DIP LED obrazovka

DIP LED obrazovka

DIP LED obrazovka DIP 10mm, 12mm, 16mm, 20mm, 25mm pixel pitch LED displej DIP 10mm, 12mm, 16mm, 20mm, 25mm pixel pitch Všetky odolné voči počasiu, stabilné a spoľahlivé IP65 / IP55 hodnotenie pre vodotesné a opaľovací krém, pre vonkajšie používanie za každého počasia. Dobrý výkon odolný proti prachu a vlhkosti ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

DIP LED obrazovka

DIP 10 mm, 12 mm, 16 mm, 20 mm, 25 mm pixelový rozstup LED displeja


20161029142518_1733.jpg

 

DIP 10 mm, 12 mm, 16 mm, 20 mm, rozteč pixelov 25 mm


 •  

 • Všetky počasie odolné, stabilné a spoľahlivé

 • IP65 / IP55 pre vodotesné aj proti slnečnému žiareniu, je plne vhodný na vonkajšie použitie v každom počasí. Dobrá odolnosť voči prachu, vlhkosti a korózii zaručuje dlhodobé používanie v nepriaznivých vonkajších prostrediach.

  Kvalitné materiály, bezpečnostná certifikácia

  Prijíma vysoko kvalitné materiály spomaľujúce horenie a dvojitý plech pre anti-UV a bezpečnejšie prevádzkové prostredie. Medzitým DIP 10mm, 12mm, 16mm, 20mm, 25mm pixel pitch LED dióda prešla dôkladným testovaním a autentifikáciou, ako je test soľného rozprašovača, certifikácia VDE atď. Odolné zátky umožňujú vloženie a odstraňovanie viac ako 2 000 krát.

  Vynikajúca kvalita displeja, dokonalý obraz

  Až do 6000 cd / m ² jasu, nízkorýchlostné spracovanie, dokonca aj na priamom slnečnom svetle, je obraz stále jasný.

  prísne riadenie kvality, profesionálnejšie

  Výber LED žiaroviek a čipov je prísne kontrolovaný riadením kvality a rozsah vlnových dĺžok je kontrolovaný na 5 nm, aby sa zabezpečila konzistentnosť farieb a vysoká kvalita obrazu.

  Certifikácia EMC, bezpečnosť a ochrana zdravia

  Produkty sú navrhnuté v prísnom súlade s požiadavkami dizajnu na minimalizáciu žiarenia, aby sa znížil vplyv na životné prostredie a poškodenie ľudského tela.

  Ochrana životného prostredia, energetická účinnosť

  Prijať efektívne napájanie PFC, synchrónnu rektifikáciu na dosiahnutie rôznych funkcií, ochrana proti preťaženiu, ochrana proti preťaženiu, ochrana proti nadprúdu, ochrana proti skratu, ktoré zabezpečujú účinnosť konverzie až na 90%, aby sa zabezpečila stabilita LED displeja prevádzka.

DIP LED obrazovka

prípadyHot Tags: dip led obrazovky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like