osvetlenia namiesto zobrazenia

Typy LED obrazoviek

Existujú dva typy LED panelov: DIP a SMD

panely. Väčšina vonkajších obrazoviek a niektoré vnútorné obrazovky sú postavené na diskrétnych diódoch LED, ktoré sú tiež známe ako samostatné LED diódy. Klastra červených, zelených a modrých diód je spojená s cieľom vytvoriť plnofarebný pixel, zvyčajne štvorcový. Tieto pixely sú oddelené rovnomerne od seba a merajú sa od stredu k stredu pre absolútne rozlíšenie pixelov. Najväčší LED displej na svete je dlhý viac ako 1 500 stôp (457,2 m) a nachádza sa v Las Vegas v Nevade, ktorý pokrýva skúsenosti Fremont Street Experience. Najväčšia LED televízia na svete, centrum Hung Video Display na štadióne Cowboys, je 160 x 72 stôp (49 x 22 m) a 1170 m 2 (1070 m 2).

Väčšina vnútorných obrazoviek na trhu je postavená pomocou technológie SMD - trend, ktorý sa teraz rozširuje na vonkajší trh. SMD pixel pozostáva z červených, zelených a modrých diód namontovaných na čipovej sade, ktorá je potom namontovaná na doske PC vodiča. Jednotlivé diódy sú menšie ako pinhead a sú nastavené veľmi blízko sebe. Rozdiel je v tom, že maximálna vzdialenosť je zmenšená o 25% od diskrétnej diódovej obrazovky s rovnakým rozlíšením.

Použitie v interiéri obvykle vyžaduje obrazovku, ktorá je založená na technológii SMD a má minimálny jas 600 cd na meter štvorcový (cd / m, niekedy neformálne nazývaný nits). To bude zvyčajne viac ako dostatočné pre firemné a maloobchodné aplikácie, ale za vysokých okolitých svetelných podmienok môže byť vyššia jasnosť požadovaná pre viditeľnosť. Módové a auto show sú dva príklady osvetlenia vysokého jasu, ktoré môže vyžadovať vyšší jas LED. Naopak, ak sa obrazovka môže objaviť v snímke v televíznom štúdiovom setu, požiadavka bude často pre nižšie úrovne jasu pri nižších teplotách farieb (bežné zobrazenia majú biely bod 6500 až 9000 K, čo je oveľa modrejšie ako bežné osvetlenie na televíznej výrobe). Pre vonkajšie použitie minimálne 2000 cd / m? je potrebná pre väčšinu situácií, zatiaľ čo typy s vyšším jasom až do 5000 cd / m? zvládnuť ešte lepšie s priamym slnečným žiarením na obrazovke. (Jas panelov LED môže byť znížený z navrhnutého maxima, ak je to potrebné.)

Vhodné miesta pre veľké zobrazovacie panely sú identifikované takými faktormi, ako je zorný pohľad, požiadavky na plánovanie miestnych orgánov (ak sa má inštalácia stať polčasom), prístup k vozidlu (nákladné automobily nesúce obrazovku, obrazovky namontované na vozidle alebo žeriavy) beží na napájanie a video (účtovanie vzdialenosti a požiadaviek na bezpečnosť a ochranu zdravia), výkon, vhodnosť zeme na umiestnenie obrazovky (ak nie sú žiadne potrubia, plytké kanalizácie, jaskyne alebo tunely, ktoré nemusia byť schopné podporovať ťažké záťaže) a prekážky nad hlavou


Hot Tags: flexibilný modul LED, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť