LED vianočný strom

LED vianočný strom

LED vianočný strom LED vianočný stromček, inovatívny dizajn podľa tvaru vianočného stromčeka s vysokým kontrastom a dobrou rovinnosťou, živé vianočné video zdokonaľujú atmosféru festivalu. Inovatívny dizajn podľa tvaru vianočného stromčeka s vysokým kontrastom a dobrou plochosťou Zobraziť obrázky a ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

LED vianočný strom

LED vianočný stromček, inovatívny dizajn podľa tvaru vianočného stromčeka s vysokým kontrastom a dobrou plochosťou, živé vianočné video zdokonaľuje atmosféru festivalu. Inovatívny dizajn podľa tvaru vianočného stromčeka s vysokým kontrastom a dobrou plochosťou

Zobrazte obrázky a video bez mozaiky, vynikajúcu farebnú jednotnosť a nastaviteľný jas

Vysoká šedá stupnica a vysoká obnovovacia frekvencia spôsobujú, že LED displej nebude mať meškanie

Živé vianočné video vylepšujú atmosféru festivalu

Plná sada LED vianočného stromčeka a riadiaci systém, vhodný na inštaláciu a prepravu

Naše špeciálne prispôsobené LED vianočné stromčeky môžu byť použité ako ekologické alternatívy pre skutočné vianočné stromčeky v obchodných centrách, verejných plážích, obchodných štvrtiach, výkladoch atď. Počas Vianoc alebo iných príležitostí. Okrem svojej úlohy dekorácie bude LED vianočný strom zobrazovať reklamy, obrázky a videá podľa vlastného uváženia.

LED Christmas Tree895.jpg

Úspora energie :

50% úspory energie s veľmi nízkou spotrebou energie, nízky poplatok za elektrickú energiu, nízka produkcia tepla, oveľa dlhšia životnosť, dlhá životnosť s vysokým jasom a pixely s nízkym výpadkom;

Široká aplikácia a krátka návratnosť investícií :

Výhody s vysokým rozlíšením, vysokým jasom a úsporou energie umožňujú rôzne široké využitie, ako sú: vonkajšia a vnútorná reklama, prenájom a podujatia, inscenácia a dekorácia, reklama pre mobilné vozidlá, plagátová reklama, vládna a komerčná reklama; Športový štadión živé vysielanie a obvodová bannerová reklama pre futbalový štadión, basketbalový štadión, štadión baseballu a softball, hokejový štadión, aquatics a štadión Natatorium; digitálne tabule, billboardy a videoprojekty, zobrazovacie hlásenia, zvukové systémy atď.

Vysoký kontrast, vysoká frekvencia a vysoká farebná kapacita :

Kontrastná pomer 5000: 1 - veľmi vysoká úroveň, aby sme zaistili živý obraz nášho systému LED displejov. 3840HZ Vysoká frekvencia - veľmi vysoká úroveň na zabezpečenie nepretržitej reklám videa. 16 bitov, kapacita 281 biliónov farieb Kapacita - veľmi vysoká úroveň šedej pre vytvorenie živého živého obrazu.

LED čip prvej triedy :

Dodávané Nichia LED ďalšej generácie z Japonska, CREE LED z USA, Nationstar LED z Číny najlepšie LED Stock Listed Company pre zabezpečenie vysokého jasu, jednotných farieb a dlhej životnosti nášho LED displeja.

Jednoduchá inštalácia, prevádzka a servis :

Jednoduché a jednoduché inštalačné rozhranie a užívateľsky prívetivý softvér na zaistenie užívateľsky prívetivého rozhrania systému LED displeja.

Pohodlná údržba :

Prístup do prednej a zadnej skrinky zabezpečuje udržiavanie práce veľmi pohodlnými a nízkymi nákladmi, ktoré vám pomôžu sústrediť viac času a energie na vašu hlavnú marketingovú podporu.

24/7/365 Zobrazenie zdravia :

Voliteľné monitorovanie displeja zvyšuje prevádzkovú dobu displeja a ponúka okamžitú reakciu v prípade výskytu chyby.

Kreatívny LED displej sa tiež nazýva špeciálny tvarový LED displej, je to inovovaný, vytvorený stredový LED displej. Kreatívny LED displej zahŕňa hlavne LED vianočný stromček, diódový LED diódový LED diódový displej, LED diódový LED diódový displej, LED displej Magic cube, LED displej zo sklenenej steny, tanierový LED displej, mriežkový LED displej, LED svetlo meteorov, stenu, mäkký LED displej, LED displej tvaru guľôčky atď.

Ako si kúpiť nový LED displej

Väčšina ľudí si myslela, že je ľahké si kúpiť nový displej, všetko, čo musíte urobiť, je navštíviť nejaký multi-značkový obchod, ktorý preukázal rôzne modely, vybrať z 3-4 značiek, ktoré boli zobrazené, vyberte veľkosť obrazovky, ktorá by bola správna pre vašu obývaciu izbu a rozpočet, ktorý by bol vhodný pre vaše vrecko.

Dnes to nie je tak jednoduché. Sledovaný trh s displejmi je naplnený množstvom značiek, bohatých technológií; jasné farby z množstva súborov na displeji vás mesmerizujú a žargón, ktorý si myslia predajcovia, vás nechávajú úplne zmätení. Ak sledujete internet, je to oveľa nepríjemnejšie s TV recenziami a špecifikáciami, ktoré vás nechajú viac zmätené.

Slávnostná sezóna sa práve začala a hojnosť nového malého pixelového ihrisko sa dostala na trh s novými reklamami a reklamami na celých stránkach. Spotrebná elektronika je vždy vysoká v nákupnom zozname a obrazovky s vysokým rozlíšením sú pre spotrebiteľa vysokou prioritou, najmä ak je videofilom a teší sa na HD kanály a veľkú obrazovku na internete.

Prekvapivo sa zdá, že peniaze v súčasnosti nie sú veľkým obmedzením. Všetci vedúci maloobchodní predajcovia majú väzby s bankami a spoločnosťami z oblasti kreditných kariet, aby ponúkli atraktívne schémy financovania, aby LED televízory boli v dosahu väčšieho segmentu obyvateľstva. Okrem toho, keďže India je vedúcim trhom orientovaným na spotrebiteľov, výskumné správy naznačujú, že spotrebiteľské výdavky v krajine sa do roku 2025 viac než zdvojnásobia. Podľa rôznych správ je tento nárast spotrebiteľského trhu krajiny do značnej miery motivovaný mladými demografickými a rast disponibilného príjmu.

Táto rastúca dostupnosť spojená s schémami EMI, zúženie cenového rozdielu medzi obrazovkami LCD a LED obrazovkami, globálny trend pre úsporu energie a televízne rozhrania so sociálnymi médiami sú hnacou silou rastu trhu LED displejov v Číne a dokonca aj po celom svete.

Takže, kde by ste mali stráviť svoje ťažko zarobené peniaze, aby ste získali veľa rokov potešenia z hľadiska. Odporúčame, aby ste sa pred nulovaním na pravom LED displeji dobre pozerali na všetky možnosti.

Jednou z možností musí byť pre kupujúcich súčasnosť je malá pixelová séria LED displejov. Tu používaná technológia prináša vysoký výkon displeja, než akýkoľvek iný LED televízor poskytuje, oveľa viac detailov a hĺbky, takže si môžete vychutnať viac živého a pravdivého farby než kedykoľvek predtým. Vnútorné série ERALED sú stabilnejšie a vysoko kvalitné čipy, ako iné konkurenčné modely. Predstavte si dieťa, ktorého úlohou je sfarbenie maľby, ale odovzdajte tužkovú škatuľku s iba šiestimi odtieňmi, aby ste dostali krabicu s 12 alebo viac odtieňmi. Podobne je displej LED osadený novým IC dizajnom pre vnútorný displej a inteligentný riadiaci systém, ktorý upravuje farbu a jas tak, aby zobrazoval rovnaký obraz. Konečným výsledkom tohto prístupu sú špecifickejšie a čisto prirodzené farby, ktoré vedú k bohatej grafike a lepším uhlov zobrazenia, ktoré produkujú úžasné množstvo detailov a množstvo živých farieb.

Ďalším aspektom, ktorý si musíte pamätať pri nákupe displeja s vysokým rozlíšením, je zvukový zážitok. Dokonca aj v tomto interiéri ERALED má hranicu proti nášmu konkurentovi, pretože smart video procesor a muti-fuction auto, môžete sledovať film, TV, alebo dokonca robiť to ako KTV.

Takže teraz, keď viete o obrazovkách LED, na čo čakáte? Táto slávnostná sezóna prinesie domov LED obrazovku ERALED, ktorá rozjasní váš dom a stane sa pýchou držanie, ktoré sa bude tešiť na ďalšie roky.


Hot Tags: LED vianočný strom, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like