LED kruhový displej

LED kruhový displej, ktorý sa nazýva aj kruhový LED displej, LED displej valca. Pri porovnaní s konvenčným LED displejom s plochým tvarom máte tú výhodu: Široký uhol pohľadu: 360 ° uhol pohľadu, široká perspektíva pre divákov Perfektný efekt: Vytvorte perfektnú kombináciu dynamických snímok Moderná architektúra sa stáva stabilným výkonom: dobrá stabilita, nízke vykurovanie a nízka spotreba energie Jednoduchá obsluha: jednoduchá konštrukcia a jednoduchá obsluha umožňujú klientom ušetriť peniaze, prácu a starosti Aplikácie: Zábava, Nočné kluby, Hotely, reštaurácie, nákupné strediská a zariadenia pre detské ihriská
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

LED kruhový displej, ktorý sa nazýva aj kruhový LED displej, LED displej valca. V porovnaní s bežným LED displejom s plochým tvarom máte tú výhodu:

Široký uhol pohľadu: 360 ° uhol pohľadu, široká perspektíva pre divákov

Perfektný efekt: Urobte dokonalú kombináciu dynamických obrázkov s modernou architektúrou

Stabilný výkon: dobrú stabilitu, nízky hluk, nízke vykurovanie a nízku spotrebu energie

Jednoduchá obsluha: jednoduchá štruktúra a jednoduchá obsluha umožňujú klientom ušetriť peniaze, prácu a starosti

Aplikácie: Zábava, nočné kluby, hotely, reštaurácie, nákupné strediská a zariadenia pre detské ihriská

LED kruhový displej602.jpg

LED okrúhly displej604.jpg

LED okrúhly displej605.jpg

LED kruhový displej606.jpg

Úspora energie:

50% úspory energie s veľmi nízkou spotrebou energie, nízky poplatok za elektrickú energiu, nízka produkcia tepla, oveľa dlhšia životnosť, dlhá životnosť s vysokým jasom a pixely s nízkym výpadkom;

Široká aplikácia a krátka návratnosť investícií:

Výhody s vysokým rozlíšením, vysokým jasom a úsporou energie umožňujú rôzne široké využitie, ako napríklad: vonkajšia a vnútorná reklama, prenájom a podujatia, inscenácia a dekorácia, reklama pre mobilné vozidlá, plagátovú reklamu, vládnu a komerčnú reklamu; Športový štadión živé vysielanie a obvodová bannerová reklama pre futbalový štadión, basketbalový štadión, štadión baseballu a softball, hokejový štadión, aquatics a štadión Natatorium; digitálne tabule, billboardy a videoprojekty, zobrazovacie hlásenia, zvukové systémy atď.

Vysoký kontrast, vysoká frekvencia a vysoká farebná kapacita:

Kontrastná pomer 5000: 1 - veľmi vysoká úroveň, aby sme zaistili živý obraz nášho systému LED displejov. 3840HZ Vysoká frekvencia - veľmi vysoká úroveň na zabezpečenie nepretržitej reklám videa. 16 bitov, kapacita 281 biliónov farieb Kapacita - veľmi vysoká úroveň šedej pre vytvorenie živého živého obrazu.

LED čip prvej triedy:

Dodávané Nichia LED ďalšej generácie z Japonska, CREE LED z USA, Nationstar LED z Číny najlepšie LED Stock Listed Company pre zabezpečenie vysokého jasu, jednotných farieb a dlhej životnosti nášho LED displeja.

Jednoduchá inštalácia, prevádzka a servis:

Jednoduché a jednoduché inštalačné rozhranie a užívateľsky prívetivý softvér na zaistenie užívateľsky prívetivého rozhrania systému LED displeja.

24/7/365 Zobrazenie zdravia:

Voliteľné monitorovanie displeja zvyšuje prevádzkovú dobu displeja a ponúka okamžitú reakciu v prípade výskytu chyby.

Kreatívny LED displej sa tiež nazýva špeciálny tvarový LED displej, je to inovovaný, vytvorený stredový LED displej. Kreatívny LED displej obsahuje hlavne LED okrúhly displej, diódový LED diódový LED diódový displej, LED diódový LED diódový displej, LED displej Magic cube, LED displej sklenenej steny, tanierový LED displej, mriežkový LED displej, LED svetlo meteorov, stenu, mäkký LED displej, LED displej tvaru guľky atď.

Šesť budúcich smerov vývoja produktov s LED displejom

Po prvé, rozvíjať v smere šetrenia energiou.

Energeticky úsporný LED displej je bežným požiadavkom od zákazníkov, pomáha používateľovi ušetriť veľa peňazí na spotrebe energie.

Po druhé, smer svetla

Svetelný LED displej môže znižovať tlak na základ a stenu, ktoré môžu byť bezpečné ako obyčajná skriňa zo železa a ocele.

Po tretie, smer čistý

"Priepustný", "transparentný" označuje ventiláciu a osvetlenie, ak je teleso LED tenké a ľahké, bude ľahké prepravovať. A ak je obrazovka LED inštalovaná v hornej časti veľkoplošných výškových budov, vyššia miera vetrania zníži odolnosť proti vetru a predĺži životnosť displeja. Ak je LED displej transparentný, nebude to mať vplyv na vnútorné osvetlenie.

Po štvrté, rozvíjať sa v smere patentovej ochrany

Vzhľadom na to, že odvetvie s LED displejom sa stáva vyspelým a štandardizovaným, výrobcovia sa zamerajú na patentové aplikácie na ochranu svojho duševného vlastníctva, nehmotného majetku. Je to nevyhnutný smer rozvoja priemyslu LED displeja.

Päť, rýchly a presný smer stehu

Aby sa prispôsobila požiadavka trhu, rýchle a presné šitie displeja LED ušetrí čas a ľahko sa spracuje.

Šesť, rozvíjať v smere normalizácie

Štandardizácia priemyslu LED displejov bude šetriť materiál, jednoduchý nákup, popredajný servis a zákazníkom to ľahko pozná.

3D technológiu

LED displej je high-tech displej zariadenia sú široko používané v posledných rokoch, s vysokým rozlíšením, stabilná kvalita, dlhá životnosť, charakteristiky funkcie flexibilné zobrazenie. Dnes je to v oblastiach 4 k, 3D neustále obohacovať a rozširovať, robiť to vo farbe, jas, kontrast, atď je náročnejšie, jasnejšie, a tiež nechať zákazníka získať vyššie pri sledovaní videa, aby si to.

V porovnaní s inou 3D obrazovkou môže byť 3D ich vlastné svetlo, LED displej má pixely s vyšším jasom, farba je jasnejšia, vyššia kontrast, ultra tenká a ľahká, atď., Majú prirodzenejšie a pohodlnejšie videnie a široké zobrazenie. Angle, wide prospect na mnohých konkrétnych miestach. Teraz malá rozteč obrazovky s 3D technológiou nielenže vedie k lepšiemu zobrazovaciemu efektu, ale aj k postupnému vylepšeniu 3D technológie otvorenej dierky, ktorá sa používa v LED displeji, 3D LED otvorí väčší potenciál.

Technológia 3D zobrazovania v aplikácii LED displeja výrazne zmenila vizuálnu skúsenosť ľudí, mala taktiež obrovský vplyv na trh s LED displejom, pretože ako výrobca LED displeja v zobrazovaní 2D až 3D v situácii technologickej inovácie bude tiež čeliť nové výzvy a dosah.

Aplikácia 3D technológie bude účinne obchádzať konkurencieschopnosť odvetvia. 3D technológie aplikácie v LED displeji, čo je nové pole, len niekoľko pevninských podnikov vo výskume a vývoji. Možno povedať, že používanie 3D technológie na LED displeji prinesie dodatočnú pridanú hodnotu pre výrobky LED Display v homogénnej konkurencii, čím sa vyhne konkurenčnému bodu clusteru, takže môže byť v homogenite konkurencie vyhrať trh. Navyše, pretože použitie 3D technológie v LED je druh nových vecí, tak neexistuje žiadny veľký pevninský región alebo problém veľkých firiem dominuje na trhu v tejto novej oblasti.

Po druhé, výrobcovia LED displejov musia hľadať rôznorodý vývoj. Ovplyvnené technológiou 3D zobrazovania sú prvými tradičnými dodávateľmi obrazoviek s 2D displejmi, ako je napríklad účasť na výkonnom trhu, ktorý je naklonený k diferenciácii obrazového obsahu, personalizovaným požiadavkám a viac-menej smerom k 3D technológiám, ovplyvňuje tradičné 2D tradičný obchod dodávateľa. Preto, tvárou v tvár takých pozitívnych a silných útokov, väčšina dodávateľov obrazovky musí zmeniť smerovanie stratégie produktovej rady, čeliť výzvam v podobe diverzifikácie, diferenciácie a 3D LED displej výrobcovia a agentúry, rozšírenie produktovej rady, udržiavanie súťaže s časovou synchronizáciou.

Samozrejme tiež nevylučujeme, že v rámci novej 3D technológie LED displeja stále má svoje chyby, ale o tom môžeme premýšľať, s vývojom 3D technológie a malým rozstupom LED Rozlíšenie displeja sa neustále zvyšuje, veríme v blízkej budúcnosti 3D hd LED displej prinesie divákom úplne nový vizuálny zážitok.


Hot Tags: LED okrúhly displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like