Podujatia s LED displejom

Podujatia s LED displejom

Udalosti LED displej Na základe špičkových technológií a špičkových štúdií požiadaviek klienta ERALED ponúka profesionálne riešenie pre koncerty, štarty produktov, auto show, televízne vysielanie a športové podujatia. S jedinečnou, bezpečnou a spoľahlivou štruktúrou, ľahko nastaviteľnou, ERALED ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Podujatia s LED displejom

Vďaka špičkovým základným technológiám na svete a presnému štúdiu požiadaviek klientov ponúka ERALED profesionálne riešenie pre koncerty, spustenie produktov, auto show, televízne vysielanie a športové podujatia. S unikátnou, bezpečnou a spoľahlivou štruktúrou, ktorá je ľahko nastaviteľná, výrobky ERALED uspokoja množstvo kreatívnych aplikácií.
Vlastnosti

Rýchle nastavenie

Patentovaná dizajnová západka, štíhla skrinka a jednoduchá kabeláž spájajú rýchle a efektívne nastavenie a šetria náklady práce.

Jedinečná štruktúra
a Creative Splicing

Modulárna montáž, konvexné a konkávne, závesné, stohovacie a stropné inštalácie robia javisko kreatívnejším a pútavým.

Vynikajúca kvalita obrazu

Skvelé obrázky, úžasné farby a výkonný riadiaci systém nielen informujú a komunikujú s publikom, ale vytvárajú aj správne prostredie pre podujatia.

Úzky pixel
Pitch Rental Solution

Spoločnosť ERALED predstavuje LED displej s rozmermi 1,8 mm pixelov pre vnútornú požičovňu, kombinovanú vlastnú špičkovú technológiu HDR a 24-bitovú vysokú hĺbku spracovania farieb a vyvíja LED displej s vysokým rozlíšením pre servis udalostí.

Hot Tags: udalosti vedenie displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like