Flexibilný LED displej

ERALED Flexibilný LED displej sa nazýva aj ohybný LED displej, mäkký LED displej, ktorý je flexibilnejší, ľahší a tenší ako tradičné LED displej s výhodou kreatívnej voľnosti tvaru, jednoduché a rýchle nastavenie znižuje čas a náklady na inštaláciu. Dostupné modely vrátane: P2.0mm, P2.5mm, P3mm, P4mm, P5mm, P6mm, P6.67mm, P8mm a P10mm Flexibilný LED displej. Najpredávanejším modelom je P2.5mm flexibilný LED displej.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Flexibilný dizajn modulu LED displeja , funkčný pre akýkoľvek zakrivený efekt.

4.jpg


Flexible LED Display.jpg

Žiadne skrinky, len moduly, ľahko inštalovateľné a demontovateľné, šetriace čas a náklady na prácu

Flexible LED Display factory.jpg

Modul s nagénnym, upevnený na všetkých druhoch kovovej konštrukcie

Flexible LED Display suppliers.jpg

Pripojenie magnetického modulu výrazne znižuje váhu displeja

image.png

Prečo potrebujeme flexibilný displej LED (alebo zakrivený displej s LED)?

Umelecké potreby a dekorácie

Dnes si mnohí architekti chcú, aby ich budovy vyzerali atraktívnejšie a jedinečnejšie, a radšej používajú flexibilné LED displej (zakrivený LED displej), a nie ploché obrazovky, aby sa lepšie prispôsobili architektúre budovy. Spoločnosť ERALED vyvinula revolučný modul "FLEXIBLE", ktorý sa ľahko zmestí do akéhokoľvek tvaru steny pri súčasnom zachovaní všetkých vlastností normálnej obrazovky LED.

 

Flexibilný modul

      

Pozostáva z našich gumených modulov s magnetickými kotevnými bodmi, takže ich môžete prilepiť na akýkoľvek kovový povrch a urobiť akýkoľvek tvar, ktorý sa vám páči. Môžete vytvoriť úžasné vzory a návrhy, zakrivené, okrúhle, voľné tvary. K dispozícii v 3.mm, 4mm. 5 mm ihrisko, je ideálny pre použitie na prenájom v koncertoch, televíznych štúdiách, scénach, dekorácii a výstavách.

 

Vlastnosti flexibilného displeja:

1. Náš flexibilný displej je vyrobený z vysoko kvalitných smd led diód, ktoré sú integrované do špeciálneho gumového modulu, ukazujúce príjemný a čistý obraz, rovnako ako bežné video obrazovky
2. S obnovovacou frekvenciou vyššou ako 1200 Hz je obraz bez blikania vhodný pre profesionálne aplikácie.
3. Ľahký a malý objem: 20 m² mäkkého flexibilného LED displeja môže byť zabalený v jednom letu, čo šetrí peniaze za dopravné poplatky.
4. Rýchla, jednoduchá a nákladná inštalácia: 20 m² trvá len pol hodiny, čo je úspora času a práce.
5. Záves displeja je vyrobený zo špeciálnej gumy, ktorá môže byť natretá, aby sa stala odolnou proti dažďu, použiteľná v interiéri a vonku.
6. Je flexibilný, takže je vhodný pre všetky druhy nepravidelných tvarov, ako sú kruhy, stĺpy, elipsy, trojuholníky atď.

7. Veľmi dlhá životnosť (viac ako 10 rokov), údržba zanedbateľná a ľahká.

 


Hot Tags: flexibilné LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like