Priehľadná, priechodná, priehľadná LED opona

Priehľadná, priechodná, priehľadná LED opona

LED opona LED opona sa tiež nazýva LED páska, LED sieťovina, LED Media Facade, ktorá je flexibilnejšia, ľahšia a tenšia než bežný LED displej s výhodou kreatívnej voľnosti tvaru, jednoduché a rýchle nastavenie znižuje čas a náklady na inštaláciu. LED opona displej, tiež volanie LED ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte
Light-through

ERALED LED závesy vážia iba 15-25kg za meter štvorcový, o 64% ľahšie ako tradičné skrine, okrem toho viac ako 50% displeja je priesvitné vlastniť špeciálnu konštrukciu kabinetu, keď pôsobí na sklenenú stenu , osvetlenie je len mierne ohrozené.


Wind-through

To, čo sa tradične odlišuje od tradičného zobrazenia, je, že viac ako 50% tejto skrinky je duté, tak duté, takže displej by mal niesť len malú časť zaťaženia vetrom, pretože vietor mohol voľne prechádzať, táto postava nám tiež pomáha aby sa zbavili fanúšikov, šetrí elektrinu a je schopný pracovať bez šumu.

Vysoká spoľahlivosť

Ochrana proti vnikaniu vodičov až do úrovne 68, plne zapečatená vodiaca tyč je odolná voči poveternostným vplyvom, prachu a vlhkosti, čím zabezpečuje ochranu vonkajšieho vodiaceho displeja pred vstupom do novej úrovne.

Pohodlnejšie
Samotná povaha závesu ERALED LED závisí od toho, že je druhou voľbou pre vonkajšiu obrazovku žiaroviek , je ľahká a tenká, oveľa jednoduchšia inštalácia a servis.


2 široký pozorovací uhol.jpg
4 test2 + 3.jpg

4 test2 + 3.jpg

5 test4 + 5.jpg


Hot Tags: svetlo cez, vietor cez, vidieť-cez vedenie opona, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like