Pohyblivý LED displej s rozlíšením P2.84 mm

P2.84mm UHD Interiérová výpožička s malým pixelovým rozlíšením LED displej ERALED Predná a zadná obojstranná údržba Bez použitia káblov Multifunkčné použitie Indoor Rental LED displej s najmodernejšou hliníkovou skrinkou je najvýznamnejším výrobcom LED displeja s prednosťou: späť dvojitý ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

P2.84 mm UHD Malý Pixel Pitch Indoor Požičovňa LED displej

Pixel Pitch (jednotka: mm)

2,84

Konfigurácia pixelov / zapuzdrenie typu LED

2121

Metóda skenovania

1/22

Hustota pixelov (Jednotka: pixely / ㎡)

123634

Modul Celkové rozlíšenie (L × H) (jednotka: pixel)

88 × 88

Modul Celkový rozmer (L × H) (jednotka: mm)

250 x 250

Modul Celkový rozmer (jednotka: ㎡)

0,0625

Skriňa Celková rozmer (L × H) (jednotka: mm)

500 x 500

Celková rozmer skrine (jednotka: ㎡)

0.25

Celková rozlíšenie kabinetu (L × H) (jednotka: pixel)

176 × 176

Úroveň spracovania farieb (jednotka: bit)

16bit

Čerstvá frekvencia (hz)

4800

Jas: nitov

800

Hmotnosť modulu (jednotka: KG / modul)

0,563

Modul Maximálna spotreba energie (jednotka: W / modul)

50.0

Modul Maximálny prúd (jednotka: A / modul)

10.0

Hmotnosť skrine (jednotka: KG / Skrinka)

6.3

P2.84mm736(001).jpg

P2.84mm739.jpg

1(001).jpg

2(001).jpg

3(001).jpg

ERALED Predná a zadná obojstranná údržba Káblová multifunkčná inštalácia Interiér Prenájom LED displeja s najnovšou hliníkovou skriňou na odlievanie hliníka je popredným nájomným LED displejom s prednosťou:

Predná a zadná dvojpolohová údržbová skrinka: Pohodlná montáž a demontáž / Žiadny kanál údržby

Bezproblémová a vysoká presnosť, dokonalá rovinnosť

Výborný odvod tepla

Ventilátor menej Tichá prevádzka

Vysoko obnoviteľné, Vysoký kontrast a Vysoká škála šedej

Ultra široký pozorovací uhol

Multifunkčný dizajn použitia kabinetu s kompatibilnými všetkými vnútornými a vonkajšími modelmi prenájmu hlavného prúdu, vrátane požičovne v interiéroch P2.84, P2.98, P3.91, P4.81, P5.95, P6.25mm a vonkajšieho prenájmu P3.91mm, P4 0,81 mm.

FAQ:

Čo je to LED displej?

LED displej je video displej, ktorý používa svetelné diódy. Panel LED je malý displej alebo je súčasťou väčšieho displeja alebo obrazovky. Obyčajne sa používajú vo vonkajších priestoroch v obchodných značkách a billboardoch av posledných rokoch sa tiež bežne používajú na miestach určených na verejnú dopravu. LED panely sa niekedy používajú ako osvetlenie, na účely všeobecného osvetlenia, osvetlenia úloh alebo rovnomerného osvetlenia namiesto zobrazenia

Typy LED displeja

Existujú dva typy LED panelov: DIP a SMD

panely. Väčšina vonkajších obrazoviek a niektorých interiérových obrazoviek je postavená na diskrétnych diódoch LED, ktoré sú tiež známe ako samostatné LED diódy. Klastra červených, zelených a modrých diód je spojená s cieľom vytvoriť plnofarebný pixel, zvyčajne štvorcový. Tieto pixely sú oddelené rovnomerne od seba a merajú sa od stredu k stredu pre absolútne rozlíšenie pixelov. Najväčší LED displej na svete je dlhý viac ako 1 500 stôp (457,2 m) a nachádza sa v Las Vegas v Nevade pokrývajúci skúsenosti s Fremont Street. Najväčšia LED televízia na svete, centrum Hung Video Display na štadióne Cowboys, je 160 x 72 stôp (49 x 22 m) a 1170 m 2 (1070 m 2).

Väčšina vnútorných obrazoviek na trhu je postavená pomocou technológie SMD - trend, ktorý sa teraz rozširuje na vonkajší trh. SMD pixel pozostáva z červených, zelených a modrých diód namontovaných na čipovej sade, ktorá je potom namontovaná na doske PC vodiča. Jednotlivé diódy sú menšie ako pinhead a sú nastavené veľmi blízko sebe. Rozdiel je v tom, že maximálna vzdialenosť je zmenšená o 25% od diskrétnej diódovej obrazovky s rovnakým rozlíšením.

Použitie v interiéri obvykle vyžaduje obrazovku, ktorá je založená na technológii SMD a má minimálny jas 600 cd na meter štvorcový (cd / m, niekedy neformálne nazývaný nits). To bude zvyčajne viac ako dostatočné pre firemné a maloobchodné aplikácie, ale za vysokých okolitých svetelných podmienok môže byť vyššia jasnosť potrebná pre viditeľnosť. Módové a auto show sú dva príklady osvetlenia vysokého jasu, ktoré môže vyžadovať vyšší jas LED. Naopak, ak sa obrazovka môže objaviť v snímke v televíznom štúdiovom setu, požiadavka bude často pre nižšie úrovne jasu pri nižších farebných teplotách (bežné zobrazenia majú biely bod 6500 až 9000 K, čo je oveľa modrejšie ako bežné osvetlenie na televíznej výrobe). Pre vonkajšie použitie minimálne 2000 cd / m? je potrebná pre väčšinu situácií, zatiaľ čo typy s vyšším jasom až do 5000 cd / m? zvládnuť ešte lepšie s priamym slnečným žiarením na obrazovke. (Jas panelov LED môže byť znížený z navrhnutého maxima, ak je to potrebné.)

Vhodné miesta pre veľké zobrazovacie panely sú identifikované faktormi, ako je napríklad zorný pohľad, požiadavky na plánovanie miestnych orgánov (ak sa má inštalácia stať polostále), prístup k vozidlu (nákladné vozidlá nesúce obrazovku, obrazovky namontované na vozidle alebo žeriavy) beží na napájanie a video (účtovanie vzdialenosti a požiadaviek na bezpečnosť a ochranu zdravia), výkon, vhodnosť zeme na umiestnenie obrazovky (ak nie sú žiadne potrubia, plytké odtoky, jaskyne alebo tunely, ktoré nemusia byť schopné podporovať ťažké záťaže) a prekážky nad hlavou


Hot Tags: p2.84mm jemný pixel ihrisko LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like