Flexibilná LED Billboard

Flexibilná LED Billboard

Flexibilný LED billboard Flexibilné LED displeje vám dávajú príležitosť dať svoju kreativitu do práce. Sú to hi-definition LED displeje s vynikajúcimi kontrastmi a úrovňami jasu. Projektuje živé obrazy aj vo vysokom okolitom prostredí. Tieto panely sú vyrobené z ohybných, ale tuhých ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Flexibilný LED billboard

Flexibilné LED diódy vám dávajú príležitosť dať svoju kreativitu do práce. Sú to hi-definition LED displeje s vynikajúcimi kontrastmi a úrovňami jasu. Projektuje živé obrazy aj vo vysokom okolitom prostredí. Tieto panely sú vyrobené z pružnej, ale pevnej silikónovej gumy na ohýbanie alebo tvarovanie okolo ľubovoľného tvaru. Tiež sú ľahké a tenké panely, ktoré nemusia byť podporované ťažkou konštrukciou. Využívajú sa pre scénické predstavenia, koncerty, komerčné budovy, lobby, pohostinnosť.


Ďalším spôsobom, ako vytvoriť flexibilné LED obrazovky, je použitie sieťoviny LED. LED sieťka je vysoko transparentný, mäkký, plne farebný LED displej. Jeho vlastnosti sú flexibilná inštalácia, ľahká, vysoká transparentnosť, ktoré sa prispôsobujú rôznym inštalačným postupom, ako je ohýbanie, skladanie, navíjanie, kyvadlové atď. Na rozdiel od mnohých modelov LED obrazoviek je výhodou to, že ho môžete zavesiť z hornej rúry rovnako ako visí husté opony. Vysoké umenie a tvorivosť umožňujú zostaviť sieťovinu do rôznych tvarov. Flexibilná LED obrazovka / sieťka je ideálna pre veľké foyery, dočasné reklamné tabule, spádovú scénu, expozície, hudobné kapely, nočné kluby, karaoke kluby atď.

Flexibilný LED displejHot Tags: flexibilné led billboard, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like