Predný servisný LED displej SMD

Predný servisný LED displej SMD

SMD Servis na prednej strane LED displej SMD3535 320x320mm vonkajší predný servisný modul LED Vlastnosti: 1.SMD Predná služba Predná časť Servisný LED modul, 320x320mm na panel displeja LED. 2.SMD Predná obslužná obrazovka s vysokým jasom: ≥6500 nits sa normálne zobrazuje pri silnom slnečnom svetle. 3.Good ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Predný servisný LED displej SMD
SMD3535 320x320 mm vonkajší predný servisný modul LED Vlastnosti:

1.SMD Predná služba Predná časť Servis LED modulu, 320 x 320 mm na panel LED displeja.

2.SMD Predná obslužná obrazovka s vysokým jasom: ≥6500 nits sa normálne zobrazuje pri silnom slnečnom svetle.

3.Produkt kvalitný čip s nízkou úrovňou vedenia, najlepšou jednotnou farbou, nízkou mierou zlyhania a dlhou životnosťou.

4. Celkovo nepremokavé testovanie IP65 pred odoslaním, ktoré zaisťujú, že obrazovka s LED displejom funguje dobre pod ťažkým prostredím Raining.

5.Vysoká odolnosť voči deformácii s vysokou tvrdosťou panelu trupu, hrúbka: 135mm.Výhodná veterná, odolnosť proti korózii po povrchovej úprave.

6.Inštalácia ľahšie a pevnejšie. s SMD, perfektné riešenie pre vonkajšiu reklamu LED obrazovku a outdoor prenájom led obrazovky.
aplikácia:

Štadióny, obchodné námestia, námestí nádražia, letiská, pešie ulice, autobusové stanice, metro, prístaviska pre voľný čas, výstavné haly atď.

 

Vodotesný dizajn modulov, spoľahlivejšie


Vonkajšie obrazovky majú vodotesnú modulovú masku a IP 65/54 a môžu byť inštalované bez ochranných krytov. Táto séria bude vyhovovať väčšine vonkajších aplikácií vďaka vynikajúcej odolnosti voči vode a bezpečnosti.


Predná údržba a inštalácia, pohodlnejšie


Jednoduchú a pohodlnú údržbu vpredu je možné dosiahnuť do jednej minúty pomocou nástroja na údržbu.


Výborný dizajn, tenký a ľahký


Mechanický dizajn so skrytými drôtmi prináša lepší vzhľad so svetlejšou a štíhlejším skriňou, čo môže znížiť náklady na dopravu a prácu.


Vysoký jas, vysoký stupeň IP


Vonkajší displej s vysokým jasom zaisťuje jasnú a čistú kvalitu obrazu aj pri jasnom slnečnom svetle, ktorý je vhodný pre deň aj noc.


 

  •  

     

     


Predný servisný LED displej SMD

prípadyHot Tags: smd front service led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť