Zdravotné LED displej

Zdravotné LED displej

LED displej zdravotnej starostlivosti Od rozpoznávania darcu v hale až po chirurgické plány vysielané na staniciach zdravotnej sestry na spôsob sprostredkovania v kaviarni; aplikácie pre technológiu digitálneho zobrazovania v nemocniciach a zdravotníckych pracoviskách. So spoľahlivými zobrazeniami, ktoré dokážu zvládnuť rigor verejných ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Zdravotné LED displej

C (1)

7 (001) .jpg

24 (001) .jpg

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

Od rozpoznávania darcov v lobby až po chirurgické plány vysielané na zdravotníckych staniciach, aby sa v kaviarni nachádzali; aplikácie pre technológiu digitálneho zobrazovania v nemocniciach a zdravotníckych pracoviskách.

So spoľahlivými zobrazeniami, ktoré dokážu zvládnuť zúfalstvo verejného prístupu a špeciálnych displejov, ktoré môžu upokojiť nervy nervu a poskytnúť dôležité informácie, zdravotnícky priemysel očakáva, že je ERALED pre inováciu a dizajn displeja.

Prečo ERALED pre zdravotnícke riešenia?
ERALED ponúka širokú škálu produktov, ktoré zdieľajú silnú sadu základných charakteristík a robia ich ideálne aj v tých najnáročnejších zdravotných prostrediach.

Spoľahlivé pre verejné zariadenia
Od vysoko jasných displejov až po robustný priemyselný dizajn kovových rámov, od redundantných zdrojov napájania až po technológiu ERO (Extended Ruggedness and Optics & trade;) spoločnosti ERALED pre obklady LCD s oblohou, sú výrobky ERALED navrhnuté pre verejné priestory a môžu vydržať požiadavky zaneprázdnená nemocnica alebo klinika, každý deň.

Navrhnuté pre dizajnérov
Produkty ERALED na stenu a digitálne značenie sú navrhnuté tak, aby sa bezproblémovo spojili do profesionálneho prostredia. Unikátny dizajn s bielym rámom udržuje displeje v súlade s čistou lekárskou estetikou. Produkty s digitálnou značkou ERALED majú tenký montážny profil, ktorý je v súlade s normami ADA bez dodatočných konštrukcií alebo nákladných vložiek.

Konfigurácia pre Ultimate Control
Z usporiadania voľných foriem architektonických video stien ERALED Mosaic na prakticky neobmedzenú mierku, ktorá umožňuje obrazové steny Clarity Matrix LCD akejkoľvek veľkosti, konfigurácie ERALED poskytujú flexibilitu pri inštalácii a dizajne.

Výnimočná hodnota
Displeje ERALED sú navrhnuté tak, aby design, inštalácia a údržba boli lacnejšie a mali nižšie celkové náklady na vlastníctvo optimalizované pre verejné prostredie s funkciami, ako je predná obsluha a dizajn podsvietenia LED.

Dôveryhodný partner
Spoločnosť ERALED vyrába displeje pre lekárske prístroje pre kritickú starostlivosť už viac ako 30 rokov, vrátane monitorov plodu, EKG, defibrilátorov a zdravotníckych monitorov. Neklinické výrobky značky ERALED sú navrhnuté a zostavené s najvyššou kvalitou a spoľahlivosťou.


Aplikácia potrebuje produkt ERALED
Pútavé a pôsobivé rozpoznanie darcu v nemocničnom priestore Clarity Matrix LCD Video Walls alebo ERALED DirectLight LED Video Walls dokážu vytvoriť interiérové billboardy pre zobrazenie informácií a vďačnosť. Ako digitálny displej je nekonečne flexibilný a môže byť kedykoľvek aktualizovaný, aby odrážal nové dávajúce kampane alebo návštevníkov. ERALED Mosaic Architectural Video Walls dodávajú architektonický záujem.
Interaktívne displeje na hľadanie ciest alebo vzdelávanie pacientov Spoločnosť ERALED je lídrom v technológii dotykovej obrazovky s produktmi od jednostranných displejov Ultra HD až po multi-užívateľské viacdotykové video steny s rozmermi do 300 " diagonálne v rade ERALED EP, ERALED PS a Clarity Matrix MultiTouch.
Zobrazenie bielej farby pre čistotu a estetiku Atraktívny biely lem je k dispozícii na architektonických stenách ERALED Mosaic. Mnoho produktov je k dispozícii s možnosťou výberu & trade; pre presnú zhodu farieb.
Displeje s vysokým rozlíšením pre konzultácie a vzdelávanie pre pacientov Pre zobrazenie nediagnostikových lekárskych snímok a zapojenie do vzdelávania pacientov sa nič nedá porovnávať s ohromujúcim rozlíšením a jasnosťou displeja ERALED UltraRes Series.
Spoľahlivé displeje pre zamestnancov, pacientov alebo návštevníkov Produkty ERALED sú navrhnuté tak, aby boli atraktívne, ľahko inštalovateľné a ľahko obsluhované.

Hot Tags: zdravotné vedenie displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like