Hromadný LED displej

Hromadný LED displej

Hromadný LED displej Na celom svete sa ohromne z domácej reklamy (OOH) uskutočňuje prostredníc- tvom hromadiak umiestnených pozdĺž cesty na veľkých a malých mestách. Najnovší a najefektívnejší trend v hromadení reklamy je realizovaný pomocou LED reklamných dosiek alebo ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Hromadný LED displej

57ff3e70497f0.jpg

Na celom svete sa ohromne z domácej reklamy (OOH) vykonáva prostredníctvom hromadiak umiestnených pozdĺž cesty na veľkých a malých mestách. Najnovší a najefektívnejší trend v hromadnej reklame je realizovaný prostredníctvom LED reklamných panelov alebo vonkajšieho LED reklamného displeja.


Reklamácia LED panely umožňuje zobrazenie obsahu z veľmi vzdialených vzdialeností, pretože sú veľmi svetlé. Ďalej môže byť reklamný priestor optimalizovaný naplánovaním viacerých reklám na pravidelné prehrávanie jedného po druhom. Reklamy na hromadenie LED Videowall môžu byť aktualizované / zmenené na diaľku pomocou softvéru ERALED Video display, čím sa eliminuje bolesť pri tlači, prenose a inštalácii statických plagátov vždy, keď je treba ich zmeniť. Ďalšie odkazy na krajinu / celú krajinu, novinky atď. Môžu byť po kliknutí na tlačidlo prebliknuté po celej krajine.


Sme LED Videowall hromadiaci výrobca a poskytovať end-to-end služby pre montáž kompletnej konštrukcie vrátane základne, tyče a nosné rám spolu s LED Videowall hardvér a podporný softvér, a preto si zákazníci môžu kúpiť kompletné LED hromadiace displeje od nás.


1 features.jpg


Hot Tags: hromadenie led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like