Živá LED dióda výroby

Živá LED dióda výroby

Živá produkcia LED displej ERALED ADVANTAGE Technológia ERALED LED je neustále v pohybe so živou produkciou s klientelou od LED displejov až po budovy pre štadiónové výkony až po poskytovanie mediálnych podlahových displejov pre firemné akcie. Dôvod, prečo máme ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Živá LED dióda伊斯坦布尔 土耳其 选球 比赛 200 平米 RI05 R3.jpg


500x500 bez káblov s dvojitou službou Prenájom kabinetu s tlakovým liatím LED display-2.jpg


ZRUŠENÁ VÝHODA

Technológia ERALED LED je neustále v pohybe so živou produkciou s klientelou, od LED displejov až po veľké budovy ako štadióny, až po poskytovanie mediálnych podlahových displejov pre firemné akcie. Dôvodom, prečo sme získali dobrú povesť v tomto odvetví, je prostredníctvom nášho profesionálneho výkonu poskytovaním:


ČASOVÝ ÚČINNÝ

Pochopenie časových obmedzení pre inštaláciu a odstránenie súprav a osvetlenia.

ĽAHKÁ DOPRAVA

Displeje, ktoré sú trvanlivé, ľahké a špeciálne určené na prepravu.

EXTENSIVE RANGE

Široká škála digitálnych displejov, ako sú priehľadné okuliare, plné obrazovky, zakrivené displeje, kreatívne flexibilné displeje a interaktívne podlahy.

VNÚTORNÉ VONKAJŠIE

Možnosť rozšírených a vysoko výkonných nájomných displejov pre aplikácie v interiéri i exteriéri.

VYSOKÉ POUŽITIE

Panely, ktoré boli navrhnuté tak, aby uspokojili neustále využívanie turistiky a prenájmu.

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA

LED digitálne produkty, ktoré sú vybavené užívateľsky príjemnými funkciami, ako sú polohovacie kolíky pre rýchle a jednoduché nastavenie, ergonomické rukoväte pre pohodlnú manipuláciu a patentovaný mechanizmus rýchleho uzamknutia pre jednoduchú montáž.

DUAL POWER

Dvojité napájanie a redundancia signálu poskytujú garantovaný záložný zdroj, na ktorý sa môžete spoľahnúť počas živých vystúpení.

VIZUÁLNE ZASTAVENIE

LED digitálne displeje, ktoré poskytujú vynikajúci vizuálny výkon, vynikajúcu farebnú jednotnosť pre vnútorné aj vonkajšie aplikácie.

PLOCHÉ ALEBO KRVNÉ

Panely vybavené špeciálne navrhnutým systémom naklápania umožňujúcim nastavenie obrazoviek ako ploché alebo zakrivené obrazovky v rôznych možnostiach uhla pre rôzne aplikácie.

PLNÝ PRÍSLUŠENSTVO

Odolné letové puzdrá pre jednoduchú prepravu a manipuláciu so spoľahlivým doplnkovým rozsahom, ako sú závesné tyče atď.

Naše rozsiahle porozumenie a skúsenosti so živou produkciou umiestnili technológiu ERALED LED na popredné miesto v odvetví, pokiaľ ide o poskytovanie spoľahlivého a brilantného LED výkonu v živom prostredí. Technológia, dizajn a podpora, ktoré dostávajú naši klienti, sú príčinou toho, že všetky výkony, s ktorými sa naše produkty podieľajú, sú tlieskované stojacou ováciou. Výberom technológie ERALED LED máte zaručené, že bez ohľadu na to, čo sa bude konať, bude pokračovať.
Hot Tags: živá produkcia led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like