Predná údržba vonkajšieho LED displeja

Predná údržba vonkajšieho LED displeja

Predná údržba vonkajšieho LED displeja Účinná plná predná vonkajšia údržba; Tradičné skrine, nepremokavé a dobré odvádzanie tepla; Široký pozorovací uhol a úžasný efekt zobrazenia. Aplikácia Predná séria údržby môže byť široko používaná na rôznych trhoch. Obchodné inzeráty, ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Predná vonkajšia LED dióda údržby

Cenovo efektívna plná predná vonkajšia údržba displeja; Tradičné skrine, nepremokavé a dobré odvádzanie tepla; Široký pozorovací uhol a úžasný efekt zobrazenia. • prihláška

  Predné série údržby môžu byť široko používané na rôznych trhoch. Komerčný inzerát, Digitálna billboard vo vonkajšom displeji. Táto séria ponúka ideálne riešenie pre vonkajšiu reklamu. Odporúčané pre: Obchodná ulica, Nákupné centrum, Administratívna budova, Železničná stanica, Pešia ulice, Central park, ulica a pod.

  Predná a zadná údržba

  Skrinka podporuje prednú a zadnú údržbu. Modulárny dizajn je vhodný pre inštaláciu a údržbu, ktoré lepšie vyhovujú požiadavkám zákazníka.

  Certifikácia EMC

  ▪ Veľkosť skrinky: prispôsobená ▪ Štandardný materiál skrinky: Oceľ ▪ Materiál EMC skrinky: Hliník. V porovnaní s tradičnou oceľovou skriňou je o 20 kg ľahší. Pri inštalácii na stĺp alebo na stenu môže znížiť hmotnosť na oceľovú konštrukciu a ušetriť viac oceľových konštrukčných materiálov. Veľké záchrany prepravy a práce!


  Modul je pevne uzamknutý

  Modely prednej údržby série sú pevne uzamknuté vodotesnými skrutkami. Zabezpečte stabilný prenos signálu, ktorý dokáže pre divákov prezentovať obraz bez blikania a s vysokým rozlíšením a umožní vysokú kvalitu.

 • Predné vonkajšie LED diódy pre údržbu
Hot Tags: predná údržba vonkajšie led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like