Dot Matrix LED obrazovka

Dot Matrix LED obrazovka

Dot Matrix LED obrazovka Väčšina vnútorných LED obrazoviek na trhu je zabudovaná pomocou technológie SMD (Surface-Mounted Device), patentovaná je naša vlastná SMD technológia a nazývame ju DOT Matrix, pretože tri primárne farby (červená, zelená a modrá ) sú umiestnené v rovnakej DOT a s naším novým dizajnom sme ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Dot Matrix LED obrazovka

Väčšina vnútorných LED obrazoviek na trhu je zabudovaná pomocou technológie SMD (Surface-Mounted Device). Máme vlastnú patentovanú SMD technológiu a nazývame ju DOT Matrix, pretože tri primárne farby (červená, zelená a modrá) sú umiestnené rovnaký DOT a s novým dizajnom robime lepšie nové interiérové LED obrazovky .

To je tiež trend, ktorý sa teraz rozširuje na vonkajší trh, pretože interiérové LED displeje DOT Matrix majú väčší pozorovací uhol a tiež bližšiu schopnosť vzdialenosti. Naše interiérové LED obrazovky majú vysoký jas a živý efekt farebnej zmesi.

SMD pixel pozostáva z 1 červenej, 1 zelenej a 1 modrej diódy namontovanej na čipovej sade, ktorá je potom namontovaná na doske PC vodiča. Jednotlivé diódy sú menšie ako pinhead a sú nastavené veľmi blízko sebe. Rozdiel medzi normálnymi zapuzdrenými LED diódami je, že maximálna vzdialenosť je zmenšená o 25% od diskrétnej diódovej obrazovky s rovnakým rozlíšením.

Vnútorné LED obrazovky a SMD technológie

Použitie v interiéri obvykle vyžaduje obrazovku, ktorá je založená na technológii SMD a má minimálny jas 600 sviečok na meter štvorcový (cd / m & sup2; nazývaný tiež NITS). To bude zvyčajne viac ako dostatočné pre firemné a maloobchodné aplikácie, ale za vysokých okolitých svetelných podmienok môže byť vyššia jasnosť požadovaná pre viditeľnosť. Módové a auto show sú dva príklady osvetlenia vysokého jasu, ktoré môže vyžadovať vyšší jas LED. Naopak, ak sa obrazovka môže objaviť v snímke v televíznom štúdiovom setu, požiadavka bude často pre nižšie úrovne jasu pri nižších teplotách farieb (bežné zobrazenia majú biely bod 6500 až 9000 K, čo je oveľa modrejšie ako bežné osvetlenie na televíznej výrobnej zostave).

Interiérové obrazovky s jasom

Jas a vysoké rozlíšenie obrazoviek s LED displejom ERALED Vnútorné LED obrazovky sa dajú použiť vo vnútorných priestoroch. Patria medzi ne nákupné centrá, výstavy, koncerty, výstavy, konferencie, športové podujatia v interiéri.

  • Vďaka svojmu modulárnemu dizajnu sú vnútorné LED obrazovky škálovateľné a ľahko konfigurovateľné podľa miesta, dostupného miesta a vzdialenosti.

  • Dobre navrhnutá a strategicky umiestnená Indoor LED obrazovka vytvorí perfektný a mimoriadny zážitok zo sledovania pre cieľové publikum.

  • Vnútorné LED displeje vysielajú aktuálne informácie v rámci odvetvia, na mieste alebo na príslušnej vnútornej ploche. Jednoducho sa používajú, poskytujú rýchly displej a majú dlhú životnosť a vysokú spoľahlivosť. Preto väčšina priemyselných odvetví využíva tieto nové interiérové LED obrazovky pre svoju každodennú správu a vysiela obežníky, ako napríklad udalosti, plány, finančné informácie, atď.

  • Ako väčšina všetkých obrazoviek, ERALED SCREENS sú založené na modulárnej konštrukcii, ktorá umožňuje rôzne veľkosti, líniu a znaky s rôznymi možnosťami farieb. Môžu byť jednoducho namontované, pretože príslušenstvo sa dá ľahko získať. Môžu byť rozšírené pri nákupe ďalších skriniek na zvýšenie veľkosti obrazovky so zariadením na ovládanie vášho jasu displeja v každej skrini prostredníctvom softvéru a hardvéru.

  • Vnútorné LED displeje sú vybavené systémom ERALED SCREENS, ktorý prináša zobrazovacie komponenty z osvedčenej medzinárodnej technológie, v kombinácii s dlhoročnými skúsenosťami a dlhoročnými skúsenosťami s dodávkou LED displejov, dokážeme vysoko kvalitné a zároveň veľmi konkurenčné zobrazenie ceny a technológie.

Dokonale spĺňame všetky najlepšie požiadavky na technológie s novými modelmi modelov Indoor DOT Matrix. Môžeme byť tiež schopní urobiť skrinky s krivkou na ich inštaláciu do špeciálnych rádiusových stien, aby urobili nádhernú novú marketingovú cestu. Tiež môžeme poskytnúť oceľové alebo hliníkové skrine, dvere, námorné alebo letecké zásielky na akékoľvek miesto na svete.

Hot Tags: dot matrix led screen, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like