LED Creative Display

LED Creative Display

LED LED Creative Display LED obrazovky teraz presahujú ploché v tradičných pomeroch strán s revolučnými novými LED produktmi, ktoré zaujmú vašu kreativitu na ďalšiu úroveň. Na trhu sa objavil nový trend s rôznymi výrobkami LED s malou veľkosťou a tvarom. Tieto kreatívne produkty umožňujú ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

LED Creative Display

LED obrazovky teraz presahujú plochu v tradičných pomeroch strán s revolučnými novými LED produktmi, ktoré odvedú vašu kreativitu na ďalšiu úroveň. Na trhu sa objavil nový trend s rôznymi výrobkami LED s malou veľkosťou a tvarom. Tieto kreatívne produkty umožňujú inteligentné osvetľovacie efekty vo veľkom meradle akejkoľvek podobe, tvaru a veľkosti, pričom zároveň zobrazujú logá alebo video s plným pohybom.
Kreatívny LED displej je krásnym zobrazením umeleckých diel alebo orientačných bodov, založených na budovách alebo krajinách, vytvorených pomocou LED bodov, pôvodných nápadov a kultúry pôvodu, ktoré ukazujú sebadôveru, nádeje a sny na zvýraznenie harmonickej vizuálnej kultúry plnej jedinečných osobnosť.
Produkty Creative LED ďalej uľahčujú vytváranie veľkoplošných dizajnov, pretože môžu byť rozmiestnené v rôznych intervaloch, čo robí moduly nákladovo efektívne riešenie pre extrémne veľké aplikácie.
Spoločnosť ERALED, ako vedúci spoločnosti Creative LED display, vyvinula prvý LED sphere LED v priemysle s LED diódami a získala veľa patentov na dizajn a technológiu. S našim silným tímom pre výskum a vývoj, ako aj kreatívnymi a inovatívnymi nápadmi pre rôzne tvary LED displejov , séria rôznych kreatívnych LED displejových produktov, ako je Cubic led displej, LED vianočný stromček, LED displej atďTo prináša revolúciu LED pole, a dáva priemyslu LED viac možností a vášní.

viedlo

Vlastnosti a výhody programu ERALED Creative Display

* Originálne nápady na rafináciu a naplnenie
* Kreatívny dizajn založený na rôznych tvaroch
* Zvýraznite kultúru osobnosti
* Pokročilá technológia displeja s LED
Patenty na vynálezy a patenty na úžitkové vzory
* Dosiahnuť mesto Landmark

ERALED Kreatívne zobrazovacie aplikácie

Široko používané v múzeách, planetáriách, vedeckých múzeách, detskom paláci, výstavných halách, telocvičniach, salónoch, hoteloch, veľkých otvorených priestoroch, vlakových staniciach, prístavoch, nákupných centrách, baroch a iných miestach.

Hot Tags: vedený kreatívny displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť