LED displej v hoteli

LED displej v hoteli

Hospitality LED displej Hotely, reštaurácie, reťazce rýchleho občerstvenia, bary, kasína a zdravotnícke zariadenia pozývajú hostí s novou technológiou zobrazovania videa a spoločnosť ERALED je v popredí inovácie digitálneho označovania v týchto pohostinských prostrediach. Navrhnuté pre výzvy verejného miesta ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Hospitality LED displej


Hotely, reštaurácie, reťazce rýchleho občerstvenia, bary, kasína a zdravotnícke zariadenia pozdravujú hostí novou technológiou zobrazovania videa a spoločnosť ERALED je v popredí inovácií digitálneho označovania v týchto pohostinských prostrediach. Navrhnuté pre výzvy verejných priestorov, riešenia digitálnej signalizácie ERALED poskytujú dychtivé snímky, ktoré môžu poučiť, informovať, inšpirovať alebo usmerňovať pri vytváraní digitálnych zážitkov, o ktorých sa hovorí už niekoľko rokov.

C (1)

7 (001) .jpg

24 (001) .jpg

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

Prečo ERALED pre riešenia v oblasti pohostinstva?
ERALED ponúka širokú škálu produktov, ktoré zdieľajú silný súbor hlavných charakteristík.

Spoľahlivé pre verejné zariadenia

Z displejov s vysokým jasom až po robustný priemyselný dizajn kovových rámov, od redundantných napájacích zdrojov na technológiu ERO (Extended Ruggedness and Optics & trade;) spoločnosti ERALED pre obklady LCD obkladov, sú výrobky ERALED navrhnuté pre verejné priestory a dokážu vydržať požiadavky týchto prostredí. Predné riešenia dotykovej obrazovky spoločnosti ERALED poskytujú svojim zamestnancom maximálny výkon a spoľahlivosť.

Navrhnuté pre dizajnérov

Produkty ERALED na stenu a digitálne značenie sú navrhnuté tak, aby vytvárali jedinečné kulisy alebo ohniskové ohniská v dizajne pohostinstva. Voľné usporiadanie architektonických videoprofesií ERALED Mosaic Architect, samostatne stojace podstavce pre veľkoformátové displeje a možnosti zhody farieb sú príkladmi tejto inovácie v práci. Produkty s digitálnou značkou ERALED majú tenký montážny profil, ktorý je v súlade s normami ADA bez dodatočných konštrukcií alebo nákladných vložiek.

Interaktívny zážitok

Zo zobrazovacích jednotiek Ultra HD na viacnásobné multitouchové video steny prinášajú dotykové riešenia spoločnosti ERALED interaktívne zážitky, ktoré poháňajú váš majetok dopredu a môžu sa viazať na e-mailové, sociálne, mobilné a lokalizačné marketingové kampane.

Výnimočná hodnota pre integrátora a klienta

Riešenia spoločnosti ERALED sú navrhnuté tak, aby design, inštalácia a údržba boli lacnejšie a mali nižšie celkové náklady na vlastníctvo optimalizované pre tieto verejné prostredia s funkciami, ako je predná obsluha a dizajn podsvietenia LED.


Aplikácia potrebuje produkt ERALED
Wow faktor v lobby alebo foyer ERALED Architektonické video steny ERALED Mosaic, LCD video steny, ERALED DirectLight LED video steny, ERALED TWA séria, ERALED TVH LED video steny, displeje ERALED UltraRes Series a ERALED QE vytvárajú skúsenosti, ktoré vytvárajú vlastný zvuk ; nastavenie tónu pre priestor a budovanie značky. Video steny sú tiež ideálne pre rozpoznávanie darcov.
Tabuľa na zvýšenie predaja v rýchlo sa servírovacej reštaurácii ERALED UltraRes Series, ERALED QE Series a ERALED PS Series bude mokrý chuť a zvládne upsell a cross-selling propagácie pri zachovaní presnosti a konzistencie.
Veľký zážitok z obrazovky hodný najlepších fanúšikov tímu Clarity Matrix LCD video steny, séria ERALED PS alebo celá séria video steny ERALED LED vytvárajú jednu hru alebo sezónu play-off s rozsiahlymi snímkami. Streamujte rozlíšenie 4K, sledujte viacero hier naraz a pozrite sa, či sa fanúšikovia vrátia viac.
Spoločenské a mobilné skúsenosti prinesené do digitálnych značiek pomocou interaktívnej interaktívnej interaktívnej interaktívnej interaktívnej interaktívnej technológie Interaktívna obrazovka Clarity Matrix MultiTouch LCD, displej ERALED UltraRes Touch alebo ERALED QE umožňujú jednému používateľovi alebo skupinám komunikovať s obsahom novými spôsobmi, marketing.

Hot Tags: pohostinnosť vedie displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like