Zábavná obrazovka LED

Zábavná obrazovka LED

Zábavná obrazovka s LED displejom Prinášajte svoje miesto do života prostredníctvom interaktívnych vizuálnych LED displejov! Zábavné priestory LED displej a Hospitality LED obrazovka Predstavte si, že vaši hostia sú privítaní s prispôsobenou správou na obrovskom LED displeji, keď vstúpili do miesta konania. Alebo možno ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Displej LED displeja zábavy

Prinášajte svoje miesto do života prostredníctvom interaktívnych vizuálnych LED displejov!

Zábavné priestory LED displej a LED displej v hoteli 20170810101645_5000.jpg

Predstavte si, že vaši hostia sú privítaní s prispôsobenou správou na obrovskom LED displeji pri vstupe do miesta konania. Alebo možno interaktívna podlaha, ktorá sa rozsvieti pomocou obrázkov, vytvára pre vaše podujatie pútavú a dynamickú atmosféru. Všetko je možné s technológiou ERALED LED.


Skúsenosť s vašou udalosťou alebo miestom konania začína od chvíle, keď vaši hostia po prvýkrát uvidia vaše miesto a je na vás, aby ste si vytvorili nezabudnuteľný zážitok. Naša spoločnosť spolupracuje s miestami pôsobiacimi na celom svete a vytvára prispôsobené LED displeje pre klientov, ktorí chcú ponoriť svojich hostí do atmosféry, ktorá bola vzrušujúca a dynamická.


 

ZRUŠENÁ VÝHODA

Technológia ERALED LED ponúka kvalitu, spoľahlivosť a pamäť vo všetkých našich produktoch špeciálne navrhnutých pre zábavné akcie a podujatia vrátane:


VNÚTORNÉ VONKAJŠIE

Vnútorné a vonkajšie LED aplikácie navrhnuté špeciálne pre vaše miesto konania.

CMS

Jednoduché systémy na správu obsahu, ktoré prinášajú nové dimenzie dynamickým digitálnym technológiám, ktoré umožňujú streamovanie živých dát a obsahu vytvoreného používateľmi z webových stránok / sociálnych médií v reálnom čase.

prispôsobiteľné

Poskytuje najnovšiu vizuálnu technológiu, ktorá môže byť prispôsobená ľubovoľnému tvaru, veľkosti alebo krivke, ktorá môže byť inštalovaná alebo namontovaná na akomkoľvek prístroji veľký alebo malý.

LED EXPERTS

Poradenstvo odborníkov z oblasti priemyslu o umiestnení a najlepších prehliadacích platformách na doplnenie správy vášho displeja ERALED LED.

CREATIVE TEAM

Prístup do nášho kreatívneho tímu ERALED na vytvorenie jedinečného a prispôsobeného LED displeja.

SUPERIORNÉ VIDEA

Všetky výrobky vyrábané s jemným rozlíšením pixelov poskytujú skvelé vizuálne efekty, živé farby a pútavé návštevníkov a hostí.

RÝCHLO OBČERSTVENIE

Skúsenosti s dizajnom, výrobou a inštaláciou prispôsobených LED displejov pre multiplatformové zábavné zariadenia, ako sú zábavné parky, múzeá, kasína, kluby, bary a reštaurácie.

EFEKTÍVNY DESIGN

Systémy, ktoré sú energeticky účinné, šetrné k životnému prostrediu a majú nízky odvod tepla.

Technológia ERALED LED bude pracovať s vami, aby ste zabezpečili, že vaši návštevníci budú zapojení a napájaní počas celej svojej skúsenosti. Vaši hostia sa nakoniec bavia a aký lepší spôsob, ako povzbudiť ich nadšenie, ako prostredníctvom inovovaných a vizuálnych LED displejov.


3 StormTest.jpg


Hot Tags: Zábava vedie obrazovky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like