LED fasády s LED displejom

LED fasády s LED displejom

Média fasády LED displej Získajte svoju správu všimol na vynikajúcom mieste! Vek digitálnej technológie je tu a bude len väčší, čo je dôvod, prečo mnohé firmy a reklamné agentúry investujú do digitálnych mediálnych fasád v najdôležitejších lokalitách. Times Square v New Yorku, Leicester ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte


Média fasády LED displej

6362966090864114594494925.jpgInformácie LED signage4.jpgZískajte svoju správu na vynikajúcom mieste!


Vek digitálnej technológie je tu a bude len väčší, čo je dôvod, prečo mnohé firmy a reklamné agentúry investujú do digitálnych mediálnych fasád v najdôležitejších lokalitách. Times Square v New Yorku, Leicester Square v Londýne a centrálnom Tokiu; tieto veľké mestá sa stali trochu ikonou a dôkazom úspechu dobre umiestnenej a interaktívnej reklamy.


Technológia ERALED LED ponúka najvyššie vizuálne prezentácie a displeje, ktoré zachytia a potom zaujmú pozornosť diváka. Ak sa to urobí správne prostredníctvom skúsenosti s inštaláciou, pokročilou technológiou LED, šikovným dizajnom a interaktívnym softvérom, infraštruktúra aj sponzor budú mať prospech pri získavaní pozornosti tisícov ľudí denne.ZRUŠENÁ VÝHODA

Náš skúsený tím profesionálov môže ponúknuť nespočetné množstvo odborných znalostí a služieb vrátane:


PRÍJMY

Posúdenie potenciálneho zisku z komerčných priestorových a stavebných fasád.

TRANSFORMATION

Vytváranie symbolických budov a transformácia unavených a vyblednutých fasád budov.

EXPERTOVÉ RIEŠENIA

Skúsení architekti a inštalační technici schopní pracovať na ľubovoľnom mieste a na povrchu budovy bez ohľadu na to, aké náročné.

priehľadnosť

Hodnotenie a dizajn mediálnej fasády v súlade s úrovňou transparentnosti obrazovky a schopnosťou umožniť tok prirodzeného svetla vo vnútri budovy.

KONŠTRUKCIA PRE PRVKY

Posudzovanie životného prostredia s cieľom zabezpečiť, aby LED Media Façade bola navrhnutá tak, aby vyhovovala unikátnym špecifikáciám a požiadavkám budovy, ako je extrémne počasie, možná korózia so slaným vzduchom a zemetrasenia.

SPOĽAHLIVOSŤ

Navrhovanie, výroba a inštalácia spoľahlivého produktu a poskytovanie kvalitnej technickej podpory.

RIADENIE ÚDRŽBY REAL-TIME

Špeciálne navrhnutý softvér, ktorý dokáže hlásiť problémy súvisiace s údržbou v reálnom čase a poskytuje spoľahlivé riadenie diaľkového ovládania.

ĽAHKÉ A EFEKTÍVNE

Poskytuje množstvo výrobkov, ktoré sú ľahké a ponúkajú predné aj zadné miesta údržby, ktoré sú vhodné špeciálne pre inštalácie budov.

EXPERT GUIDANCE

Skúsení projektoví manažéri, ktorí sa budú pozerať na všetky aspekty displeja od počiatočného návrhu až po konečnú inštaláciu.

6362890606264602748398348.jpg

6362890613559913793843863.jpg

6362890656738146002466964.jpg

6362890657324055611476206.jpgFasády médií využívajú korporácie, reklamné agentúry a sponzori z celého sveta s Austráliou a Novým Zélandom, ktorí sa pripájajú k digitálnej revolúcii a speňažujú tieto interaktívne LED displeje. Z dôvodu poistných a legislatívnych otázok je však dôležité používať spoločnosť, ktorá má skúsenosti s technológiou, pochopenie infraštruktúry, zhodnotenie dynamického obsahu a najdôležitejšie dôraz na bezpečnosť a dodržiavanie vládnych predpisov.1 features.jpg

2 široký pozorovací uhol.jpg


Hot Tags: mediálne fasády led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť