Zábavný LED displej

Zábavný LED displej

Zábavný displej s LED displejom Vysokokvalitné zábavné miesta, ako sú diskotéky, nočné kluby a karaoke miestnosti, vstupujú rýchlo do pohľadu ľudí a stimulujú nervy mladých. Veľkolepé štádiá prinášajú nielen horúcu vášeň ľuďom, ale aj pomerne vysoké príjmy ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Zábavný LED displej

Vysokokvalitné zábavné miesta, ako sú diskotéky, nočné kluby a karaoke miestnosti, vstupujú do ľudí rýchlo a stimulujú mladých ľudí. nerv. Veľkolepé štádiá prinášajú nielen teplú vášeň ľuďom, ale aj pomerne vysoké príjmy pre šéfov.
Spoločnosť ERALED uvádza svoje úplne nové prenášajúce obrazovky s LED, ktoré dokonale kombinujú bezšvíkové technológie HD displejov so systémom fázového vysielania. Spoliehajúc sa na výhody výkonných zobrazovacích terminálov, flexibilné ekonomické veľkosti displeja a pohodlné rýchle inštalácie a demontážne funkcie, kombinácia audio a video zdrojov a flexibilná segmentácia a kombinácia obrazov, obrazovky ERALED dokážu dosiahnuť perfektné zobrazenie a úžasný efekt sledovania.

Zábavné funkcie displeja LED


1.Balibrovanie a kalibrácia chromatickosti, realizácia vysokej obnovy a uniformity.
(8000: 1), vysoký jas (nastaviteľný), vysoká šedá stupnica (14bit), vysoká obnovovacia frekvencia (1920Hz), jemné obrazy, živé obrázky, vysokorýchlostné animované zobrazenie obrazu.
3. Vysoká sivá snímka pri nízkych jasoch, plynulý nastaviteľný jas, dokonale vhodný pre rôzne prostredie s vnútorným displejom s jasnejším a detailnejším obrazom.
4. Svietidlá a štíhle skrine, malé priestranné obsadenie, ľahko prepravovať, inštalovať a demontovať.
5.Prepojené s profesionálnymi video procesormi a mozaiky, podporujúce Hi-Fi synchrónne spracovanie strojov zobrazenie rôznych signálov.
6. Špeciálna zámková konštrukcia pre pripojenie skriniek, bez potreby iného náradia, rýchla a pohodlná inštalácia a dezinfekcia.
7.S profesionálnym systémom na spracovanie zvuku a videa, podporou živého vysielania, super veľkých a jasných živých obrázkov, prelomením limitu na sedadlách a tým, že diváci sledujú vystúpenia z dlhej vzdialenosti, čím sa diváci cítia osobne na scéne sledovaním a počúvaním. Uvedomujú si špeciálne pozadie, ako sú skvelé príležitosti, opakované spomalenie pohybu a zábery zblízka.
8. Bezkonkurenčný dizajn, ticho, nízka spotreba energie, nízka EMI, dlhá životnosť (viac ako 100 000 hodín), pohodlná údržba, úsporná prevádzka a náklady na údržbu.

Zábava LED úvodná vitrína

500x500 káblová dvojitá služba Die casting kabinetu LED display.jpgrrrrrrrrrrrr_ 副本 .jpg

500x500-dual-service1.jpg

500x500-dual-service2.jpg

500x500-dual-service3.jpg500x500-dual-service4.jpg

500x500-dual-service5.jpg

500x500-dual-service6.jpg

IMG_2773.jpg

Vysoká presnosť a dokonalé spracovanie pre každý detail:

IMG_2684.jpgIMG_2686.jpgIMG_2780.jpgIMG_2787.jpgIMG_2791.jpg

IMG_2782.jpg

IMG_2689.jpg

Špecifikácie LED displeja pre vonkajšiu zábavu

blob.png

Indoor Entertainment LED displej špecifikácie

indoor rental.png

Hot Tags: zábavné led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like