Sphere LED displej

Sphere LED displej môže byť plne použitý na nahradenie tradičných reklamných mediálnych nástrojov, okrem toho, Sphere LED displej má bezkonkurenčný displej a vizuálny zážitok. Spoločnosť ERALED vyvinula spher LED displej za týchto podmienok. S veľkými ťažkosťami s dizajnom a výrobou, Sphere LED ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Sphere LED displej

Sphere LED displej môže byť plne použitý na nahradenie tradičných reklamných mediálnych nástrojov, okrem toho, Sphere LED displej má bezkonkurenčný displej a vizuálny zážitok. Spoločnosť ERALED vyvinula spher LED displej za týchto podmienok. Pri vysokých ťažkostiach s dizajnom a výrobou je Sphere LED Display dôležitým medzníkom vo vývoji LED displeja s tvarom trapézového tvaru, ktorý zaručuje bezproblémové spojenie a vysokú rovnomernosť. Veľkosť a rozmery pixelov môžu byť prispôsobené konštrukcii. Úžasný efekt obrazu a obrazu. žiadne skreslenie obrazu s jednotnou technológiou snímok;

Spôsob inštalácie: Držiak na podlahu, zavesený.

Úspora energie

50% úspory energie s veľmi nízkou spotrebou energie, nízky poplatok za elektrickú energiu, nízka produkcia tepla, oveľa dlhšia životnosť, dlhá životnosť s vysokým jasom a pixely s nízkym výpadkom;

Široká aplikácia a krátka návratnosť investícií :

Výhody s vysokým rozlíšením, vysokým jasom a úsporou energie umožňujú rôzne široké využitie, ako sú: vonkajšia a vnútorná reklama, prenájom a podujatia, inscenácia a dekorácia, reklama pre mobilné vozidlá, plagátová reklama, vládna a komerčná reklama; Športový štadión živé vysielanie a obvodová bannerová reklama pre futbalový štadión, basketbalový štadión, štadión baseballu a softball, hokejový štadión, aquatics a štadión Natatorium; digitálne tabule, billboardy a videoprojekty, zobrazovacie hlásenia, zvukové systémy atď.

Vysoký kontrast, vysoká frekvencia a vysoká farebná kapacita :

Kontrastná pomer 5000: 1 - veľmi vysoká úroveň, aby sme zaistili živý obraz nášho systému LED displejov. 3840HZ Vysoká frekvencia - veľmi vysoká úroveň na zabezpečenie nepretržitej reklám videa. 16 bitov, kapacita 281 biliónov farieb Kapacita - veľmi vysoká úroveň šedej pre vytvorenie živého živého obrazu.

LED čip prvej triedy :

Dodávané Nichia LED ďalšej generácie z Japonska, CREE LED z USA, Nationstar LED z Číny najlepšie LED Stock Listed Company pre zabezpečenie vysokého jasu, jednotných farieb a dlhej životnosti nášho LED displeja.

24/7/365 Zobrazenie zdravia :

Voliteľné monitorovanie displeja zvyšuje prevádzkovú dobu displeja a ponúka okamžitú reakciu v prípade výskytu chyby.

Ako zlepšiť stabilitu LED elektronického displeja

V tomto rýchlom rozvoji vedecko-technického času sa LED displej bude používať na reklamu, výkon, party, tlačové správy atď. Rozsiahle aktivity. A stabilita LED displeja zohráva dôležitú úlohu v celom procese, najmä v prenájme sérií výkonových činností. Aby sa dosiahla rôznorodosť efektov zobrazenia, často sa menia modely spájania obrazovky. Nielen displej má požiadavku na ľahkú inštaláciu a ladenie, ale má aj vysokú stabilitu. Potom ako zlepšiť stabilitu prenájmu LED fáze obrazovky? Tri aspekty od výberu materiálu, systémovej schémy riadenia, zobrazenie pracovného stavu na ilustráciu.

Kľúčovým materiálom pre rozhodovanie o stabilite pracovnej plochy obrazovky sú LED svietidlá, jednotka pohonu, napájanie, konektor signálu napájania a vynikajúci dizajn konštrukcie. Našou požiadavkou na výber materiálu je, že: medzinárodné slávne značky, s vyššou než priemyselné štandardy na testovanie, a rôznorodé požiadavky na ochranu funkcie. Napríklad výber napájania spínačov: ochrana pred prehriatím, vstup AC potrebuje podporu širokého napätia, odolnosť voči prepätiu. DC výstup vyžaduje nadmerné napätie, nadprúdovú ochranu. Súčasne návrh konštrukcie musí zabezpečiť, že kabinet je krásny a módny a zabezpečuje dobrú chladiacu cestu a rýchly spôsob spájania.

Každá časť schémy riadenia systému má funkcie zálohovania, vrátane vysielacích a prijímacích zariadení, káblov prenosu signálu atď., Čo môže zaručiť, že niektoré body systému sa objavia v nečakanej situácii, systém môže automaticky diagnostikovať a veľmi rýchlo prepínať rýchlosť zálohy funkcia zariadenia a celý proces prepínania neovplyvnia efekt zobrazenia. Napríklad, aby sa splnil požiadavka na javisko, obrazovka na obrazovke musí byť presunutá a splietanie modelu na živú show. Ak v dôsledku nedbalosti zamestnancov a iných dôvodov medzi riadkami obrazovky vstupného signálu obrazovky uvoľnili, v bežnej schéme riadenia začať s voľnou skriňou, koniec s kaskádou signálu, všetky zobrazenie nebude signál. Pridajte však horúci plán zálohovania v riadiacom systéme a počínajúc okamžikom straty signálu, displej stále funguje normálne a neprinesie žiaden vplyv.

Monitorovanie pracovného stavu obrazovky v reálnom čase je možné pomocou počítača vrátane teploty, vlhkosti, napätia, dymu a pracovného stavu ventilátora a tak ďalej. ktoré tiež automaticky upravujú rôzne druhy situácie. a ponúkajú umiestnenie a alarm pre abnormálne. Napríklad, keď je vnútorná teplota skrine vyššia v dôsledku okolitého prostredia alebo iných faktorov.Niektorý včasný vyriešený stav, vnútorné napätie kabinetu nad teplotnou ochranou sa stane kedykoľvek. Ak sa v tomto prípade bude monitorovať pracovný stav displeja, byť automaticky nastavený systém na zníženie vnútornej teploty obrazovky. Keď inteligentné nastavenie nedokáže dosiahnuť cieľ zníženia teploty. Systém bude poplašovať personálom nastavením, ponúkaním miesta abnormálnej skrinky a informovaním zamestnancov, aby sa s nimi zaobchádzali včas. Zaistite normálnu prácu na obrazovke.

Jedným slovom, s cieľom zlepšiť stabilitu obrazovky potrebuje výber materiálu, dizajn hardvéru, systém riadenia schéma atď Rôzne aspekty komplexné zváženie. Potreba mať skúsený a silnejší tím výskumu a vývoja.


Hot Tags: gule LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like