Hospitality LED obrazovka

Hospitality LED obrazovka

Hospitality LED obrazovka Prineste svoje miesto k životu prostredníctvom interaktívnych vizuálnych obrazoviek LED Hospitality! Predstavte si, že vaši hostia sú privítaní s prispôsobenou správou na obrovskej LED obrazovke pri vstupe do miesta konania. Alebo možno interaktívna podlaha, ktorá sa rozsvieti pomocou obrázkov, vytvára ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Hospitality LED obrazovka

Prineste svoje miesto do života prostredníctvom interaktívnych vizuálnych obrazoviek LED Hospitality!


Predstavte si, že vaši hostia sú privítaní s prispôsobenou správou na obrovskej LED obrazovke pri vstupe do miesta konania. Alebo možno interaktívna podlaha, ktorá sa rozsvieti pomocou obrázkov, vytvára pre vaše podujatie pútavú a dynamickú atmosféru. Všetko je možné s technológiou ERALED LED.


Skúsenosť s vašou udalosťou alebo miestom konania začína od chvíle, keď vaši hostia po prvýkrát uvidia vaše miesto a je na vás, aby ste si vytvorili nezabudnuteľný zážitok. Naša spoločnosť spolupracuje s miestami pôsobiacimi na celom svete a vytvára prispôsobené LED obrazovky pre klientov, ktorí chcú ponoriť svojich hostí do atmosféry, ktorá bola vzrušujúca a dynamická.


ZRUŠENÁ VÝHODA

Technológia ERALED LED ponúka kvalitu, spoľahlivosť a pamäť vo všetkých našich produktoch špeciálne navrhnutých pre zábavné akcie a podujatia vrátane:


VNÚTORNÉ VONKAJŠIE

Vnútorné a vonkajšie LED aplikácie navrhnuté špeciálne pre vaše miesto konania.

CMS

Jednoduché systémy na správu obsahu, ktoré prinášajú nové dimenzie dynamickým digitálnym technológiám, ktoré umožňujú streamovanie živých dát a obsahu vytvoreného používateľmi z webových stránok / sociálnych médií v reálnom čase.

prispôsobiteľné

Poskytuje najnovšiu vizuálnu technológiu, ktorá môže byť prispôsobená ľubovoľnému tvaru, veľkosti alebo krivke, ktorá môže byť inštalovaná alebo namontovaná na akomkoľvek prístroji veľký alebo malý.

LED EXPERTS

Poradenstvo odborníkov z oblasti priemyslu o umiestňovaní a najlepších prehliadacích platformách na doplnenie správy vašej obrazovky ERALED LED.

CREATIVE TEAM

Prístup do nášho kreatívneho tímu ERALED na vytvorenie jedinečnej a prispôsobenej LED obrazovky.

SUPERIORNÉ VIDEA

Všetky výrobky vyrábané s jemným rozlíšením pixelov poskytujú skvelé vizuálne efekty, živé farby a pútavé návštevníkov a hostí.

RÝCHLO OBČERSTVENIE

Skúsenosti s návrhom, výrobou a inštaláciou prispôsobených LED obrazoviek pre multiplatformové zábavné zariadenia, ako sú zábavné parky, múzeá, kasína, kluby, bary a reštaurácie.

EFEKTÍVNY DESIGN

Systémy, ktoré sú energeticky účinné, šetrné k životnému prostrediu a majú nízky odvod tepla.

Technológia ERALED LED bude pracovať s vami, aby ste zabezpečili, že vaši návštevníci budú zapojení a energizovaní v priebehu svojich skúseností. Vaši hostia sa nakoniec bavia a aký lepší spôsob, ako povzbudiť ich nadšenie, ako prostredníctvom inovovaných a vizuálnych LED obrazoviek.

Hot Tags: pohostinnosť vedená obrazovka, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like