Vonkajšie médiá fasádne LED displej

Vonkajšie médiá fasádne LED displej

Vonkajšie médiá fasádne LED displej médií oka riešenia ERALED predstavuje svoje nové digitálne médiá fasádne riešenia! ERALED vonkajšie fasádne médií je špeciálne navrhnutý obstarávať pre veľkoformátové vonkajších zariadeniach, ktoré vyžadujú určitú úroveň transparentnosti, umožňujúci prirodzené svetlo...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Vonkajšie médiá fasádne LED displej

Outdoor Media Facade LED Display.jpg

Outdoor Media Facade LED Display.jpg 

MÉDIÍ OKA RIEŠENIA

ERALED predstaví svoje nové digitálne médiá fasádne riešenia!

20170518053123234.jpg

ERALED vonkajšie fasádne médií je špeciálne navrhnutý obstarávať pre veľkoformátové vonkajších zariadeniach, ktoré vyžadujú určitú úroveň transparentnosti, umožňujúci prirodzené svetlo prúdiť cez obrazovku. Featuring vysoko jasných LED vonkajšie fasádne médiá zobrazuje dodať Super vizuálne efekty a vynikajúci kontrastný pomer v akomkoľvek osvetlení.


Skrine sú extrémne ľahké, predstavovať presné die cast hliníkové puzdro, umožňujúce skrinka priloží k budovaniu povrchy s minimalizáciou zaťaženia hmotnosť. Panel dizajn a konštrukcia umožňujú výborný odvod tepla pre zlepšená energetická účinnosť. S krytie IP65, skrinky sú postavené vydržať drsné environmentálne faktory ako napríklad priamemu UV žiareniu, rôznej teploty, neustálom vibrácie a nepriaznivých poveternostných podmienkach.


Voliteľné remote monitoring diagnostickej platforma poskytuje real-time informácie o LED výkon systému a zistí akékoľvek Nekonzistentné správanie, upozornením, keď sa služba. Voliteľné predné service access zjednodušuje údržbu a servis pre konkrétne projekty. Fasádne vonkajšie médiá ERALED je ideálnym riešením pre vaše digitálne médiá fasády v atraktívnych lokalitách, dopĺňajú architektúru vytvárať vizuálne ohromujúci prezentácie.


FUNKCIE PRODUKTU


  • Štíhly, ľahký a odolný

  • Vysoká transparentnosť

  • Vynikajúci jas a kontrastný pomer

  • Vzdialený monitoring diagnostickej platforma

  • Rozšírené krytie IP65

  • Predné a zadné údržby možnosti

  • Media fasády LED displej

  • prípady použitia


Queens-Rise-6
Hot Tags: vonkajšie médiá fasádne led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továrne, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like