P3.91 mm Indoor UHD Prenájom LED displej

P3.91mm UHD Interiérová výpožička s malým pixelovým rozložením LED displej ERALED Predná a zadná obojstranná údržba Bez káblov Multifunkčné použitie Interiérové ​​prenájom LED displej s najnovšou hliníkovou skrinkou na odlievanie hliníka je popredným nájomným LED displejom s prednosťou: späť dvojitý ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

P3,91 mm UHD malý Pixel Pitch Indoor Požičovňa LED displej

Pixel Pitch (jednotka: mm)

3,91

Konfigurácia pixelov / zapuzdrenie typu LED

2121

Metóda skenovania

1/16

Hustota pixelov (Jednotka: pixely / ㎡)

65410

Modul Celkové rozlíšenie (L × H) (jednotka: pixel)

64 × 64

Modul Celkový rozmer (L × H) (jednotka: mm)

250 x 250

Modul Celkový rozmer (jednotka: ㎡)

0,0625

Skriňa Celková rozmer (L × H) (jednotka: mm)

500 x 500

Celková rozmer skrine (jednotka: ㎡)

0.25

Celková rozlíšenie kabinetu (L × H) (jednotka: pixel)

128 × 128

Úroveň spracovania farieb (jednotka: bit)

16bit

Čerstvá frekvencia (hz)

4800

Jas: nitov

800

Hmotnosť modulu (jednotka: KG / modul)

0,563

Modul Maximálna spotreba energie (jednotka: W / modul)

50.0

Modul Maximálny prúd (jednotka: A / modul)

10.0

Hmotnosť skrine (jednotka: KG / Skrinka)

6.3

P3.91mm734(001).jpg

P3.91mm736(001).jpg

ERALED Predná a zadná obojstranná údržba Káblová multifunkčná inštalácia Interiér Prenájom LED displeja s najnovšou hliníkovou skriňou na odlievanie hliníka je popredným nájomným LED displejom s prednosťou:

Predná a zadná dvojpolohová údržbová skrinka: Pohodlná montáž a demontáž / Žiadny kanál údržby

Bezproblémová a vysoká presnosť, dokonalá rovinnosť

Výborný odvod tepla

Ventilátor menej Tichá prevádzka

Vysoko obnoviteľné, Vysoký kontrast a Vysoká škála šedej

Ultra široký pozorovací uhol

Multifunkčný dizajn použitia kabinetu s kompatibilnými všetkými vnútornými a vonkajšími modelmi prenájmu hlavného prúdu, vrátane požičovne v interiéroch P2.84, P2.98, P3.91, P4.81, P5.95, P6.25mm a vonkajšieho prenájmu P3.91mm, P4 0,81 mm.

Vlastnosti:Elegantný a tenký dizajn

Skrinka má štíhly a zadný dizajn je hladký povrch, ktorý vás bezpečne zaobchádza.

1.jpg
2.jpgInovatívna rukoväť

Rukoväť je inovatívna, uchopenie a široké pre ľahkú manipuláciu.

UI LCD displej

Zadná skrinka má LCD displej, ktorý zobrazuje napätie, teplotu, časovanie používania skrine pre každý použitý čas a celkový počet hodín používania. Napájacie a signálové svetlá indikujú stav skrinky.

3.jpg
4.jpgDvojité dátové pripojenie

K dispozícii sú voliteľné údaje o pripojení portu na skriniach

pod zadnou skriňou môžete použiť, ak štandardný zlyhá.

Žiadny kábel Data & Power

Všetko je spojené s konektorom typu pin. Káblová konštrukcia umožňuje rýchlu inštaláciu a stabilný prenos dát / sily.

5.jpg
6.jpg


Dvojitý fixovací modul

Moduly sú upevnené magnetom a skrutkou pre rýchle zostavenie a pre inštaláciu nie sú potrebné žiadne nástroje.
Predná a zadná údržba

Zmeníte moduly bez

nástrojov a ľahko udržiavať obrazovku v prednej i zadnej časti.

7.jpg
8.jpg

Pohodlné pre oboje

zavesenie a inštalácia stohovaniaSpeciálny konštrukčný návrh, ktorý vám pomôže nainštalovať sitón alebo zavesiť bez akýchkoľvek nástrojov.

Rýchla montáž a demontáž

Pre inštaláciu obrazovky nie sú potrebné žiadne nástroje.

Super svetlo: o 40% ľahšia ako bežná hliníková skrinka

Super tenký: vysoko pevný, tenší ako konvenčný hliníkový plášť v dizajne, tenší okolo 30%;

Rýchle chladenie: vynikajúci výkon pri odvádzaní tepla na ochranu obvodu modulu

Anti-interferencia: Špeciálna funkcia proti elektromagnetickému rušeniu

Vysoká pevnosť: ťahová skúška dosahuje 300 KG, väčšia sila ako bežná hliníková skrinka

Jednoduchá inštalácia: špeciálny rýchly zámok, potrebujete iba 20 sekúnd na dokončenie inštalácie jednej skrinky

Vysoká presnosť: bezšvíkové spájanie po CNC spracovaní, vysoko presná skrinka na tlakové liatie dosahuje vysokú rovinnosť a bezproblémové prispôsobenie celého displeja.

Vysoká univerzálnosť: Je možné inštalovať ľubovoľné obrábanie dier, vnútorné a vonkajšie

Jednoduchá údržba: dostupná dostupná predná údržba; Podpora prednej aj zadnej údržby.

Vysoká hospodárnosť: kompletný výrobný a dodávateľský reťazec

Inovatívna rukoväť: rukoväť je inovatívna, rukoväť a široká pre ľahkú manipuláciu.

Krátka návratnosť investícií: Super Light a štíhla, čo znamená jednoduchú manipuláciu, transport a nízke náklady na montáž a demontáž, čo maximalizuje výnosy s najnižšími nákladmi a skráti čas návratnosti investícií

Rovnomernú farbu a vysoký kontrast zaručujú jasný a ostrý obraz.

Ventilátorový dizajn s dobrým rozptylom zaručuje efekt bez šumu.

Vysoká stabilita a spoľahlivosť predlžujú životnosť LED displeja.

Úspora energie :

50% úspory energie s veľmi nízkou spotrebou energie, nízky poplatok za elektrickú energiu, nízka produkcia tepla, oveľa dlhšia životnosť, dlhá životnosť s vysokým jasom a pixely s nízkym výpadkom;

Široká aplikácia a krátka návratnosť investícií :

Výhody s vysokým rozlíšením, vysokým jasom a úsporou energie umožňujú rôzne široké využitie, ako napríklad: vonkajšia a vnútorná reklama, prenájom a podujatia, inscenácia a dekorácia, reklama pre mobilné vozidlá, plagátovú reklamu, vládnu a komerčnú reklamu; Športový štadión živé vysielanie a obvodová bannerová reklama pre futbalový štadión, basketbalový štadión, štadión baseballu a softball, hokejový štadión, aquatics a štadión Natatorium; digitálne tabule, billboardy a videoprojekty, zobrazovacie hlásenia, zvukové systémy atď.

Vysoký kontrast, vysoká frekvencia a vysoká farebná kapacita :

5000: 1 Kontrast Ratioa veľmi vysoká úroveň, aby sme zaistili živý obraz nášho systému LED displejov. 3840HZ High Frequencya veľmi vysokú úroveň na zabezpečenie nepretržitej revízie videa. 16 bitov, kapacita 281 biliónov farieb Kapacita - veľmi vysoká úroveň šedej pre vytvorenie živého živého obrazu.

LED čip prvej triedy :

Dodávané Nichia LED ďalšej generácie z Japonska, CREE LED z USA, Nationstar LED z Číny najlepšie LED Stock Listed Company pre zabezpečenie vysokého jasu, jednotných farieb a dlhej životnosti nášho LED displeja.

Rezanie za slnečného svetla Dlhodobo vysoký kalibrovaný jas a jas :

6000 úrovní jasu počas celej životnosti LED displeja a vytvára jediné pravé viditeľné riešenie pre denné svetlo a zaisťuje čistú živú kvalitu obrazu aj pri priamom slnečnom svetle, ktoré zaisťuje, že priťahujete viac divákov, aby ste získali krátku investíciu na investície LED displeja.

Jednoduchá inštalácia, prevádzka a servis :

Jednoduché a jednoduché inštalačné rozhranie a užívateľsky prívetivý softvér na zaistenie užívateľsky prívetivého rozhrania systému LED displeja.

Pohodlná údržba :

Prístup do prednej a zadnej skrinky zabezpečuje udržiavanie práce veľmi pohodlnými a nízkymi nákladmi, ktoré vám pomôžu sústrediť viac času a energie na hlavnú obchodnú propagáciu.

24/7/365 Zobrazenie zdravia :

Voliteľné monitorovanie displeja zvyšuje prevádzkovú dobu displeja a ponúka okamžitú reakciu v prípade výskytu chyby.

Displej ERALED je rýchlo rastúci energeticky úsporný, vysoko technologický zelený produkt, ktorý sa v dnešnej dobe stáva starými tradičnými produktmi. Môžete ignorovať existenciu LED displeja. Avšak LED displej vás nikdy nebude ignorovať! LED displej sa objavuje v každom rohu sveta a každou sekundu sa s nami dotýka. Žijeme a dotýkame sa LED displeja každú sekundu, aj keď nevieme, že sa nazýva "LED displej".

LED displej modernizuje náš život, naše mesto, naše mesto. Je to tak móda, že ak sa udrží dôležité udalosti bez LED displeja. Nazýva sa to "out", "failed" atď.

Každé centrum, ulica, obchod, škola, kostol, okno bolo tiež nainštalované obrovský LED displej teraz!

LED displej je základným potrebným vybavením pre centrálnu televíznu stanicu každej krajiny. Dokonca aj každá malá mestská televízia má teraz obrovský LED displej!

LED displej je tiež základným potrebným vybavením pre každý dôležitý športový štadión. Bez ohľadu na NBA alebo svetový pohár LED displej je vždy nevyhnutným vybavením. Dokonca aj pre niektoré športy, ktoré by ste sa mohli postarať aj s LED displejom, napríklad: Badminton, Tenis, Futbal, Volejbal, Goalball, Softbal, Speedball, Hádzaná, Rugby, Aikido, Lyžovanie, Zápas, Lukostreľba, Šport, Tanec, Šerm, Rybolov, Golf, Grappling, Gymnastika, Hokej, Hurling, Judo, Závodné, Tenis, Trampolining, atď.

Dokonca viac a viac taxiových dosiek bolo teraz vybavených LED displejom!

Avšak čo je LED displej na konci?

LED displej je video displej, ktorý používa svetelné diódy. Panel LED je malý displej alebo je súčasťou väčšieho displeja alebo displeja. Obyčajne sa používajú vo vonkajších priestoroch v obchodných značkách a billboardoch av posledných rokoch sa tiež bežne používajú na miestach určených na verejnú dopravu. LED panely sa niekedy používajú ako osvetlenie, na účely všeobecného osvetlenia, osvetlenia úloh alebo rovnomerného osvetlenia namiesto zobrazenia.

Typy LED displeja

Existujú dva typy panelov LED: konvenčné (s použitím diskrétnych LED) a panelov montovaných na povrch (SMD). Väčšina vonkajších displejov a niektorých vnútorných displejov je postavená na diskrétnych diódoch LED, ktoré sú tiež známe ako samostatné LED diódy. Klastra červených, zelených a modrých diód je spojená s cieľom vytvoriť plnofarebný pixel, zvyčajne štvorcový. Tieto pixely sú oddelené rovnomerne od seba a merajú sa od stredu k stredu pre absolútne rozlíšenie pixelov. Najväčší LED displej na svete je dlhý viac ako 1 500 stôp (457,2 m) a nachádza sa v Las Vegas v Nevade pokrývajúci skúsenosti s Fremont Street. Najväčšia LED televízia na svete, centrum Hung Video Display na štadióne Cowboys, je 160 x 72 stôp (49 x 22 m) a 1170 m 2 (1070 m 2).

Väčšina vnútorných displejov na trhu je postavená pomocou technológie SMD - trend, ktorý sa teraz rozširuje na vonkajší trh. SMD pixel pozostáva z červených, zelených a modrých diód namontovaných na čipovej sade, ktorá je potom namontovaná na doske PC vodiča. Jednotlivé diódy sú menšie ako pinhead a sú nastavené veľmi blízko sebe. Rozdiel je v tom, že maximálna vzdialenosť zobrazenia je znížená o 25% z diskrétnej diódy s rovnakým rozlíšením.

Použitie na vnútornej ploche všeobecne vyžaduje displej, ktorý je založený na technológii SMD a má minimálny jas 600 kandelov na meter štvorcový (cd / m², niekedy neformálne nazývaný nits). To bude zvyčajne viac ako dostatočné pre firemné a maloobchodné aplikácie, ale za vysokých okolitých svetelných podmienok môže byť vyššia jasnosť potrebná pre viditeľnosť. Módové a auto show sú dva príklady osvetlenia vysokého jasu, ktoré môže vyžadovať vyšší jas LED. Naopak, ak sa displej môže zobraziť v snímke v televíznom štúdiovom setu, často sa to vyžaduje pre nižšie úrovne jasu pri nižších farebných teplotách (bežné zobrazenia majú biely bod od 6500 do 9000 K, ktorý je oveľa modrejšie ako bežné osvetlenie na televíznej výrobnej zostave).

Pri vonkajšom použití je pre väčšinu situácií potrebných minimálne 2000 cd / m², zatiaľ čo typy s vyšším jasom až do 5000 cd / m² dokážu ešte lepšie zvládnuť priame slnečné svetlo na displeji. (Jas panelov LED môže byť znížený z navrhnutého maxima, ak je to potrebné.)

Vhodné miesta pre veľké zobrazovacie panely sú identifikované faktormi, ako sú zorné pole, požiadavky na plánovanie miestnych orgánov (ak sa má inštalácia stať polostále), prístup k vozidlu (vozidlá nesúce displej, displeje namontované na vozidle alebo žeriavy) beží na napájanie a video (účtovanie vzdialenosti a požiadaviek na bezpečnosť a ochranu zdravia), výkon, vhodnosť zeme pre umiestnenie displeja (ak nie sú žiadne potrubia, plytké kanalizácie, jaskyne alebo tunely, ktoré by nebolo možné podporiť ťažké bremená) a prekážky nad hlavou.


Hot Tags: P3.91mm vnútorné UHD požičovňa LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť