P10mm HD LED displej

Super svetlo: o 40% ľahšia ako bežná hliníková skrinka Super štíhla: vysoká pevnosť, tenšia ako konvenčná hliníková skrinka v dizajne, thiner okolo 30%; Rýchle chladenie: vynikajúci výkon pri odvádzaní tepla pre ochranu modulového obvodu Anti-interferencia: špeciálne proti elektromagnetickému ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

P10 mm UHD Malý pixelový rozlíšenie vnútorného LED displeja

Pixel Pitch (jednotka: mm)

10

Konfigurácia pixelov / zapuzdrenie typu LED

3528

Metóda skenovania

1/4

Hustota pixelov (Jednotka: pixely / ㎡)

10000

Modul Celkové rozlíšenie (L × H) (jednotka: pixel)

32 x 16

Modul Celkový rozmer (L × H) (jednotka: mm)

320 x 160

Modul Celkový rozmer (jednotka: ㎡)

0,0512

Skriňa Celková rozmer (L × H) (jednotka: mm)

640 × 640

Celková rozmer skrine (jednotka: ㎡)

0,4096

Celková rozlíšenie kabinetu (L × H) (jednotka: pixel)

64 × 64

Úroveň spracovania farieb (jednotka: bit)

16bit

Čerstvá frekvencia (hz)

4800

Jas: nitov

1300

Hmotnosť modulu (jednotka: KG / modul)

0,384

Modul Maximálna spotreba energie (jednotka: W / modul)

20.5

Modul Maximálny prúd (jednotka: A / modul)

4.1

Hmotnosť skrine (jednotka: KG / Skrinka)

10.2

P10mm725 (001) .jpg

P10mm726.jpg

Super svetlo: o 40% ľahšia ako bežná hliníková skrinka

Super tenký: vysoko pevný, tenší ako konvenčný hliníkový skriňu v dizajne, thiner okolo 30%;

Rýchle chladenie: vynikajúci výkon pri odvádzaní tepla na ochranu obvodu modulu

Anti-interferencia: špeciálna funkcia proti elektromagnetickému rušeniu

Vysoká pevnosť: ťahová skúška dosahuje 300 KG, väčšia sila ako konvenčná hliníková skrinka

Jednoduchá inštalácia: špeciálny rýchly zámok, stačí 20 sekúnd na dokončenie inštalácie jednej skrinky

Vysoká presnosť: bezšvové spájanie po CNC spracovaní, vysoko presná lišta na tlakové liatie dosahuje vysokú rovinnosť a bezproblémové prispôsobenie celého displeja.

Vysoká univerzálnosť: Je možné inštalovať ľubovoľné obrábanie dier, vnútorné a vonkajšie

Jednoduchá údržba: dostupná dostupná predná údržba; Podpora prednej aj zadnej údržby.

Vysoká hospodárnosť: kompletný výrobný a dodávateľský reťazec

Inovatívna rukoväť: rukoväť je inovatívna, rukoväť a široká pre ľahkú manipuláciu.

Krátka návratnosť investícií: Super Light a štíhla, čo znamená jednoduchú manipuláciu, transport a nízke náklady na montáž a demontáž, čo maximalizuje výnosy s najnižšími nákladmi a skráti čas návratnosti investícií

Rovnomernú farbu a vysoký kontrast zaručujú jasný a ostrý obraz.

Ventilátorový dizajn s dobrým rozptylom zaručuje efekt bez šumu.

Vysoká stabilita a spoľahlivosť predlžujú životnosť LED displeja.

P10mm2212.jpg

Elegantný a tenký dizajn

Skrinka má štíhly a zadný dizajn je hladký povrch, ktorý vás bezpečne zaobchádza.

1.png
Inovatívna rukoväť

Rukoväť je inovatívna, uchopenie a široké pre ľahkú manipuláciu.

Podpora prednej aj zadnej údržby.

Rovnomernú farbu a vysoký kontrast zaručujú jasný a ostrý obraz.

Vysoko presný hliníkový plech na liatie pod tlakom dosahuje vysokú rovinnosť a bezproblémové prispôsobenie celého displeja.

Ventilátorový dizajn s dobrým rozptylom zaručuje efekt bez šumu.

Ľahký a tenký panel sa ľahko manipuluje a prepravuje.

Vysoká stabilita a spoľahlivosť predlžujú životnosť LED displeja.
2.png

1 (001) .jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

4 (001) .jpg

Zažite rozdiel prostredníctvom ultra širokého uhla zobrazenia

160 stupňov horizontálneho a zvislého uhla pohľadu: vždy najprirodzenejší a najjasnejší obraz bez ohľadu na to, z akého smeru

5 (001) .jpg

6 (001) .jpg

7 (001) .jpg

Koľko stojí LED displej alebo LED displej?

Cena alebo cena LED displeja, LED displeja alebo elektronického billboardu závisí od dvoch premenných. Tieto dve premenné sú celková veľkosť LED displeja a celkové rozlíšenie LED displeja.

Celková veľkosť LED displeja: Čím väčšia alebo väčšia LED dióda, tým vyššie náklady. Ceny sú založené na USD / m2, čo znamená, že ak celková veľkosť je 24 m2, cena bude 24 vynásobená cenou za m2.

Celkové rozlíšenie displeja: Čím viac pixelov alebo viac LED diód má displej vyššiu cenu, tým viac bude. Napríklad ak je displej 12sqm a má 49 000 pixelov, bude to lacnejšie, ak bude LED displej 12sqm so 120 000 pixelmi. Je to preto, lebo na displej sa umiestni viac LED svietidiel, čo je vyššia cena. Ale na druhej strane, čím viac LED displej má, tým vyššie budú detaily videí a obrázkov, ktoré LED displej bude publikovať.

Prečo LED displej má rôzne náklady a ceny?

Všetko závisí od potrieb zákazníkov. Niektorí zákazníci chcú verejnosť vidieť svoj LED displej zo vzdialenosti 10 metrov a ďalej, iní od 20 metrov a viac. Čím väčšie rozlíšenie / m2 zobrazenia má bližšie bude vzdialenosť sledovania bez straty podrobností pri pohľade na obrazovku z blízkosti. Preto vždy potrebujeme klienta, aby nám odpovedal na niekoľko otázok, aby sme určili správnu veľkosť a rozlíšenie LED displeja a prijali správny návrh. Nič nie je predurčené, ale na základe potrieb klienta.

Ak chcete vedieť, aké sú naše ceny za meter štvorcový, dajte nám prosím vedieť a zavolajte nám, alebo kontaktujte nás napísaním e-mailu alebo online rozhovoru. Môžeme vám posielať naše ceny a môžete zistiť, aké budú správne rozmery a správne rozlíšenie vášho LED displeja, ktorý vyhovuje vášmu rozpočtu.

Čo je obnovovacia rýchlosť pre LED displej?

Obnovovacia frekvencia LED displeja je počet krát za sekundu, kedy sa na displeji zobrazuje hardvér s LED displejom. Toto je odlišné od miery frekvencie snímok v tom, že obnovovacia frekvencia pre LED displej obsahuje opakovaný výkres identických rámcov, zatiaľ čo snímková frekvencia meria, ako často môže zdroj videa napájať celý rámec nových dát na displej.

Napríklad väčšina filmových projektorov postupuje z jedného záberu na druhý 24krát za sekundu. Každý rám sa však dvakrát alebo trikrát rozsvieti skôr, ako sa premietne ďalší rám pomocou uzávierky pred svietidlom. Výsledkom je, že videoprojektor pracuje rýchlosťou 24 snímok za sekundu, ale má 48 alebo 72 Hz obnovovací kmitočet.

Zvýšenie obnovovacej frekvencie na zníženie blikania LED displeja

Na displeji LED sa zvýšenie obnovovacej frekvencie znižuje blikanie, čím sa znižuje namáhanie očí. Ak je však nastavená rýchlosť obnovovania, ktorá presahuje odporúčané hodnoty pre LED displej, môže dôjsť k poškodeniu displeja.

Bežne náš LED displej ERALED LED displeja má obnovovaciu frekvenciu nad 300 Hz, čo je viac ako päťnásobok obnovovacej frekvencie normálnej katódovej televízie, ktorá je 50 Hz (PAL a SECAM) alebo 60 Hz (NTSC). V prípade futbalových štadiónov (LED displej na štadióne a obvodový LED displej) môže náš LED displej dosiahnuť obnovovací kmitočet viac ako 800 Hz, čo znamená, že pri nahrávaní s videokamerou a televíznom vysielaní nebudú blikať.

Aký je životný čas pre náš LED displej?

Životnosť nášho LED displeja je viac ako 100 000 hodín, ale záleží na tom, ako sa klient stará o LED displej a ako sa používa. Keď životnosť LED displeja dosiahne 100 000 hodín, znamená to, že jas LED diód LED displeja je asi 50% pôvodného jasu, v závislosti od niekoľkých faktorov, ktoré zväčšia LED displej alebo dosiahnuť 100 000 hodín.

Najdôležitejšími faktormi sú:

LED displej Údržba

LED displej Teplota

LED displej Ochrana napájania

LED Chip Packaging

LED displej Údržba

Údržba je veľmi dôležitý faktor, prašné prostredie vyžaduje častejšiu údržbu LED displeja než čisté prostredie. Spájkovanie LED čipov môže vyschnúť a prasknúť, čo si vyžaduje časté zmeny častí LED modulov a prijímaných kariet.

LED displej Teplota

Teplota LED displeja je veľmi dôležitá na to, aby bola v chlade. V horúcom prostredí je rozumné inštalovať chladiaci systém vnútri LED displeja, aby sa predišlo prehriatiu.

LED displej Ochrana napájania

Elektrické špičky môžu vyvinúť väčšiu silu na elektrické komponenty, čo skracuje životnosť. Je rozumné inštalovať ochranu, ktorá dokáže ovládať vrcholy.

LED Chip Packaging

Obalový materiál s čipmi LED je tiež veľmi dôležitá premenná, ktorá určuje životnosť LED displeja. Napríklad žehlička má menej životnosti než balóniky s LED diódami. Okrem železa je viac žieravá ako meď.

Efektívna vzdialenosť ovládania LED displeja a LED displeja

V tomto článku vysvetlíme efektívnu riadiacu vzdialenosť plne farebných LED displejov a LED displejov prenášaných pomocou bežného sieťového kábla. Všeobecne platí, že signálny kábel LED displeja je RJ45, čo je štandardný sieťový kábel. Kontrolná vzdialenosť môže dosiahnuť až 100 metrov, čo je dostatočné pre väčšinu klientov. LED dióda bude inštalovaná so štruktúrou, ktorej funkcia nie je len zálohovať LED displej a výzdobu, ale aj malá kontrolná miestnosť v štruktúre LED displeja alebo v blízkosti štruktúry LED displeja, kde je počítač bude umiestnený na ovládanie LED displeja.

Ekonomický LED displej Ovládanie

Najdôležitejším spôsobom ovládania LED displeja je použitie základného signálneho kábla RJ45. Ale pre niektorých špeciálnych klientov neumiestnia riadiace PC do blízkosti LED displeja, pretože nie je vhodné pre nich upravovať a naprogramovať obsah v blízkosti LED displeja. Títo klienti budú požadovať dlhšiu kontrolnú vzdialenosť. V tomto stave sa vyberie riešenie s optickými vláknami. Týmto spôsobom môže byť riadiaca vzdialenosť od LED displeja do riadiacej miestnosti, kde je riadiaci počítač umiestnený, dosahovať až 10 km alebo dokonca viac. To prinesie relatívne vysoké náklady, ktoré z neho nebudú ekonomické riešenie.

Zvyčajne pre LED displej a LED displej, ktorý bude ovládaný na dlhú vzdialenosť, sa dá vybrať aj internetové pripojenie. Toto platí iba vtedy, ak je k dispozícii internetové pripojenie pre obe miesta na ovládanie LED displeja a na ovládanie počítača. Odporúčame diaľkové ovládanie LED displeja diaľkovo cez internet samozrejme.

Ovládanie diaľkového ovládania LED na diaľku

Pre väčšinu aplikácií sa signál z riadiaceho PC na LED displej prenáša cez kábel RJ45. Vzdialenosť 100 metrov je zvyčajne ďaleko, než je dosť pre väčšinu klientov dostatočne pre väčšinu požiadaviek klientov a najhospodárnejší spôsob. Niektorí klienti by však chceli ovládať displej v ďalšej vzdialenosti ako 100 metrov alebo dokonca tisíce kilometrov. V týchto prípadoch sa vyberie diaľkové ovládanie cez internet.

Ak chcete diaľkovo ovládať LED displej prostredníctvom internetu, potrebujete nasledovné:

Pripojenie k internetu na oboch miestach, pre LED displej, ako aj pre riadiaci počítač;

Dva počítače, jeden na umiestnenie na LED displeji a druhý na vzdialené ovládanie LED displeja.

Nakoniec jednoduchým spôsobom predstavíme prenos signálu. Pre väčšinu ľudí nie je zvláštne vedieť, že jeden počítač môže ovládať iný počítač cez internet. A základné diaľkové ovládanie LED displeja je rovnaké. Ale náš softvér spojí a nastaví ovládanie pohodlnou metódou. A operátor ľahko ovláda displej z pomerne ďalekej vzdialenosti. Pre podrobnejšie informácie sa opýtajte našich predajov na príručku riadiaceho systému.


Hot Tags: P10mm HD LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like