Obrazovka LED na záclony

Obrazovka LED na záclony

Oblúkové obrazovky s LED obrazovkou na opony pomáhajú vytvárať nádherné pozadie pre fázy, miesta uctievania, výstavy, predstavenia, udalosti a dokonca aj zdobenie verejných priestorov, ako sú nákupné centrá. Majú jedinečný šarm a pridávajú hodnotu akémukoľvek nastaveniu tým, že vytvoria vzrušujúce pozadie. LED opona nie je ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Obrazovka LED na záclony

LED záves displej pomáha vytvoriť nádherné kulisy pre fázy, miesta uctievania, obchodné prehliadky, javiská, udalosti, dokonca aj zdobenie verejných priestorov, ako sú malls. Majú jedinečný šarm a pridávajú hodnotu akémukoľvek nastaveniu tým, že vytvoria vzrušujúce pozadie. LED opona sa neobmedzuje na generovanie svetelných efektov, ale môže byť tiež naprogramovaná tak, aby zobrazovala obrázky a videá. Dokonca aj text môže byť naprogramovaný tak, aby fungoval na závesoch, ale to všetko závisí od hustoty LED a vzdialenosti pozorovania.


Jednou z najžiadanejších vlastností LED opony je to, že je ľahké ju inštalovať a demontovať a ľahko sa pohybovať na miestach, pretože je veľmi ľahké. Vďaka tomu je obľúbenou voľbou pre aplikácie na prenájom v interiéri, ako sú udalosti, scénické predstavenia atď. LED opona má veľmi charakteristickú vlastnosť transparentnosti, a preto ju možno široko používať v aplikáciách, kde je veľmi dôležité, aby svetlo prešlo, priechod a viditeľnosť je rozhodujúca. Keď je LED záclona vypnutá, funguje ako žalúzie, cez ktoré je možné vidieť zadnú stranu. Pretože sú k dispozícii vo vode odolnej značke, pre vonkajšie aplikácie sa používajú vyššie závesy s LED rozstupom. Jedna forma LED záclony zahŕňa vertikálne zavesenie reťazcov LED diód spojených s háčikom alebo bežec na vrchu.


LED opona displeja

prípady

Hot Tags: záclon led obrazovky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like