Energeticky úsporný displej

Pre rovnaký jas je jeho spotreba energie 50% tradičných výrobkov, čo môže ušetriť energiu viac ako 50%.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Energeticky úsporný LED displej

Pri porovnaní s bežným LCD monitorom je systém LED displeja zvyčajne oveľa väčší ako LCD monitor. Výhodou LED displeja je bezproblémová veľká veľkosť a vysoký jas v porovnaní so systémom LCD. Zatiaľ je nevýhoda tiež veľmi zrejmé: spotreba energie je tiež oveľa vyššia ako konvenčné zobrazovacie médium. Na začiatku neexistuje koncept konceptu úspory energie v priemysle LED displejov. Celosvetový nedostatok energie a nedostatok elektrickej energie je však každoročne čoraz vážnejší. Poplatok za elektrinu vzniká každý rok. Okrem toho aj spotreba energie stredného veľkého LED displeja môže dosiahnuť desiatky kilowattov. Takže bez ohľadu na koncept koncepcie ochrany životného prostredia alebo s ohľadom na vreckové peniaze sami alebo investorov: Energeticky úsporný LED displej je určite správnym riešením a smerom pre váš výber.ERALED Energeticky úsporný LED displej môže znížiť spotrebu energie o 60% a znížiť hluk počas prevádzky systému kvôli menšiemu napájaniu a ventilátorom v LED displejových moduloch. Preto LED Energy Saving LED displej môže účinne zvýšiť stabilitu systému a dosiahnuť dlhšiu životnosť LED pre vonkajší aj vnútorný LED displej, plnofarebný LED displej s LED displejom a jednofarebný dvojbarevný LED displej.Poplatok za elektrickú energiu (12 hodín denne / za rok)

100 m2 Tradičné LED displej

100 ㎡ ERALED Energeticky úsporný LED displej

Úspory elektrickej energie

Priemer 0.3KW / ㎡
Cena za elektrinu 1 rok:
= USD0,2 x 0,3KW / ㎡ / hodina x 100 ㎡ x 12Hy / deň x 365Dobo / rok = 26280USD

Priemer: 0,12KW / ㎡
Cena za elektrinu 1 rok:
= USD0,2 x 0,12 KW / ㎡ / hodina x 100 ㎡ x 12 Hodiny / deň x 365 Deň = USD10512

Úspora 26280 USD - USD10512 = USD15 768,00
ročne o náklady na elektrinu na 100 m2 LED displej

Energeticky úsporný LED displej1759.jpg

Nízke pracovné napätie: Zníženie elektromagnetického rušenia

Prijať dvojitý obvod 2,8 V a 3,8 V pre moduly a riadiaci systém.

Energy Saving LED Display-power supply.jpg

Zobrazenie všeobecných indikátorov a parametre zobrazovania úsporného LED:

Energy Saving LED Display.jpg

ERALED Energeticky úsporný LED displej nielen vylepšuje hardvérovú a LED kontrolnú softvérovú technológiu, ale aj celkový program o výsledkoch inovácie LED displeja.

Obrazovka s úsporou energie

prípadyEnergy Saving LED screen cases.jpg
ERALED Energeticky úsporné LED displeje Vlastnosti:

Úspora energie:

60% úspora energie s veľmi nízkou spotrebou energie, nízky poplatok za elektrickú energiu, nízka tvorba tepla, oveľa dlhšia životnosť, dlhá životnosť s vysokým jasom a pixely s nízkym výpadkom;

Použitie super vysoko svietivých LED svietidiel môže ušetriť ďalších 30%. Jedinečná vlastnosť vysoko svietivých svetiel je brilantnejšia a znižuje spotrebu energie. Napríklad, ak sú lampy pracujúce v rovnakom stave s vysokým osvetlením, dopredný prúd bežiaci v bežnom druhu svetelných zdrojov je ≥ 16 mA, ale pre veľmi vysoké svetelné zdroje, ktoré používame, je to len ≤ 10 mA, ide o uloženie 30% spotreba energie v tejto položke.

Pre rovnaký jas je jeho spotreba energie 60% tradičných výrobkov, čo môže ušetriť energiu viac ako 60%.


Jedinečné dizajn PCB a Driving IC:

Prijať úsporu energie MBI5045 Driving IC, VDS = 0.2V Zníženie napätia vodiča LED.

Nízke prevádzkové napätie:

Zníženie elektromagnetického rušenia; Prijať dvojitý obvod 2,8V a 3,8V (červený 2,8V, modrý a zelený 3,8V) pre moduly a riadiaci systém.

Široká aplikácia a krátka návratnosť investícií:

Výhody s vysokým rozlíšením, vysokým jasom a úsporou energie umožňujú rôzne široké využitie, ako sú: vonkajšia a vnútorná reklama, prenájom a podujatia, inscenácia a dekorácia, reklama pre mobilné vozidlá, plagátová reklama, vládna a komerčná reklama; Športový štadión živé vysielanie a obvodová bannerová reklama pre futbalový štadión, basketbalový štadión, štadión baseballu a softball, hokejový štadión, aquatics a štadión Natatorium; digitálne tabule, billboardy a videoprojekty, zobrazovacie hlásenia, zvukové systémy atď.

Vysoký kontrast, vysoká frekvencia a vysoká farebná kapacita:

Kontrastná pomer 5000: 1 - veľmi vysoká úroveň, aby sme zaistili živý obraz nášho systému LED displejov. 3840HZ Vysoká frekvencia - veľmi vysoká úroveň na zabezpečenie nepretržitej reklám videa. 16 bitov, kapacita 281 biliónov farieb Kapacita - veľmi vysoká úroveň šedej pre vytvorenie živého živého obrazu.

LED čip prvej triedy:

Dodávané Nichia LED ďalšej generácie z Japonska, CREE LED z USA, Nationstar LED z Číny najlepšie LED Stock Listed Company pre zabezpečenie vysokého jasu, jednotných farieb a dlhej životnosti nášho LED displeja.

Rezanie za slnečného svetla Dlhodobo vysoký kalibrovaný jas a jas:

6000 úrovní jasu počas celej životnosti LED displeja a vytvára jediné pravé viditeľné riešenie pre denné svetlo a zaisťuje čistú živú kvalitu obrazu aj pri priamom slnečnom svetle, ktoré zaisťuje, že priťahujete viac divákov, aby ste získali krátku investíciu na investície LED displeja.

Jednoduchá inštalácia, prevádzka a servis:

Jednoduché a jednoduché inštalačné rozhranie a užívateľsky prívetivý softvér na zaistenie užívateľsky prívetivého rozhrania systému LED displeja.

Pohodlná údržba:

Prístup do prednej a zadnej skrinky zabezpečuje udržiavanie práce veľmi pohodlnými a nízkymi nákladmi, ktoré vám pomôžu sústrediť viac času a energie na vašu hlavnú marketingovú podporu.

24/7/365 Zobrazenie zdravia:

Voliteľné monitorovanie displeja zvyšuje prevádzkovú dobu displeja a ponúka okamžitú reakciu v prípade výskytu chyby.

Veľmi ľahká váha:

Hmotnosť je 50% z tradičnej krabice, čo môže ušetriť 50% investícií do oceľovej konštrukcie a ušetriť mechanické náklady a náklady na práce, hliníková skrinka, vodotesný modul, prirodzené chladenie, žiadne dekorácie, ktoré dokážu zachrániť dekoratívne materiály a náklady na práce ,

Pokiaľ budeme pokračovať v používaní existujúcich veľkostí skriniek a montážnych otvorov pre veľké obrazovky a naše obrazovka váži len 27,5 kg / m2, pri aktualizácii starého displeja môžete stále používať pôvodnú oceľovú konštrukciu, aby ste ušetrili náklady.

z6.jpg

Suer ľahká predná služba:

Úplná predná alebo zadná údržba pre modul, napájací zdroj a systémovú kartu je možná, čo dokáže uspokojiť dopyt

rôznych inštalačných prostredí.


Široké aplikácie:

Reklamné médiá, komerčné nehnuteľnosti, vládne alebo podnikové projekty, športové vysielanie, kultúrna a cestná reklama, propagácia podujatí atď.


M-160D4.png


Hot Tags: energeticky úsporný LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like