Predný prístupový LED indikátor

Predné LED dióda: Prístupná LED dióda na prednej strane obsahuje magnetický modul Predná LED signatúra a hydraulická podperná skrinka Predné LED označenie. ERALED displej je rýchlo rastúci úspora energie, high-tech zelené výrobky, ktoré sa odohrávajú zo starých tradičných ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Predné označenie LED prístupné:

Prístupná LED dióda, ktorá je prístupná predným panelom, obsahuje magnetický modul. Predné LED označenie a hydraulická podperná skrinka.

Front accessible LED sign.jpg

Front accessible LED sign factory.jpg

Front accessible LED sign.jpg

Front accessible LED sign.jpg

Displej ERALED je rýchlo rastúci energeticky úsporný, vysoko technologický zelený produkt, ktorý sa dnes v dnešnej dobe stáva starými tradičnými produktmi. Môžete ignorovať existenciu LED displeja. Avšak LED displej vás nikdy nebude ignorovať! LED displej sa objavuje v každom rohu sveta a každou sekundu sa s nami dotýka. Žijeme a dotýkame sa LED displeja každú sekundu, dokonca ani nevieme, že sa nazýva "LED displej".

LED displej modernizuje náš život, naše mesto, naše mesto. Je to tak móda, že ak sa udrží dôležité udalosti bez LED displeja. Nazýva sa to "out", "failed" atď.

Každé centrum, ulica, obchod, škôl, kostol, okno bolo tiež nainštalované obrovský LED displej teraz!

LED displej je základným potrebným vybavením pre centrálnu televíznu stanicu každej krajiny. Dokonca aj každá malá mestská televízia má teraz obrovský LED displej!

LED displej je tiež základným potrebným vybavením pre každý dôležitý športový štadión. Bez ohľadu na NBA alebo svetový pohár LED displej je vždy nevyhnutným vybavením. Dokonca aj pre niektoré športy, ktoré by ste sa mohli postarať aj s LED displejom, napríklad: Badminton, Tenis, Futbal, Volejbal, Goalball, Softbal, Speedball, Hádzaná, Rugby, Aikido, Lyžovanie, Zápas, Lukostreľba, Šport, Tanec, Šerm, Rybolov, Golf, Grappling, Gymnastika, Hokej, Hurling, Judo, Závodné, Tenis, Trampolining, atď.

Dokonca viac a viac taxiových dosiek bolo teraz vybavených LED displejom!

Avšak čo je LED displej na konci?

Než budeme úplne vedieť, čo LED displej je, mali by sme vedieť najprv niektoré základné časti. Rovnako ako: Čo je LED, čo je LED pixel, čo je LED modul, čo je LED modul, čo je LED skriňa atď? LED displej je nové zobrazovacie médium, ktoré používa LED diódy na zobrazenie obsahu. Každý LED displej je zložený z určitého množstva LED skriniek v riadku a stĺpcoch, každá LED skrinka je zložená z určitého množstva modulov LED v riadku a stĺpcoch, každý LED modul je zložený z určitého množstva LED pixelov v riadku a stĺpcoch , každý LED pixel je zložený z určitého množstva LED žiaroviek, každá LED žiarovka je zložená z určitého množstva LED čipu.

Takže najzákladnejšia najmenšia jednotka LED displeja je LED čip alebo LED žiarovky. Takže začneme od samého začiatku: koncept LED, LED čipu a LED lampy:

1. Koncept alebo definícia LED čipu: LED čip je polovodič, ktorý dokáže premeniť elektrickú energiu na viditeľné svetlo. Chemická zlúčenina použitá v LED dióde určuje jej farbu, jas a účinnosť.

2. Koncept alebo definícia LED diód: LED je krátka pre 3 slová: dióda vyžarujúca svetlo

Podľa typu zapuzdrenia LED čipov, LED žiarovky majú niekoľko rôznych typov, ako napríklad:

SMD (zariadenie na pripevnenie na povrch), DIP (Dual in Line balík), bodová matica atď.

Všeobecne sa specking LED žiarovky prichádzajú v dvoch základných foriem: SMD a DIP.

SMD LED displej je stále viac a viac populárny, pretože výhody dokonalého: zmiešanie farieb schopnosť, žiadny farebný posun v extrémnych uhloch, oveľa širší pozorovací uhol v porovnaní s DIP. Dôležitým dôvodom, prečo je SMD viac populárne, je rozlíšenie LED displeja SMD oveľa vyššie ako displej LED DIP. Napríklad najmenší pixel pre DIP LED displej je 10 mm. Najmenší rozstup pixelov pre SMD LED displej je však 3,2 mm, čo znamená 9-násobné rozlíšenie vyššie ako zobrazenie LED DIP. LED diód SMD je navyše úspornejšie a cena je tiež nižšia ako LED displej DIP

Podľa SMD LED zapuzdrenej veľkosti, SMD LED môže byť klasifikovaný na niekoľko modelov, ako sú: 0606 SMD, 0808 SMD, 0909 SMD, 1010 SMD, 1515 SMD, 2020 SMD, 2121 SMD, 3528 SMD, 1921 SMD, 2525 SMD, 2727 SMD, 3535 SMD, 5050 SMD atď

SMD 1921, 2525, 2727, 3535, 5050 sa používa pre vonkajšie vodotesné modely, iné sa používajú pre vnútorné modely bez vodotesnosti.

Podľa SMD LED zapuzdrenej farby :, SMD LED môže byť klasifikovaná ako čierne LED žiarovky a biele LED diódy.

SMD čierne LED žiarovky:

1.jpg


SMD biele LED diódy:

2.jpg

Čierny SMD je o 50% nižší jas, ale je jasne viditeľný pri slnečnom svetle, pretože kontrastný pomer je vyšší, šedá je vyššia, ako vidíte z nižšie uvedeného 2 SMD bieleho LED displeja a skutočného porovnania SMD čierneho LED displeja pri slnečnom svetle stav. Pod obrázkom zobrazíte: ľavý biely SMD LED displej, vpravo je celkom čierny SMD LED displej:

1.png

2.png

Každá LED dióda SMD obsahuje červený, zelený a modrý LED čip, zatiaľ čo každá LED dióda s LED diódami obsahuje len jeden farebný LED čip buď čipu červenej farby LED, zelenej farby LED čipu alebo modrej LED čipu.

Dvojité LED žiarovky

8.jpg


Dvojité LED žiarovky používajú reflektorový pohár a balík epoxidových šošoviek s dvojitými nohami, preto sa nazýva DIP. Táto kombinácia, rovnako ako typ použitého čipu, hrá úlohu pri určovaní eliptického uhla pozorovania. Reflektorový pohár Dual In Line LED zaostrí svetlo vyžarované čipom do špecifickej oblasti zobrazenia.

DIP LED displej je veľmi populárny pred rokom 2015, 90% vonkajšieho plne farebného LED video displeja bolo vyrobené z DIP LED svietidiel. Avšak LED dióda SMD prebieha rýchlo po roku 2016. V dnešnej dobe je 95% plne farebného LED displeja vyrobený z SMD LED žiaroviek.

3. Koncepcia alebo definovanie LED pixelov: Pixel je skratka pre prvky obrázka, sú body svetla, ktoré svietia na písanie, slová, grafiku, animácie a obrazové obrázky. Jeden pixel sa môže skladať z jedinej LED svietidla, viacerých LED žiaroviek rovnakej farby alebo viacerých LED žiaroviek rôznych farieb. Sú to najmenšie prvky elektronického zobrazovacieho systému, ktoré môžu byť individuálne riadené a vypnuté alebo zapnuté pri rôznych úrovniach jasu. Pixel sa tiež nazýva bodka, je tiež najzákladnejšia a najmenšia jednotka rozlíšenia. Napríklad, keď hovoríme HD, UHD rozlíšenie: zvyčajne sa vzťahuje na to, koľko pixelov alebo bodiek na dĺžku a koľko pixelov alebo bodov vo výške. HD znamená, že rozlíšenie by malo mať dĺžku 1920 pixelov a výšku 1080 pixlov. UHD znamená, že rozlíšenie by malo mať dĺžku 3840 pixelov, výšku 2160 pixlov alebo dokonca 7680 pixelov, výšku 4320 pixelov. LED pixel je tiež základnou a najmenšou jednotkou modulu LED, pretože každý modul je zložený z určitého množstva LED bodov.

4. Koncepcia alebo definovanie rozstupu pixelov: rozstup pixelov znamená vzdialenosť medzi dvoma najbližšími susediacimi pixelmi v riadku a stĺpci. Napríklad, ak je vzdialenosť medzi 2 najbližšími susediacimi pixelmi v riadku a stĺpci 8 mm a 3 mm, nazývame tento model LED displeja: pixel pitch Indoor Rental LED displej. Pixel Pitch sa zvyčajne nazýva PH alebo P. Takže PH8mm sa rovná P3mm.

5. Koncepcia alebo definovanie LED modulu: LED modul je základnou jednotkou LED skrine, ktorá bola zložená z určitého množstva LED bodov.

6.V záujme zabezpečenia kvality, odolnosti a výkonu našich LED displejov, spoločnosť ERALED vytvorila najkomplexnejšie testovacie systémy v laboratóriu, ktoré našim inžinierom poskytujú veľmi potrebné údaje. Výrobky ERALED testujeme prísnejším spôsobom než ktorýkoľvek iný výrobca. V skutočnosti, niektoré z našich laboratórnych testovacích zariadení sú podobné tým, ktoré používa automobilový a letecký priemysel.

ERALED vonkajšie LED displej prešiel StormTest, najprísnejšou skúškou v priemysle LED displejov

9.jpg


Simulátor životného prostredia

Pred uvoľnením produktu spoločnosť ERALED dodáva produkty prostredníctvom rôznych stresových testov. Naši laboratórni technici umiestnia celé video panely cez masívnu environmentálnu komoru s objemom 4500 kubických stôp (Solar Thermal Simulation Area: 22 'L x 11' H), aby simulovali extrémne klimatické podmienky, ako napríklad:

• pálením tepla (74 ° C, 165 ° F)

• Zmrazenie za studena (-34 ° C, -29 ° F)

• Vlhkosť (15% až 90% relatívnej vlhkosti)

10.jpg

Komora teploty / vlhkosti

Teplotná / vlhkostná komora simuluje horšie podmienky na testovanie citlivosti komponentov na zmeny vlhkosti, korózie a elektrických vlastností. To zaručuje, že komponenty produktu sú rovnako odolné ako ich displeje, tým, že:

• Prechody komory (5 ° C / min, 9 ° F / min)

• Testovanie vlhkosti (10% RH až 98% RV)

11.jpg


Tepelná šoková komora

Táto komora zaisťuje trvanlivosť výrobku vykonaním skúšok bez elektrického prúdu. Za menej ako päť sekúnd sa výrobky prenášajú medzi horúcim a studeným oddelením.

12.jpg

Testovanie vysokej rýchlosti života (HALT)

Aby sa určili limity funkčnosti výrobku, komora HALT kombinuje environmentálne premenné, ako sú teplotné šoky a vibrácie, na produkty stresu až do bodu poruchy.

13.jpg

Komora na testovanie postrekom

Ak chcete skontrolovať, do akej miery kryty chránia súčasti, táto komora vymaže časti s vysokotlakovými vodnými tryskami, aby sa zabezpečila účinnosť proti vlhkosti.

14.jpg

Soľná hmla komora

Na meranie schopnosti komponentu odolávať korozívnym účinkom slaného pobrežného vzduchu táto komora trestá výrobky ERALED 5% solným roztokom pri 35 ° C (95 ° F).

15.jpg

LED displej Farebná hĺbka

"Stmievanie" a "stínovanie" sa vzťahujú na úplne odlišné funkcie a podmienky by sa nemali vymieňať. Slovo "stmievanie" označuje rovnomerné nastavenie jasu na celom displeji, aby sa korigovala intenzita pre ľahké čítanie rôznych podmienok okolitého osvetlenia. "Stínovanie" alebo farebná hĺbka ovplyvňuje zmeny výstupu svetla jednotlivých červených, zelených a modrých diód LED na vytvorenie obrázkov na displeji.

Farebná hĺbka chatu


Bitov na jednu farbu

Výsledné odtiene na farbu

Výsledná farebná schopnosť RGB

5 bitov

32

32768

6 bitov

64

262144

8 bitov

256

16,7 milióna

10-bitov

1024

1,07 miliardy

12-bitov

4096

68,7 miliárd

14-bitov

16384

4,4 bilióna

16 bitov

65.536

281,5 bilióna


25 * 25 * 25 = 32 768 farieb

Vysvetlenie výpočtu: Každá jednotlivá červená, zelená a modrá LED sa nachádza v jednom z dvoch stavov, buď zapnutých alebo vypnutých. Tento príklad využíva spracovanie farebných dát 5 bitov pre každú farbu od 2 do 5-násobku a násobenie hĺbky každej farby poskytuje celkovú farebnú hĺbku 32 768 farieb.

Hoci "stmievanie" a "tieňovanie" majú odlišné významy, niektorí výrobcovia budú kombinovať hodnoty stínovania v sivej farbe s hodnotami stmievania, aby vytvorili špecifikáciu farieb, ktorá sa na papieri javí ako pôsobivšia, ako je schopná produkovať v poli. Kombinovanie hodnôt stmievania s celkovými stmievajúcimi hodnotami je klamná a zavádzajúca prax. Nižšie je nesprávny výpočet, ktorý zahŕňa stmievanie ako súčasť farebnej hĺbky:

25 * 25 * 25 * 32 stmievanie = 1 milión farieb

Aké značky LED svietidiel si môžete vybrať pri kúpe LED displeja

LED diódy sú určite najdôležitejšie kritériá kvality, pokiaľ ide o LED video displeje. Určujú kvalitu obrazu displeja a sú rozhodujúce pri určovaní, ako sa kvalita obrazu zachováva v priebehu času. Kvalitatívne charakteristiky LED diód sú veľmi rozmanité a tu platí aj maxima: najdrahšia voľba nie je vždy najlepšou voľbou. Ak chcete vyzdvihnúť príklad z automobilového priemyslu: Ste si istí, že budete môcť spontánne vyberať množstvo luxusných sedanov, hoci vo všeobecnosti ich nemusíte brať pri výbere nového vozidla. Cena a účel zohrávajú hlavnú úlohu pri rozhodovaní, ktorý model si vyberiete. A takisto, luxusné sedany sa líšia mnohými spôsobmi, aj keď často spĺňajú najvyššie štandardy kvality.

Kvalita LED je určená predovšetkým používaným čipom. Určuje životnosť LED a spôsob zmeny priebehu svetelnej signalizácie LED. Výrobcovia LED čipu primátora sú:

• Nichia (Japonsko)

• Cree (USA)

• AXT (USA)

• Epistar (Taiwan)

• Silan (Čína)

Prevládajúcim názorom na dnešnom trhu je to, že diódy vyrobené spoločnosťou Nichia sú najlepšie pre použitie v LED displejoch. Sú však aj nepopierateľne najdrahšie LED na trhu s veľkou rezervou. Cena LED sa v priemere pohybuje od menej ako jedného centu na diódu LED až po 15 centov a viac, v závislosti od typu LED (LED diódy RGB s tromi žetónmi v jednom kryte sú často drahšie). Rozsiahly cenový rozdiel môže vzniknúť vo výrobe v závislosti od použitých LED diód.

Najdôležitejším faktorom pri zakúpení LED displeja a pri určovaní, ktoré LED diódy si môžete vybrať, sú:

• Jas: Jas LED sa meria v mcd (milli-candela). Čím vyšší je jas, tým lepšie. Môžete spustiť displej pri nižšom jasu, čím sa predlžuje životnosť alebo zväčšuje viditeľnosť počas dňa, keď svieti slnko.

• Elektrostatický výboj (ESD): LED čipy vyrábané rôznymi výrobcami sa odlišujú rôznou citlivosťou na účinky elektrostatického výboja (napríklad v dôsledku kontaktu). Zlyhanie displeja spôsobené elektrostatickým výbojom sa dá zabrániť zavedením ochranných opatrení proti ESD vo výrobnom procese. Nasledujúce LED diódy zobrazujú hodnoty napätia, ktoré môžu LED diódy vydržať v prípade elektrostatických výbojov:

Cree: 2000V

Nichia: 1000V

Tchajwanské LED čipy: 800V

Čínske LED čipy: 200 ~ 800V

• Citlivosť na teplotné odchýlky: Chudobné LED čipy môžu rýchlejšie vyblednúť, tj ich životnosť sa môže skrátiť, ak sú vystavené vysokým teplotným zmenám. V závislosti od krajiny sa teploty môžu v letnom alebo zimnom období extrémne horúce alebo studené. V dôsledku toho môže slabá LED kvalita spôsobiť predčasné vyblednutie celkového, drahého LED displeja.

• Všeobecná životnosť: Všeobecná životnosť LED sa často pohybuje medzi 50 000 a 100 000 hodinami. (100 000 hodín sa rovná 10-ročnej nepretržitému zobrazovaniu v plnej bielej farbe, ak neexistujú žiadne iné faktory, ktoré znižujú životnosť, ako napríklad zvýšené teplo v kryte displeja alebo prevádzku LED pri prepätí, aby sa dosiahla rovnováha medzi znížením jasu.

• Zníženie jasu v dôsledku starnutia: Nižšie je uvedená tabuľka indikujúca redukcie osvetlenia, ktoré vznikajú počas prvých 10 000 hodín: Redukcia jasu LED po prvých 10 000 hodinách, usporiadané podľa výrobcu:


Nichia (Japonsko)

Cree (USA)

AXT (USA)

Silan (Čína)

Epistar (Taiwan)

Červená LED

2,5%

nevedno

nevedno

nevedno

28%

Zelená LED

2,50%

26%

8%

7%

28%

Modrá LED

2,50%

45%

8%

7%

28%


Pri reklamných obrazovkách odporúčame vždy Silan LED alebo LED diódy Cree, ktoré sú o niečo drahšie ako LED diódy Silan. LED diódy Nichia, ktoré sú najmenej dvakrát drahšie než LED diódy Silan, sa pre LED displej väčšinou používajú v profesionálnom priemysle, napríklad na scéne alebo na televíznych programoch, kde je kvalita vysoká vzhľadom na vysoký jas a dlhšiu životnosť. vyššiu sumu, aby boli obrazovkové výkony a kvalita vždy optimálne, ak nie sú mimo podnikania, a v týchto odvetviach je dôležitá atraktívnosť. Reklamné obrazovky, ktoré sú umiestnené mimo túto kvalitu, nie sú nevyhnutné na to, aby boli optimálne ako profesionálne odvetvie ako fázy alebo televízne programy, pretože obrazovka je považovaná za investíciu na skrátenie návratnosti investícií na menej ako 1 rok a používanie obrazovky na reklamu obdobie od 5 rokov do 8 rokov a získanie reklamy od 5 do 7 rokov.

Pri investovaní v spoločnosti Silan LED je počiatočná investícia nižšia ako 25% (Cree) až 50% (Nichia), než investície do Cree a Nichia LED. Preto bude Silan LED mať ROI približne 1 rok v závislosti od portfólia klientov, ktoré má majiteľ obrazovky, od miesta, kde sa nachádza, a od ceny inzercie. Keď inzerenti chcú publikovať svoje výrobky na obrazovke, samozrejme kvalita je dôležitá, ale prakticky predajná cena obchodného priestoru na obrazovke bude rovnaká, ak sa použijú LED diódy Nichia alebo Silan alebo Cree, pretože sa nestarajú o životnosti a rozdielnosti jasu medzi LED diódami Nichia, Silan alebo Cree, chcú len vidieť a propagovať svoje výrobky a / alebo služby na obrazovke. Čo je dôležité pre zákazníkov s publicitou, je rozlíšenie, ak to nevyzerá ako pixelové, vidia to ako plus a prilákajú viac inzerentov, pretože čím lepšie je rozlíšenie, tým väčší je dopad reklamy a tým vyššia dobrá vôľa spoločnosti produkt bol ohlásený. Aj pre LED diódy Nichia a Cree je návratnosť investícií o jeden a pol až dvojnásobok času v porovnaní s LED-ov Silan LED, ktorý je minimálne dva roky.

Normálne Silan a Cree LED potrebujú 100 000 hodín na dosiahnutie približne 40% svojho celkového pôvodného jasu, Nichia bude potrebovať 100 000 hodín na dosiahnutie 60% svojho pôvodného jasu. Je to preto, lebo použité materiály sú pre Nichia LED oveľa drahšie ako pre LED diódy Cree a Silan a sú lepšie vodiče. Okrem toho používa Nichia približne 50% energie, ktorú použil na vypálenie LED diód v porovnaní s LED diódami Silan a Cree. Napríklad 1sqm 16mm pixelových rozstupov Silan a Cree LED spotrebuje okolo 1200W / m2 a Nichia 575w / m2, čo je menej ako 50%, aby získalo rovnaké množstvo jasu.

Mnohé z faktorov kvality pre LED hrajú úlohu v tom, ako sa správajú časom. Nichia LED sú jediné, pre ktoré je všeobecne známe, že dôkladne spĺňajú požadované kritériá a pozitívne sa odlišujú od ostatných LED na trhu. Dlhodobé hodnoty pre niektorých iných výrobcov neboli k dispozícii. Mnohé vývojové trendy v oblasti LED sú také nové, že dlhodobé hodnoty za päť, desať alebo viac rokov zatiaľ neexistujú. Ak by cena a výkon mali byť vyvážené, odporúčame LED diódy s čipmi Silan. Pokiaľ ide o celkovú životnosť, Silan LED sú o 1/3 slabšie než LED diódy Nichia, ale stojí oveľa menej. S životnosťou LED diód Silan môžete zobrazovať displej po dobu 6 rokov nepretržitej prevádzky na plnej bielej farbe, aj keď bežiaci displej v plnej bielej farbe sa v skutočnosti nikdy nerobí. Pri zobrazovaní priemerného obsahu videozáznamu sa efektívna životnosť zvyšuje o dva až štyri krát viac, teda o 14 až 28 rokov v závislosti od obsahu obrázka. Na rozdiel od stále veľmi drahých LED Cree LED Silan LED veku rovnomernejšie a tiež nemajú toľko redukcie osvetlenia po 10 000 hodinách. To sa ukazuje zvlášť lukratívne pri výmene jednotlivých pixelových kariet, pretože požiadavka na kalibráciu je nižšia.

Hot Tags: predné prístupné LED znamenie, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like