Vládny LED displej

Vládny LED displej

Vládne LED displeje Vedúce federálne agentúry a vládne subjekty sa spoliehajú na riešenia ERALED, ktoré sú postavené v Spojených štátoch a Európskej únii, podporujú spoluprácu, monitorujú ich operácie, identifikujú problémy a rýchlo riešia problémy. Prechádzanie veľkými dátami, viac ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Vládne LED displej

 

 

C (1)

 

 

7 (001) .jpg

24 (001) .jpg

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

Vedúce federálne agentúry a vládne subjekty sa spoliehajú na riešenia ERALED, ktoré sú postavené v Spojených štátoch a Európskej únii, podporujú spoluprácu, monitorujú ich operácie, identifikujú problémy a urýchľujú riešenie problémov. Prechádzanie veľkými dátami, viacerými IP alebo analógovými video streamy a počítačovými zdrojmi po celom svete si vyžaduje najnovšie zobrazenia s vysokým rozlíšením, riešenie pre spracovanie obrazu a obrazu, či ide o konferenčnú miestnosť, situačnú miestnosť, rozhodovacie divadlo alebo kanceláriu.


Prečo ERALED pre vládne aplikácie?

ERALED ponúka širokú škálu produktov, ktoré zdieľajú silný súbor hlavných charakteristík.


Lepšie rozhodovanie

Vizualizácia veľkých údajov, zapájanie sa do viacerých zdrojov videa a aplikácie pre počítače prinášajú viac požiadaviek na zobrazovaciu technológiu medzi agentúrami a pobočkami. Ponuka spoločnosti ERALED prináša tieto údaje do života, takže rozhodnutia v reálnom čase sa môžu robiť v kritických prostrediach. Od pracovnej stanice až po rozhodovacie divadlo, široká škála riešení spoločnosti ERALED pomáha našim zákazníkom robiť ťažké rozhodnutia na federálnej, štátnej alebo miestnej úrovni.


Veľké video steny pre veľké údaje

Bezdrôtové video steny s priamym prihliadnutím, video steny LCD, tenké montážne steny LCD a zadné projekčné video steny nechávajú neobmedzené zdroje údajov a videa a prinášajú svet informácií do rozhodovania. Výkonná technológia spracovania umožňuje, aby jedna pracovná plocha zmenšila veľkosť steny alebo viacerých zdrojov, ktoré sa majú zobrazovať a konfigurovať. Konečné LCD steny poskytujú tenkú a flexibilnú alternatívu.


Výnimočná hodnota pre integrátora a klienta

Riešenia spoločnosti ERALED sú navrhnuté tak, aby design, inštalácia a údržba boli lacnejšie a mali nižšie celkové náklady na vlastníctvo optimalizované pre prostredie konferenčných a kontrolných miestností s funkciami, ako je predná obsluha a osvetlenie LED. Naša účasť na federálnych nákupných zmluvách umožňuje jednoduché a efektívne obchodovanie s ERALED.


Jednoduché nákupy, jednoduché vlastné

S výrobnými a servisnými schopnosťami v Spojených štátoch a Európskej únii zákazníci využívajú miestnu podporu. Od konzultácií týkajúcich sa návrhu projektov až po testy zberu v továrňach sa klienti spoliehajú na reakciu spoločnosti ERALED a záväzok k úspechu zákazníka.Aplikácia potrebuje produkt ERALED

Veľkoplošná vizualizácia a monitorovanie riadiacej miestnosti ERALED TVH série a bezšvíkové LED steny ERALED série LED, video steny ERALED DirectLight LED alebo clarity Matrix LCD video steny sú všetko skvelé možnosti pre efektívne rozhodovanie.

Prezentačná technológia pre efektívnu diskusiu a rozhodovanie v zasadacích miestnostiach ERALED série PS, ERALED série LED videozáznamov prinášajú do konferenčných prostredí väčšie, jasnejšie a lepšie vybavené displeje. Integrované dotykové riešenia umožňujú spoluprácu.


Hot Tags: vládne vedenie displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like