Flexibilná LED obrazovka

Flexibilná LED obrazovka

Kreatívny flexibilný LED displej Kreatívny flexibilný LED displej ERALED Creative Flexible LED displejové panely sú navrhnuté špeciálne pre jemné inštalácie a aplikácie, kde by nebolo možné použiť tradičné LED skrine. Unikátny systém Creative Flexible LED Display ponúka ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Kreatívny flexibilný LED displej

 

Kreatívny flexibilný LED displej

ERALED Creative Flexible LED displejové panely sú navrhnuté špeciálne pre jemné inštalácie a aplikácie, kde by tradičné LED skrine neboli možné.


Jedinečný systém Creative Flexible LED Display obsahuje špeciálne mäkké, ale trvanlivé PCB, ktoré sú veľmi flexibilné a umožňujú vytvárať konvexné a konkávne zakrivené displeje, ktoré je možné montovať do kovových rámov pomocou integrovaných magnetov v každom module.


Panely sú mimoriadne ľahké a veľmi ľahko sa montujú bez použitia nástrojov. Vylepšený magnetický systém umožňuje jednoduchú prístupnosť a údržbu vpredu.


Získajte kreatívny obsah s našim kreatívnym flexibilným LED displejom ERALED! Perfektné riešenie pre konštrukciu bezešvých originálnych LED displejov s jedinečnou schopnosťou prispôsobiť sa rôznym konštrukciám a prostrediu.


VLASTNOSTI PRODUKTU


  • Vysoko flexibilné, ultra tenké a veľmi ľahké

  • Určené na vytváranie konvexných a konkávnych zakrivených displejov

  • Pokročilý systém magnetického pripojenia

  • Vysoký jas a obnovovací kmitočet

  • Super ľahko sa montuje, žiadne nástroje nie sú potrebné

  • Predná údržba

Flexibilný modul LED displejaKreatívny LED zobrazovací modul

aplikácie

Hot Tags: flexibilné led obrazovky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť