LED Cube

LED Cube LED Cube, ktorá sa tiež nazýva Cubic LED Display, tiež známa ako svetelná kocka LED alebo magická kocka LED, šesť strán 90 montáže so stereofónnym displejom si uvedomila bezproblémovú montáž a priniesla nádherný efekt. LED kocka s 6pcs tvár LED obrazovky, môže zobraziť 6ks rôzne ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

LED Cube


LED Cube, ktorá sa tiež nazýva Cubic LED Display, tiež známa ako svetelná kocka LED alebo magická kocka LED, šesť strán 90 montáže so stereofónnym displejom si uvedomila bezproblémovú montáž a priniesla nádherný efekt. Kocka s LED diódami s 6 stranami obrazovky s LED diódami dokáže zobraziť 6 ks rôznych video a môže tiež zobraziť 1 video s celkom.

Dáva divákom výrazný pocit, robia 100% atraktívnosť.

Môže byť použitý pre vonkajšie, vodotesné štandardy.

Môže byť použitý pre vnútorný, HD video efekt.

Môže byť rôzny rozstup pixelov.

Môže byť iná veľkosť na základe veľkosti modulu

Špeciálny dizajn konštrukcie.

Hliníková štruktúra materiálu, ľahká a ideálna na chladenie.

Špeciálny dizajn softvéru.

Podpora rôznych vonkajších signálov s videoprocesorom.

Predná údržba prístupu.

Celé hotové výrobky, nie sú potrebné ďalšie inštalačné práce

LED Cube857.jpg

LED Cube860.jpg

LED Cube861.jpgLED Cube866.jpg

Úspora energie:

50% úspory energie s veľmi nízkou spotrebou energie, nízky poplatok za elektrickú energiu, nízka produkcia tepla, oveľa dlhšia životnosť, dlhá životnosť s vysokým jasom a pixely s nízkym výpadkom;

Široká aplikácia a krátka návratnosť investícií:

Výhody s vysokým rozlíšením, vysokým jasom a úsporou energie umožňujú rôzne široké využitie, ako sú: vonkajšia a vnútorná reklama, prenájom a podujatia, inscenácia a dekorácia, reklama pre mobilné vozidlá, plagátová reklama, vládna a komerčná reklama; Športový štadión živé vysielanie a obvodová bannerová reklama pre futbalový štadión, basketbalový štadión, štadión baseballu a softball, hokejový štadión, aquatics a štadión Natatorium; digitálne tabule, billboardy a videoprojekty, zobrazovacie hlásenia, zvukové systémy atď.

Vysoký kontrast, vysoká frekvencia a vysoká farebná kapacita:

Kontrastná pomer 5000: 1 - veľmi vysoká úroveň, aby sme zaistili živý obraz nášho systému LED displejov. 3840HZ Vysoká frekvencia - veľmi vysoká úroveň na zabezpečenie nepretržitej reklám videa. 16 bitov, kapacita 281 biliónov farieb Kapacita - veľmi vysoká úroveň šedej pre vytvorenie živého živého obrazu.

LED čip prvej triedy:

Dodávané Nichia LED ďalšej generácie z Japonska, CREE LED z USA, Nationstar LED z Číny najlepšie LED Stock Listed Company pre zabezpečenie vysokého jasu, jednotných farieb a dlhej životnosti nášho LED displeja.

Rezanie za slnečného svetla Dlhodobo vysoký kalibrovaný jas a jas:

6000 úrovní jasu počas celej životnosti LED displeja a vytvára jediné pravé viditeľné riešenie pre denné svetlo a zaisťuje čistú živú kvalitu obrazu aj pri priamom slnečnom svetle, ktoré zaisťuje, že priťahujete viac divákov, aby ste získali krátku investíciu na investície LED displeja.

Jednoduchá inštalácia, prevádzka a servis:

Jednoduché a jednoduché inštalačné rozhranie a užívateľsky prívetivý softvér na zaistenie užívateľsky prívetivého rozhrania systému LED displeja.

Pohodlná údržba:

Prístup do prednej a zadnej skrinky zabezpečuje udržiavanie práce veľmi pohodlnými a nízkymi nákladmi, ktoré vám pomôžu sústrediť viac času a energie na vašu hlavnú marketingovú podporu.

24/7/365 Zobrazenie zdravia:

Voliteľné monitorovanie displeja zvyšuje prevádzkovú dobu displeja a ponúka okamžitú reakciu v prípade výskytu chyby.

Kreatívny LED displej sa tiež nazýva špeciálny tvarový LED displej, je to inovovaný, vytvorený stredový LED displej. Kreatívny LED displej zahŕňa predovšetkým LED kocky, LED kruhový displej, diódový LED diódový LED diódový displej, LED diódový DJ displej, LED displej Magic cube LED, LED displej sklenenej steny, tanierový LED displej, mriežkový LED displej, LED svetlo meteorov, , LED pixelová stena, mäkký LED displej, guľový LED displej atď.

Tri hlavné výzvy, ktorým čelí rozvoj LED priemyslu

Pri revízii priemyslu polovodičových osvetľovacích technológií v Číne v priebehu 13 rokov histórie vývoja vidíme, že LED priemysel stále čelí trom výzvam: Po prvé, inovácia v odvetví nie je silná, druhá je štrukturálna nadmerná kapacita, tretí je potrebné zlepšiť priemyselné rozvojové prostredie. To vyjadruje v celom odvetví vykázali nižšie zisky, homogénnosť kvality výrobku, nedostatok trhového poradia a iné problémy.

Na vyriešenie problému celého odvetvia je prioritou hnaciu silu, riešenie problému technickej podpory a exportu produktov.

Ako nastaviť vyváženie bielej na LED displeji

V procese ladenia zobrazenia je nastaviteľné vyváženie bielej farby. Pozrime sa teda na to, čo je vyváženie bielej.

Vyváženie bielej farby opisuje zobrazenie červenej, zelenej a modrej farby bielej farby po generácii ako indikátor presnosti. Vyváženie bielej je veľmi dôležitá oblasť koncepcie televíznej kamery, pomocou ktorej môžete riešiť reprodukciu farieb a tonálnu škálu riešených problémov.

Vyváženie bielej farby nie je chybný displej, zmena farby a jasu bez ovplyvnenia bielej čistoty, ktorá sa nezobrazuje obsadená, ale nebude mať iný pestrý doping, ktorý ako veľká obrazovka pre špičkové určené zobrazovacie účely, aj keď je veľmi malé, "obsadenie" ovplyvní kvalitu farieb obrazu.

LED displej je zložený z veľkého počtu LED svietidiel. Problémy konzistencie vyváženia bielej sú pomerne bežné, čo je odvetvie, ktoré sa často stretáva s náročnými problémami.

Výrobcovia displejových zariadení vyžadujú od dodávateľov, aby poskytli rozsah 5nm vlnovej dĺžky a rozsah jasu LED zariadenia 1: 1,3 vďaka týmto indikátorom prostredníctvom zariadenia na separáciu farieb dosiahne všeobecne požadovanú konzistenciu klasifikácie napätia. Typicky sa plne farebný displej skladá z mnohých červených, zelených a modrých komponentov LED, ktoré tvoria pixely pre každý farebný jas LED, vlnová dĺžka určuje konzistenciu rovnomernosti jasu displeja, bielej konzistencie a farebného stupňa konzistencie. Všeobecne. LED rozdiely jasu v rozmedzí jasu 1: 1,3, rozdiel v modrej, zelenej a červenej vlnovej dĺžke je menší ako 5nm rozdiel vlnovej dĺžky je menší ako 3nm táto lampa zložená zobrazenie (LED zobrazenie ostatných podmienok dokonalé) bude opačné podmienky boli pomerne dobrá rovnováha konzistencie na displeji sa môže zobraziť hlásenie Huaping, dôsledné zlé výsledky.

Tzn. Pri pohľade pod rôznymi uhlami, sklonené tak LED svetelné LED svetlá zobrazujú rovnaký smer s uhlom. Jeho jas bude takto zvýšený alebo zmenšený, červený, zelený a modrý trojfarebný uhol LED rôznych uhlov bude vážne ovplyvňovať konzistenciu konzistencie vyváženia bielej, čo je priamy vplyv na vernosť videofarebného displeja. Červená, zelená a modrá jas LED sa mení vtedy, keď sa v konštrukcii objektívu balíka odlišujú uhly zodpovedajúce konzistencii, výber surovín na prísny vedecký dizajn, v závislosti od dodávateľov obalov na úrovni zručností. Dokonca aj normálny smer bieleho displeja, ak LED bod konzistencie nie je dobrý, celá obrazovka s rôznymi uhlov rovnováha účinok bude slabá konzistencia charakteristické uhla LED zariadenia LED uhlomer tester môže merať, pre stredné a koncové zobrazenie je obzvlášť dôležité , Červená, zelená a modrá konzistencia LED svetlo v tvare krivky, konzistencia celého displeja bude lepšia. Keďže R / G / B rozdielne uhly nekonzistentného jasu spôsobujú nerovnomernú farbu, vyváženie bielej farby je ťažké dosiahnuť konzistenciu rôznych uhlov; diskrétna a monochromatická krivka rozloženia svetla je vážna, čo spôsobuje slabú konzistenciu displeja.

Tmavá LED sústredená v inom module, skutočná výroba LED svieti, ak existuje rozdiel v jasnosti LED svetla v jednom module. Tento rozdiel je veľmi zrejmý, preto sa ubezpečte, že zmiešate ľahké plavidlo používané pri výrobe LED kontroliek na displeji na normálnu distribúciu, takže konzistencia celého displeja je lepšia; ak sa na prístrojoch rozsvietia kontrolky, svetlo sa nerozsvieti, konzistencia svetiel LED svetla je slabá, priamo ovplyvní konzistenciu efektu vyváženia bielej na displeji, takže musí zvýšiť "celú technológiu lampy", aby sa zabezpečila rovinnosť LED displeja.

Tým sa ovplyvňuje rovnováha zobrazenia rovnováhy; systém kódovania signálu a šírka pásma prenosu rozdielového signálu môžu ovplyvniť aj rovnováhu LED displeja. LED bodový modul modulu, ako je znázornené na obr. Konštantný prúdový čipový výstup Aktuálne rozdiely v presnosti a presnosti rozdielov rezistorov nastavenia môžu ovplyvniť LED žiar. Kombinácia usporiadania pixelov je primeraná alebo nie, môže ovplyvniť efekty svetelných svetiel LED a pixelový optický prekryvný efekt, čo ovplyvňuje zobrazenie konzistencie; Rozloženie a zarovnanie dosky plošných spojov je primerané alebo nie, čo vedie k rozdielom v rozdelení výkonu a teploty, čo ovplyvní konzistenciu vyváženia bielej farby displeja.

LED hlavná vlnová dĺžka alebo λp sa posunie na dlhšie vlnové dĺžky, LED optické parametre pn junction temperature a majú skvelý vzťah. Ak je teplota okolia vysoká. Najmä mriežka, veľká obrazovka o teplote LED spoľahlivosť, vplyv stability. Zariadenia s LED diódami, ktoré vyžarujú hodnotu materiálu z pásma medzery zariadenia, priamo určujú emisnú vlnovú dĺžku alebo farbu. InGaA lP a InGaN LED čipy a ďalšie informácie patriace do skupiny polovodičov skupiny III-V, GaA podobnej povahy, keď teplota stúpa, medzera dátového pásma sa zníži, čo vedie k tomu, že luminiscenčná vlnová dĺžka sa stáva dlhšou, farebná červená posunutá vlnová dĺžka so spojom zmena teploty je vyjadrená ako: λ (T2 = λ (T1 + ΔT * K nm / ℃) Priemer K = 0,1 Keď teplota spoja vzrastie o 10 stupňov, na zmenu vlnovej dĺžky 1nm a svetelnú jednotnosť, kolísanie konzistencie 2. ~ 5nm vlnová dĺžka, ľudské oko môže cítiť ľudské oko vnímať inú farebnú citlivosť, je veľký rozdiel, modrá, zelená zóna, malá vlnová dĺžka spôsobí zmeny na ľudskom oku, takže teplota modrej a zelenej LED zariadenia l účinok prináša vyššie požiadavky.

S cieľom vyriešiť tento problém navrhujem súhrn iniciatívy bielej konzistencie.

Pre produkty, ktoré používajú určité metódy a prostriedky detekcie, je dôležité, jeden pre zobrazovacie produkty, vedené svetlá. Avšak vzhľadom na hodnotu peňazí a veľa defektov produktu nie je vyriešená nápravnou údržbou, testovanie a kontrola môžu poskytnúť základ pre následné zlepšenie a smerovanie výrobku, ale nemôžu zmeniť fait accompli vadného produktu, takže pre kontrola je obzvlášť cenná. Schopný efektívne zaistiť stabilitu LED dielu primeranú kontrolu nad celým procesom vrátane ovládania podsúborov materiálov na zabezpečenie jasu, konzistencie vlnovej dĺžky; zariadenia na striktné riadenie spektrofotokororimetrov, strojov na ručné lietadlá a prevádzky staníc, aby sa zabezpečila konzistentnosť parametrov každého produktu.

Byť červené, zelené a modré LED svietivosť variácie, keď rôzne uhly zodpovedajúce konzistencie; Dizajn modulu LED displeja, dizajn dvoch obalov objektívu, výber surovín prísne vedecký dizajn. Racionálne využitie algoritmov riadenia obvodu a algoritmov na likvidáciu signálov a optimalizované pre PCB primerane navrhnuté tak, aby zabezpečili presnosť a znížili konštantnú vnútornú teplotu zobrazovacieho modulu; Produkcia modulov LED displeja s primeraným riadením zmiešaného svetelného procesu.

Alebo elektronický displej v práci na nejaký čas, tri LED displej LED pixel rozdiel. Každá LED dióda bude mať rôzne úrovne jasu a chromancie nadol, čo vážne ovplyvní displej. Korekcia jasu a farby pomocou riadiacej technológie na dosiahnutie jasu <1% presná="" kalibrácia="" chroma="" cx="" cy=""><0.003, rýchle="" zvýšenie="" zobrazovacieho="" efektu,="" čím="" modul="" po="" aktualizácii="" fungoval,="" neskôr="" moduly="" dodržiavajú="" jas="" a="" farebný="" stupeň=""> Vzor operácie korekcie bodov je:

Rut = Rin * A11 + Grnin * A12 + Bluín * A13

Dna = Rin * A21 + Grnin * A22 + Bluín * A23

Bout = Rin * A31 + Grnin * A32 + Bluín * A33


Hot Tags: LED kocka, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like