P4mm SMD HD LED displej

P4mm UHD Malý pixelový rozlíšenie vnútorného LED displeja
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

P4mm UHD Malý pixelový rozlíšenie vnútorného LED displeja

LED displej s malým pixelovým rozstupom sa tiež nazýva LED displej s jemným pixelovým rozstupom, úzkym pixelovým rozstupom LED displeja, ktorý má rýchlo sa rozvíjajúci trh vďaka výhodám bezšvíkového dizajnu, vyššiemu kontrastu, vyššiemu jasu, vyššej jemnej smotanovej šedi a pod.

Displej LED s malým pixelovým rozstupom zvýšil priemyselný štandard pre kvalitu obrazu a videa. Poskytuje nové možnosti pre obsah predtým obmedzený na LCD video stenu. Menšie a prísnejšie rozmiestnenie pixelov vytvára detailnejší a ostrý vzhľad, čo robí tieto produkty ideálne, ak chcete do svojho miesta pridať prvok luxusu a vysokej kvality. Poskytuje skutočné reprodukcie farieb a čistú kvalitu obrazu s menším dostupným fyzickým priestorom pri bližšej vzdialenosti.

Dokonca aj relatívne malá veľkosť, môže mať extrémne vysoké rozlíšenie. Vytvára viac tepla ako tradičné pixelové ihriská, pretože viac dizajnov je sústredených viac LED. Jeho výkon závisí od riadenia tohto tepla, aby reprodukcia farieb a jas dosiahli špičkový výkon. Naša LED displej s malým pixelovým rozlíšením bez námahy riadi teplo, s polovičnou spotrebou energie štandardného priemyselného riešenia a chladnej prevádzky aj pri plnom jasu.

Malý pixelový rozstup zobrazuje hlavne modely, ktorých rozstup pixelov <= 2,5="" mm,="" napríklad="" p2.5mm,="" p2.0mm,="" p1.923mm,="" p1.875mm,="" p1.667mm,="" p1.562mm,="" p1.25mm,="" p1="" .2mm,="" p1.0mm,="" p0.88mm,="" p0.75mm="" atď.="" potrebuje="" vysoko="" presný="" smt="" stroj="" na="" výrobu,="" pretože="" bežný="" smt="" stroj="" môže="" len="" produkovať="" pixel="" pitch,="" ktorý="" je="" väčší="" ako="" 2,5=""> Naša továreň má najvyššiu presnosť v priemysle super vysokorýchlostný stroj SMT od Japonska Yamaha, ktorý je vybavený pre malé pixelové ihrisko LED displej výroby. Jeho trh sa za posledných 2 rokov zvyšuje o viac ako 70% a stále sa zvyšuje oveľa rýchlejšie ako konvenčné výrobky.


Pixel Pitch (jednotka: mm)

4

Konfigurácia pixelov / zapuzdrenie typu LED

2121

Metóda skenovania

1/16

Hustota pixelov (Jednotka: pixely / ㎡)

62500

Modul Celkové rozlíšenie (L × H) (jednotka: pixel)

64 × 32

Modul Celkový rozmer (L × H) (jednotka: mm)

256 x 128

Modul Celkový rozmer (jednotka: ㎡)

0.032768

Rozlíšenie dĺžky skrinky (jednotka: modul)

3

Rozlíšenie výšky skrine (jednotka: modul)

6

Skriňa Celková rozmer (L × H) (jednotka: mm)

768 × 768

Celková rozmer skrine (jednotka: ㎡)

0.589824

Celková rozlíšenie kabinetu (L × H) (jednotka: pixel)

192 x 192

Úroveň spracovania farieb (jednotka: bit)

16bit

Čerstvá frekvencia (hz)

4800

Jas: nitov

900

Hmotnosť modulu (jednotka: KG / modul)

0,246

Modul Maximálna spotreba energie (jednotka: W / modul)

16.4

Modul Maximálny prúd (jednotka: A / modul)

3.3

Hmotnosť skrinky (jednotka: KG / skrinka)

14.7

P4mm813 (001) .jpg

P4mm815.jpg


Elegantný a tenký dizajn

Skrinka má štíhly a zadný dizajn je hladký povrch, ktorý vás bezpečne zaobchádza.

1 (001) .jpg
2.jpg

Inovatívna rukoväť

Rukoväť je inovatívna, uchopenie a široké pre ľahkú manipuláciu.

Predná a zadná údržba

Zmeníte moduly bez

nástrojov a ľahko udržiavať obrazovku v prednej i zadnej časti.

3.jpg
4.jpg

Podpora prednej aj zadnej údržby.

Rovnomernú farbu a vysoký kontrast zaručujú jasný a ostrý obraz.

Vysoko presný hliníkový plech na liatie pod tlakom dosahuje vysokú rovinnosť a bezproblémové prispôsobenie celého displeja.

Ventilátorový dizajn s dobrým rozptylom zaručuje efekt bez šumu.

Ľahký a tenký panel sa ľahko manipuluje a prepravuje.

Vysoká stabilita a spoľahlivosť predlžujú životnosť LED displeja.

1 (001) .jpg


2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

4 (001) .jpg

Zažite rozdiel prostredníctvom ultra širokého uhla zobrazenia

160 stupňov horizontálneho a zvislého uhla pohľadu: vždy najprirodzenejší a najjasnejší obraz bez ohľadu na to, z akého smeru

1 (001) .jpg

2 (001) .jpg


FAQ

Jednou z najčastejšie kladených otázok je, ako vypočítať maximálnu spotrebu energie LED displeja. V prvom rade by ste mali vedieť vstupný prúd a napätie LED. Teoreticky v prostredí labutia je najväčší vstupný prúd LED 20 mA a napätie LED je 5 V. V skutočnosti však prúd LED nedosahuje 20 mA. Takže spotreba LED je 20mA x 5V = 0,1W. Takže je veľmi jednoduché ako vypočítať spotrebu elektrickej energie jednej LED.

Konfigurácia pixelových LED displejov

Po druhé, čo by ste mali vedieť, je konfigurácia pixelov a rozlíšenie na meter štvorcový. Keď získate tieto údaje, budete vedieť, koľko LED diód je k dispozícii na LED displeji. Napríklad, vezmeme si LED displej s rozstupom pixelov P16mm, konfigurácia pixelov je 2R1G1B, čo znamená, že každý pixel sa skladá z 2 červených LED, 1 zelenej LED a 1 modrej LED. To znamená, že každý pixel má 4 LED diódy. A rozlíšenie na štvorcový meter rozstupu 16 mm LED displeja je 3906 pixelov, čo znamená, že je celkom 3906 pixelov na jeden štvorcový meter. Podľa predchádzajúcich údajov bude výpočet nasledovný: 4 x 3906 = 15 624 celkových LED na meter štvorcový.

Maximálna spotreba energie

Existujú dva typy spôsobov jazdy pre LED Displeje, čo je metóda konštantného statického riadenia a metóda riadenia skenovania. Najprv vysvetlíme, ako vypočítať maximálnu spotrebu energie a priemernú spotrebu energie 16 mm LED displeja s použitím konštantného riadenia statického prúdu.

Stála metóda stálych bežných jázd

Maximálna spotreba 16 mm LED displeja je 15624 x 0,1 W = 1,56 Kw pero štvorcový meter. Priemerná spotreba energie je 1,56 kW / 2 = 780 W. Tento výpočtový spôsob je určený pre LED diódy s diaľkovým ovládaním statického konštantného prúdu.

Metóda skenovania

Pri displeji LED na ovládanie skenovania musíte zaznamenať, že má 1/4 riadenie, 1/8 jazdu alebo 1/2 jazdu. Užívanie rozlíšenia 6 mm vnútorného LED displeja ako bežného spôsobu jazdy je 1/8, takže ak vypočítate podľa vyššie uvedenej metódy, maximálna spotreba energie v interiéri LED displeja s rozstupom 6 mm bude extrémne vysoká a dáva nám viac ako 8 kW na meter štvorcový. Ale v skutočnosti to nie je správne, dôvodom je, že musíte urobiť celkový výsledok výpočtu vydelený 8, pretože metóda jazdy je 1 cez 8 (1/8), a tak dosiahnete maximálnu spotrebu energie 1,1kw na meter štvorcový.

Vzťah medzi jasom a uhlom pozorovania

Aký je rozdiel medzi jasom a uhlom pozorovania. V závislosti od prostredia (vnútorného alebo vonkajšieho prostredia), kde je nainštalovaný LED displej, požadovaný jas displeja LED sa líši podľa kontrastného pomeru prostredia.

Rozdiel medzi vnútorným LED displejom a vonkajším LED displejom Jas a uhol pohľadu

Vnútorný LED displej vyžaduje nižší jas, ale požaduje vysoký uhol pohľadu. Na druhú stranu vonkajšie LED displeje vyžadujú vyšší jas a tiež oveľa lepšie lepšie šedé triedy. Preto žiadosť o pozorovací uhol vonkajšieho LED displeja nie je taká vysoká ako vnútorný LED displej, spravidla medzi ± 35 - ± 50 stupňov.

Vzťah medzi jasom a uhlom pozorovania

Ak sa uhol zobrazenia zníži, jas bude vyšší alebo naopak. Ak je kontrastný pomer medzi jasom a jasom prostredia väčší, zobrazenie bude farebnejšie. Avšak, ak je jas príliš vysoký, je to zlé pre ľudské oko a oveľa väčšia spotreba energie bude zbytočná. Takisto sa vytvorí oveľa viac tepla a potom sa teplota stáva oveľa vyššou. Preto vedie jas čipu k čipu oveľa rýchlejšie a samozrejme jeho životnosť sa skráti.


Hot Tags: P4mm SMD HD LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like